SIATKOWKA

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by swanca, Mar 24, 2006.

  1. Szymon

    Szymon Well-Known Member

    Joined:
    May 4, 2004
    Messages:
    104
    Location:
    Pilica
    hmacki, czyli zapraszamy marta i muumiego :D
     
  2. Snakeye

    Snakeye Well-Known Member

    Joined:
    Jun 16, 2001
    Messages:
    3,232
    Location:
    EPWA
    to ja juz nie wystarcze? :p
     
  3. rax

    rax Well-Known Member

    Joined:
    Aug 5, 2003
    Messages:
    291
    Location:
    Poland
    krotkie podsumowanie powizycie w :

    1. wizyta - pogotowie - opierdol ze dopiero nastepnego dnia - wywalenie z pogotowia po wstepnym przebadaniu > skierowanie do poradni rodzinnej > z poradni rodzinnej na ostry dyżur do szpitala > w szpitalu 2 foty wspaniałej klaty :mafia: > werdykt : ostre stłucznie prawego obojczyka, pęknieć i złamać w obrębie klatki piersiowej nie stwierdzono, lekkie skorygowanie "mostka" > nastepnie pokrycie ran na rece takim fioletowym gównem, zastrzyk antytoksynowy> przelot do poradni rodzinnej > L4 do przyszlego poniedzialku...gratulacje od wiekszosci kadry szpiatala za wygrane zawody w "podnoszeniu auta na klacie" i zajecie pierwszego miejsca tuz przed norrisem :znaika: :p

    2. zona doszla do siebie i stwierdzila ze chyba by mnie zabila jak bym tego nie przezyl :turret: :znaika: :mafia:

    3. teraz szarpne ubezpieczalnie i bedzie na pokrycie kolejnego zlotu ;)
     
  4. SiD

    SiD Well-Known Member

    Joined:
    Jan 22, 2004
    Messages:
    304
    Location:
    Katowice/Tychy
    szymon.. :D
    a my sie zastanawialismy jak i skad ta Valkiria.. Teraz juz wiesz?
    buahahahaha
     
  5. rax

    rax Well-Known Member

    Joined:
    Aug 5, 2003
    Messages:
    291
    Location:
    Poland


    nonono... :cheers:

    wy nie wpadlibyscie na to nawet gdyby wam noge urwalo co ? :)
     
  6. Szymon

    Szymon Well-Known Member

    Joined:
    May 4, 2004
    Messages:
    104
    Location:
    Pilica
    sid ja ci to mowiłem, że on całe życie na przekrętach jedzie, stal na lewo i pyk valkyria (a w między czasie mały wałek i tylko nowy komp był) , octavię tez juz chce zmienić (pewnie jakiś nowy wałek kręci), a w drodze do łasku niby tak przypadkiem wspomniał o gmolach, i masz ustawka z wojtasem, a nas wział za przypadkowe ofiary, żeby siebie kryć - ja nie wiem, może on jeszcze na owiewkę zbiera :D a z drugiej strony dobrze że nie chce maybacha kupić bo by cały zlot rozjechał :D On chyba na starośc się taki chciwy robi :)
     
  7. Ziomek

    Ziomek Well-Known Member

    Joined:
    Jan 26, 2004
    Messages:
    815
    o qwa jak jezdzicie po sobie samochodami na zlotach to ja dziekuje :rolleyes:
     
  8. kryzyf

    kryzyf Well-Known Member

    Joined:
    May 16, 2005
    Messages:
    82
    Location:
    Kedzierzyn-Kozle, Poland
    uff wszyscy zyja... coz moge powiedziec

    1. wtg beryl za organizacje

    2 . wtg rax, sid i szymon za umiejetnosc przetrwania z favoritk? na high six... naprawde ciesze sie ze wszystko skonczylo sie na stosunkowo niegroznych obrazeniach.

    3. wtg 303 za obron? pucharu. nastepnym razem nie dajemy wam forow ;P

    niestety, mimo iz dobrze sie bawilem, ten zlot zawsze kojarzyc bedzie mi sie z nocnymi wydarzeniami :(

    pzdr

    Kryzys
     
  9. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    Ja piórkuję, Rax Ty naprawdę twardziel jesteś, więcej nie powiem, żeś pantoflarz i emeryt. W nocy wszyscy sie Sidem martwiliśmy, herbatki mu robiliśmy, kocykiem okrywaliśmy, bo niewyraźny się zrobił, a Ty twardo na bacznośc jakby nigdy nic. A tu jednak dmg i trochę dziur było :eek: respect twardzielu!
     
