thx to gungun!

Discussion in 'Complaint book' started by beryl, Mar 28, 2004.

  1. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    salute to gungun!


    f13 was closed, i was looking for cons around. I saw a ki61 and killed it. it was gungun. i killed another con and headed to f13 - it was still closed. I was in shock, when i saw rolling 190 on runway. I strafed it and killed on runway (not nice, but li2 was second from field) it was gungun. When i called him a cheater i suddently got disco... very strange, don't you think? How such man can be an admin? not enough he's cheating, he also is kicking who he want from arena?
     
    Last edited: Mar 28, 2004
  2. daedal

    daedal Well-Known Member

    Joined:
    Sep 21, 2001
    Messages:
    709
    Location:
    England
    Beryl, na pocieszenie dodam, ze zaraz po tych numerach i cheatowaniu po stronie gold poszedlem do nich przeprowadzic akcje terrorystyczna wymierzana przeciwko temu typowi. Wzialem foke z roxami i ubilem go na pasie jak sie rozpedzal. Dostalo sie tez drugiemu goldowi co chcial zeby ten glupi cheater zlikwidowal restrict czasowy dla samolotow na f11 ktore bylo atakowane i zamykane przez redow. Po tych akcjach wylaczona zostala mozliwosc ubicia sojusznika za pomoca bomby lub rakiety, co wyjdzie wszystkim na dobre.

    Pozdrawiam,
    Daedal
     
  3. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    dziwne, jak ja przypadkiem swojemu wurstgranata sprzedałem do sam się rozsypalem :/ a teraz nic się nikomu nie dzieje? jakbym wiedział, że można swojego ubić, to bym desanta zbombił po tym jak mi 2 kille podpierdolił
     
  4. daedal

    daedal Well-Known Member

    Joined:
    Sep 21, 2001
    Messages:
    709
    Location:
    England
    Zawsze jak kogos walniesz to wybuchasz, z tym ze zdazylem ubic pajaca zanim wylaczyl opcje friendly fire do bomb i rakiet. Teraz to nie wiem juz jak jest bo przypadkiem oberwalem bomba i tylko ja bylem "killed by ack weenies" (byc moze oberwalem od swojego commandosa). Raz niechcacy zniszczylem reda podczas atakowania hmacka - podlecial mi jak bomba juz byla w drodze i zginal a ja nie.
    Tak wiec nie wiadomo jak jest naprawde, trzebaby bylo potestowac ale na razie nikt mi nie podpadl w goldach ;-))