SZYBKI STREAK NA BOMBERZE (mapa phngs)

Discussion in '303rd Polish Fighter Squadron' started by mallor, Sep 16, 2004.

  1. mallor

    mallor New Member

    Joined:
    Mar 4, 2004
    Messages:
    4
    jeśli ktoś potrzebuje:

    Na wprost pasa f13 (na wschód) stoi statyczny wrogi okręt.
    można w niego przywalić torpedą z TBFa zaraz po starcie.
    streak 6 w 15 minut :)
    ten okręt pojawia sie dopiero po wypłynięciu z portu konwoju, czyli nie ma go przez kilka minut po restarcie FH.
     
  2. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    to jest pewnie zatopiona łajba z konwoju. Jak zatopisz statek,wraca na pozycję startową, jak zatapiasz ostatni,to on też wraca, w porcie jest komplet i wypływają. Najwyraźniej jest jakiś bug,który powoduje, że streak rośnie po trafieniu bez zniszczenia celu. Ja cos nie moglem streaka zrobić... pierwszy lot trawający 5000sekund (z f5 na f19 i powrót na F4) zakończył się przy podejściu do lądowania, kiedy mi skrzydło odpadło. Drugi podobny lot zakończył się między F18 a F12,kiedy mnie na 6km jakaś 109 dogoniła (a goniła ładnych kilka minut).
    Lot trzeci skończył się zanim się zaczął, DB3F nie oderwał się od gleby i wjechał w miasto. jak ja kurwa nie lubię tej mapy :D
     
  3. mallor

    mallor New Member

    Joined:
    Mar 4, 2004
    Messages:
    4
    wyjeżdżaj DB3Fem z f13 od strony miasta.
    nie potrzeba wiecej paliwa (ja biorę poniżej 20% na tą akcję).
    bug... taki średni, streak+1 na bomberze jest za trafienie celu... podobnie by było gdybyś tylko zniszczył mur a nie cały hangar...
     
  4. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    uchmm tylko jak latałem na takie rajdy przez całą mapę, to DB3 ledwo się od gleby odrywał,bo potrzebował z 80% paliwa na taką wycieczkę, a ja lubię brać rezerwę na wypadek wycieku, więc było 100%, ładunek 500+250, więc naprawdę ciężko było :)

    a bez cleara.... nie chcę widzieć swoich statsów :) wolę te na fajterach z poprzedniego TOD :D