serwer WB3 na TH?

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by arttii, Jan 8, 2008.

  1. arttii

    arttii Well-Known Member

    Joined:
    Aug 16, 2002
    Messages:
    2,112
    ktos probowal?
    info na forum international
    ciekawe czy to nie jakis kawal:)?
     
  2. Lesiu

    Lesiu Well-Known Member

    Joined:
    Nov 30, 2005
    Messages:
    1,242
    Location:
    Gdańsk
    Kawal nie. ale jak sie serwer pojawil, tak szybko moze zniknac.
     
  3. robekk

    robekk Well-Known Member

    Joined:
    Mar 2, 2004
    Messages:
    289
    Location:
    Kraków/Jaworzno
    A skąd wziąć WB3. Na stronie producenta trzeba podać numer karty. Do latania offline też. Macie może jakiś namiar?

    Znalazłem na TBH :)
     
    Last edited: Jan 8, 2008
  4. arttii

    arttii Well-Known Member

    Joined:
    Aug 16, 2002
    Messages:
    2,112
    na forum inter masz link do strony TH
     
  5. robekk

    robekk Well-Known Member

    Joined:
    Mar 2, 2004
    Messages:
    289
    Location:
    Kraków/Jaworzno
    No właśnie i tam też o serwerze WBIII pisze TabaHost
     
  6. vojtas

    vojtas Well-Known Member

    Joined:
    Sep 4, 2002
    Messages:
    1,801
    Location:
    Ur anus
    Wykonalem kilka lotow z czystej ciekawosci, wyglada na to ze faktycznie udalo im sie postawic serw do wb3. Inna sprawa - lagi (nie wiem czy tylko ja je mam, czy inni tez) nie wystepuja za czesto ale jak juz, to porazka. Ogolnie rzecz biorac, idzie w dobrym kierunku.

    PS. tam chyba troche inny FM maja :)
     
  7. vojtas

    vojtas Well-Known Member

    Joined:
    Sep 4, 2002
    Messages:
    1,801
    Location:
    Ur anus
    P.S

    1. sciagnac i zainstalowac klienta ( http://68.178.188.165/WarBirds/WBIII/pc/wbwfull-latest.exe ) 540mb
    2. dodac ta linijke do pliku HOSTS ( C:\Windows\System32\drivers\etc\HOSTS ) "62.75.138.245 arnalist.warbirdsiii.com" (bez "")
    3. sciagnac ten plik (medale?), a nastepnie wypakowac do C:\katalog_warbirdsa\offln\common
    4. odpalic gre ("warbirds 2007.exe") , wejsc online i sie zalogowac na konto TH (login + haslo z TH arena), jesli ktos nie ma konta - moze je sobie zalozyc :)
     
    Last edited: Jan 9, 2008
  8. swanca

    swanca Well-Known Member

    Joined:
    Mar 4, 2006
    Messages:
    1,505
    Location:
    POLSKA
    to co mam przesto rozumieć ze nasze kochane ruskie WB będzie ewoluowano na ruskie WB3?:)
     
  9. vojtas

    vojtas Well-Known Member

    Joined:
    Sep 4, 2002
    Messages:
    1,801
    Location:
    Ur anus
    TH i rusek to dwie rozne kwestie imo.

    Serwer na razie dziala ale nie wiadomo jak dlugo, sam Maletin mowil (serwer jest jego wlasnoscia), ze brazylijce bez jego wiedzy postawili wb3 na jego serwie, ktory dotychczas udostepnial im do hostowania TH, wiec pewnie bojac sie reakcji iEn'u (heh znowu zrobili ich w konia :D) zamknie go. Cos tam vibora pisal o "dobrych wiesciach" ale podal linka do tekstu po portugalsku czy tam brazylijsku i troche nie wiadomo o co chodzi, trzeba czekac na translate :)
     
  10. swanca

    swanca Well-Known Member

    Joined:
    Mar 4, 2006
    Messages:
    1,505
    Location:
    POLSKA
    to ja wiem ale przydało bysie w końcu coś nowszego i darmowego:) i najlepiej taki nasz FH z nowa agrafą:)
     
  11. Conrad

    Conrad Well-Known Member

    Joined:
    Jul 19, 2001
    Messages:
    995
    Location:
    Poznan, Poland
    Jestem sceptyczny - już przy obecnie nam królującym na FH wersji WB IEN się żołądkował i pisma wysyłał straszące - z tym że status prawa autorskiego w ówczesnej Rosji sprawił iż listy te rozbawiły tylko adminów. Później pojawiło się WB III i sprawa uciechła. Natomiast w tym wypadku? Jak tylko serwer stanie się nieco bardziej popularny IEN się wzburzy i Brazylijczycy będą musieli go zamknąć.

    PS
    Acz fajnie by było latać RPS-em wg typowych zasad z nową grafiką WB :)
     
  12. vojtas

    vojtas Well-Known Member

    Joined:
    Sep 4, 2002
    Messages:
    1,801
    Location:
    Ur anus
    mam detale ustawione na max i jakos nie poraza mnie pod wzgledem wygladu, interfejs "troche" przypomina AH, zreszta nie wiem czy to wina mojej rozdzialki ale przyrzady w kokpicie mam lekko nie czytelne :)
     
  13. vojtas

    vojtas Well-Known Member

    Joined:
    Sep 4, 2002
    Messages:
    1,801
    Location:
    Ur anus
    aha, w porownaniu do wb2 , oczywiscie wszystko ladniejsze, nawet gwiazdy widac jak zmrok zapada :D
     
  14. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    Czy ktos wie w jakiej wersji jest to WBiii ?
    Z tego co pamietam to wersja byla zwykle oznaczana rokiem (2003, 2006, 2007)
    Po pliku startowym mozna sadzic ze to wersja najnowsza, czyli 2007.