  10. Szymon

    Szymon Well-Known Member

    Joined:
    May 4, 2004
    Messages:
    104
    Location:
    Pilica
    sid, a pamiętasz jak z rańca w niedzielę poszedł na stacji do kibla jak kawkowaliśmy, nie było go ładnych parę minut, może on sobie podorabiał tych obrażeń na wałek z ubezpieczalnią :) rzucił się klata na muszlę czy coś...

    BTW: który paker doskoczył do skodiczki i ją dźwignął ? bo mi taki obraz stoi przed oczami ale twarzy nie widze ?
     
  11. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    wszyscy dzwigali, ale podszedl wlasciciel i samochodzik sie ladnie podniosl ;)
     
  12. jata

    jata Well-Known Member

    Joined:
    Jul 24, 2001
    Messages:
    1,512
    Location:
    Poznan, Poland
    wiedzial, gdzie chwycic...

    ja sie staralem jak najmniej przeszkadzac i tylko podnosilem..:/

    @Szymon:
    musialby sie mocno tej muszli naszukac..;)
    tylko doly byly..
    no chyba zeby do nich skakal na glowke czy cos..;)
     
  13. Szymon

    Szymon Well-Known Member

    Joined:
    May 4, 2004
    Messages:
    104
    Location:
    Pilica
    nie jata - nie mówie o tym WC w standardzie wysoce europejskim spełniającym drakońskie normy UE który był nad bajorkiem :D , zaraz po pożegnaniu się i wyjeździe z pola namiotoweg pojechaliśmy z sidem i raxem na kawę na stację benzynową nieopodal i tam rax oczywiście pobajerował kasjerkę i poszedł do kibla, a nie było go parę minut i mam podejrzenie że tam sie doprawił, bo z sidem go przesłuchaliśmy dziś na GG i okazało sie że zbiera na podgrzewane manetki :)

    @właściciela - to cziter podszedł do uber-skodiczki i pyk raz dwa dźwignął , SKODICZKA OVERMODELLED !
     
    Last edited: May 15, 2006
  14. rax

    rax Well-Known Member

    Joined:
    Aug 5, 2003
    Messages:
    291
    Location:
    Poland
    oj szymon, szymon....cos widziales ale nie do konca a to co najwazniejsze to przegapiles !!!

    nie zauwazles, ze jak ja wyszedlem do "kibelka" to ta ladna pani tez nagle zniknela na pare minut ? :mafia:
     
  15. rax

    rax Well-Known Member

    Joined:
    Aug 5, 2003
    Messages:
    291
    Location:
    Poland
    mialo byc bez damage....ale jak czekalem na ratunek i darlem ryja zeby ten namiot rozciac, to przekalkulowalem, ze trzeba ubezpieczalnie skrobnac na pare groszy wiesz szybko lapa w silnik i juz ubezpieczalnia moja ;) :)

    szymon zaloze sie ze ta wersja ci odpowiada co ?
     
  16. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    o qrwa tak sobie czytam i normalnie masakra, dobrze ze wszyscy zyja.......
    Nastepnym razem na zlot, rowerem panowie ;)
     
  17. rax

    rax Well-Known Member

    Joined:
    Aug 5, 2003
    Messages:
    291
    Location:
    Poland
    i to bez ostrych zakonczen, szprych, srub i rurki od siodelka :@drunk:
     
  18. Szymon

    Szymon Well-Known Member

    Joined:
    May 4, 2004
    Messages:
    104
    Location:
    Pilica
    @rax -> laseczka pewnie się czaiła na respirator :D ; musze to z sidem przedyskutowac, bo coś za szybko zacząłeś sypać, ale może sid miał rację, że zastrzyk zaczął działać

    @vipe - ale na trójkołowych bo na klasycznych to się powywracamy, jak będziemy w szyku jechać :)
     
  19. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    matko jedyna to cos sie z raxa respiratorem stalo??????????? Toz to zamach stanu!!!!!!!

    tak btw. to tam jakas policja i pogotowie przyjechalo, czy mnie sie wydaje.??
     
  20. SiD

    SiD Well-Known Member

    Joined:
    Jan 22, 2004
    Messages:
    304
    Location:
    Katowice/Tychy
    nic takiego nie przyjechalo...
    znaczy sie przyjechala policja rano, zeby nas wygonic z pola, bo kijom przeszkadzalismy (znaczy wedkarzom) Rax za glosno chrapal, i ryby ploszyl.. :D