@Snakeye

Discussion in 'Warbirds Polish' started by kazan, Jun 13, 2005.

  1. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    LOL o co chodzi bo nie kapuje????? :D nie macie sie o co klocic?? ;)
    Powiem szczerze ze wisi mi czy ktorys z polakow bedzie po przeciwnej stronie czy nie. Owszem byl pakt 302 303 i III/3 ze latamy razem, a reszta moze se w purpurowych latac.
    Dla mnie najwazniejsze by ktos z mojego SQ nie latal po przeciwnej stronie i nie psul akcji. No fakt troche ch....wo jak jakis polak zjebie nam akcje ale czy to az taka roznica jakby zrobul to jakis rusek??? :)

    a co do hmackow to porownywanie ich ze zwyklymi ackami jest conajmniej smieszne
     
  2. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    @Spuint

    w tym problem, że bomb nie było a ktoś się chciał na siłę w "popsujzabawę" pobawić...
    wiem, poniosło mnie, ale nie pierwszy raz nam cap rozwalaliście... i to jest lekko deprymujące. A co do dodatkowych bomb, to Twoje dwa hmacki (ciekawe bo podobno restricty są straszne) rozjechać musiałem z guns... co gdy ma się streak w fajterach trochę psuje humor.
    Bluzgi zaś pod adresem snejka, to moja wina... jak stwierdziłem już wcześniej... przepraszam, rzeczywiście należy mi się opieprzenie... ale jak potem (kilkanaście minut)widzę go w F6F walącym rakiety pod siebie (mamy rozbieżne zdania na temat tego, gdzie te rox leciały-ale mniejsza o to) to tym bardziej nie mam powodów, żeby cieszyć się z obecności takiej osoby na Arenie i to po przeciwnej stronie.
     
  3. plushack

    plushack Well-Known Member

    Joined:
    Sep 23, 2001
    Messages:
    207
    Location:
    Chelm,Poland
    Frog zastanow sie co Ty pieprzysz?! Co strone przeciwna interesuje twoj streak?! Przeciez nikt nie bedzie Ci oddawal fielda za free tylko dlatego ze masz streak? Moze fightery tez nie powinny Cie atakowac?
    Najgorsze jest to jak komus punkty/streak slepia zaslonia... Po to sa dwie strony zeby jedna drugiej przeszkadzala chyba?
    A to jak sie wypowiadacie pod czyimkolwiek adresem, swiadczy tylko o waszej kulturze...
     
  4. rax

    rax Well-Known Member

    Joined:
    Aug 5, 2003
    Messages:
    291
    Location:
    Poland
    1 dzien nie ma szefa w pracy i juz zdazylem poczytac troszke forum i co widze ?

    wieczne zrzedzenie !!!! a moze zalozymy dyskusje jak usprawnic wspolne (coraz czesciej miedzynarodowe capy ???) jakie komendy kto i co powinien robic itd...

    bo szczerze powiem meczy mnie czytanie tego zrzedzenia (bez obrazy !!!)

    btw wyczytalem ze sid domaga sie opierdzielu ???!!!! wiec zeby zadosc uczynic napisze tak = ty swinio !!! :p ;)

    to tyle :fly2:
     
  5. SiD

    SiD Well-Known Member

    Joined:
    Jan 22, 2004
    Messages:
    304
    Location:
    Katowice/Tychy
    :super:

    moj d-ca kochany....
    moj moj moj moj moj moj
     
  6. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    wlaśnie,że mój! mój ssssskarb,oddaj go! :D
     
  7. SiD

    SiD Well-Known Member

    Joined:
    Jan 22, 2004
    Messages:
    304
    Location:
    Katowice/Tychy
    :)
    Widze, ze nad toba zapanowal nawet w wiekszym stopniu niz nade mna.
    Trzeba go zniszczyc. Wrzucic do kanionu na szlaku dinozaurow.
    Jezeli dostanie sie w rece naszych wrogow, mamy przejebane..

    :@popcorn:
     
  8. rax

    rax Well-Known Member

    Joined:
    Aug 5, 2003
    Messages:
    291
    Location:
    Poland
    nie jest wasz tylko moj !!! ale ...hmmm... oo cooo choodzziiiii ?????? :@drunk:
     
  9. yivan

    yivan Well-Known Member

    Joined:
    Aug 30, 2003
    Messages:
    486
    Location:
    N 50°43' E 23°16'|Poland|Zamość
    lol :)