    Ale roznie to bywa...

    Co do wymagan i porownan - to bylbym baaaardzo ostrozny, gdyz AH2 do WBiii graficznie rozni sie w kilkunastu elementach.
    Stopien szczegolowosci skina, dodawanie skinow, efekty graficzne wybuchow, mgla, chmury wraz z ich rodzajami, zmierzch, szczegolowosc elementow naziemnych, lasy, krzewy, bydynki, typy zniszczen maszyny, slonce, etc.....

    Calosc mozna ocenic po kilku godzinach lotania.

    Model lotu jest inny w WBiii - wg mojej oceny - podobnie jak w ostatniej wersji Il-2 - "guma od majtek" typu arcade. Zaznaczam - nie lotalem na wersji RUS tylko na trialu WBiii platnego.

    Z rozmow obecnych platnikow na konto WB-USA, posiadajacych konto na AH2 moge tylko powiedziec, ze liczba pilotow na WB-USA srednio dziennie jest podobna do obecnego WB-RUS. Reszta, ktora tam byla kiedys - lota gdzie indziej.

    @Conrad
    nie martw sie na zapas... albo tam bedziesz lotal - albo podejmiesz inna decyzje (w zwiazku z legalnoscia). Biorac pod uwage ze lotasz obecnie na WB-RUS... nie widze roznicy w podejsciu od strony prawa autorskiego.

    pozdro
    Lolo

    EDIT:
    ten link do instalki nie dziala.
     
    Last edited: Jan 9, 2008
  15. vojtas

    vojtas Well-Known Member

    Joined:
    Sep 4, 2002
    Messages:
    1,801
    Location:
    Ur anus
    link updejtowany (http://68.178.188.165/WarBirds/WBIII/pc/wbwfull-latest.exe)

    co do porownywania z AH to chyba troche przesadzilem :) na WB3 wszystko jest plaskie (brak drzew itp), chmury - ztcw tylko jeden rodzaj i jakies takie "dziwne" :) nawet uszkodzen za bardzo nie widac (ewentualne dziury po kulach nie istnieja).

    Co do wersji ... za bardzo nie znam sie na tym ale podczas instalacji "chyba" gdzies zauwazylem cyfre "2007" ...

    a co do przyszlosci WB3 na TH , poczekamy zobaczymy :)
     
  16. vojtas

    vojtas Well-Known Member

    Joined:
    Sep 4, 2002
    Messages:
    1,801
    Location:
    Ur anus
  17. kazan

    kazan Well-Known Member

    Joined:
    Dec 15, 2004
    Messages:
    1,074
    Location:
    Bremen (DE)
    kto wie moze chlopakom z Brazyli chcialo sie zmienic Fm w przeciwienstwie do IEN.
    Jak sie to spopularyzuje. To bedzie ostateczny cios dla WB3. Zreszta sami strzelili sobie samoboja. Update gdzies dopiero 2009....
     
  18. -stan-

    -stan- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 19, 2003
    Messages:
    517
    Location:
    Poland/Oman(desert)
    Coz,na dzien obecny w temacie grafy nic nie jest nawet zblizone do il2,FM moim skromnym zdaniem najlepszy w TW gdzie manewry uznawane za normalne w WB,czy AH w TW nie uchodza bezkarnie,na ogol doprowadzaja do sporej utraty E,ale w koncu zarowno WB,czy AH zostaly napisane z mysla o przyciagnieciu jak najwiekszej liczby fruwaczy z wiadomych powodow.Co do zas efektu gumy od majtek w IL2 to sprawa dosc dyskusyjna,w koncu samolot o stosunkowo malych rozmiarach i sporej wadze to jednak nie pociag na torach,nie leci po kresce.Pilot musial caly czas wlasciwie kontrtolowac lot(wiatry,turbulencje).
     
  19. vojtas

    vojtas Well-Known Member

    Joined:
    Sep 4, 2002
    Messages:
    1,801
    Location:
    Ur anus
    nie wiem czy to tylko u mnie , ale tam wpadniecie w korek spitem5 jest co najmniej nie mozliwe heh :)

    update do grafiki: kilka drzewek widzialem, calkiem ladne, niestety tylko w okolicy lotnisk, reszta to tekstury, chmury z daleka denerwujace, kiedy juz sie w nie wleci, calkiem przyjemnie mozna sie ukrywac :) jesli ktos nie przepada za nimi radze zapamietac komende .weathereffects 0

    Porownujac z WB2, rewelacja (imho), jeszcze niech tylko troche ten arcade'owy FM poprawia i moze byc pieknie.
     
  20. Conrad

    Conrad Well-Known Member

    Joined:
    Jul 19, 2001
    Messages:
    995
    Location:
    Poznan, Poland
    Z ciekawosci - czy jezeli scigajacy wlaczy sobie
    .weathereffects 0 to chmurek dla niego nie ma? A jesli nie ma dla niego to scigany nawet jesli schowa sie w chmurkach (na swoim kompie) to u scigającego bedzie nadal widoczny jak na dloni?