jak nie latac w parze :)

Discussion in '302nd - Post-mission Analysys Room' started by kazan, Jan 12, 2006.

  1. kazan

    kazan Well-Known Member

    Joined:
    Dec 15, 2004
    Messages:
    1,074
    Location:
    Bremen (DE)
    Wczoraj mi sie trafily 2 zeke lecace w parze. Jeszcze mi sie nie zdazylo tak skosic jeden po drugim :)

    Druga sprawa ktora chcialem poruszyc. Jak ktos lubi latac samotnie, niech lata. Ale ten trak jest przykladem dlaczego latac nalezy wysoko. Rzadko kto zadziera glowe do gory i sprawdza niebo nad soba. Fakt ze na poczatku ja sam ich nie zauwazylem. :) Majac przewage wysokosci i E na zniszczenie 2 samolotow, potrzebowalem raptem 8x20mm i 50x7mm. Jaka oszczednosc amunicji. I jeszcze co bardzo wazne otwieramy ogien na d2!. Przeciwnik juz nie zdazy zareagowac. Co prawda przy drugim zeke bylo to cos kolo d2,5 ale balem sie ze kolega go zdazy ostrzec. Lecialem d520, wdzieczna maszynka troche mniej popularna, szkoda ze w grze go mocno okroili w realu byl bardzo szybki. Zapas 60szt ammo pozwala na prowadzenie ognia tak dlugo jak np spit Vb i 190E (oba maja 2x20mm po 60szt ammo na dzialko).

    ehhh trak nalezy zmienic rozszezenie z txt na zip, rozpakowac i zmienic txt na trk :)
     

    Attached Files:

  2. Lesiu

    Lesiu Well-Known Member

    Joined:
    Nov 30, 2005
    Messages:
    1,242
    Location:
    Gdańsk
    d520, ten francuzik? Ma fantastyczny roll, niezle kreci, wykreca pierwsze 109, tylko wep-a nie ma i szybkosc troszke niska, 109 ci zwieje... Lubie ten samolot, tylko nie wiedziec czemu mam w nim kokpit miga, co mnie wkurza nieziemsko.
     
  3. kazan

    kazan Well-Known Member

    Joined:
    Dec 15, 2004
    Messages:
    1,074
    Location:
    Bremen (DE)
    bo nie ma do niego kokpitu :) wolalbys Yaka1? Gdy masz kokpit Yaka1 to gra wlasnie go daje, wspanialy widok na 6.
     
  4. vojtas

    vojtas Well-Known Member

    Joined:
    Sep 4, 2002
    Messages:
    1,801
    Location:
    Ur anus
    dzis wykonalem na spicie vs d520 pieknego hammerheada , az sie glosno zasmialem jak kilkaset 7mm kul dosiegnelo biedaka :)
     
  5. pietas

    pietas Well-Known Member

    Joined:
    Apr 28, 2002
    Messages:
    1,301
    Location:
    Schweidnitz-Schlesien-Polen
    zaraz , u mnie roznie, raz daje kokpit foki (w migu), czasem hellcata (chyba w beau i fw190a8) , a kokpit yaka1 to jest u mnie z tylu podobny do tego z p40 (z przodu taki sam jak w kazdym yak tylko tyl zasloniety siedzeniem), czyli gowno widac, dopiero w pozniejszych yakach jest open view transparent praktycznie :p
     
    Last edited: Jan 12, 2006
  6. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    kurde ten pierwszy zeke to chyba z wrazenia zapomnial jak sie radia uzywa ;)
     
  7. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    pewnie napatrzyl sie na saburo sakai i radio jego przykladem wymontowal ;p
     
  8. Holmes

    Holmes Well-Known Member

    Joined:
    Nov 18, 2002
    Messages:
    1,022
    Location:
    Krakow, Poland
    To sobie sam wykręcił? Myślałem, że mu wybili pleksę i ukradli.

    :mafia:
     
  9. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    nic mi nie wiadomo o tym zeby kiedykolwiek nad polska latal...