302 vs hordy czerwonych :)

Discussion in '302nd - Post-mission Analysys Room' started by --stec, Nov 11, 2004.

  1. --stec

    --stec Well-Known Member

    Joined:
    Dec 24, 2000
    Messages:
    1,944
    Location:
    Poznan, Poland
    Track z jednego z 3 dzisiejszych sweepow. 5 bohaterskich fok + 2 czy 3 statystow vs. hordy zla ;). Oby czesciej takie loty, oby czesciej takie epickie bitwy! :super:
    TRACK (prawy przycisk i "save as")
    Troche dlugi ale warto przenudzic sie przez dolot bo potem sie dzieje :)
     
    Last edited: Nov 11, 2004
  2. laxtsc

    laxtsc Well-Known Member

    Joined:
    Oct 15, 2004
    Messages:
    875
    Location:
    Poland
    Nie radzilem sobie w tym furballu. Arttii dal rozkaz wycofania sie na wschod, gdy climbowalem dopadl mnie spit.

    Albo dziwnie tracki sie zapisuja albo Wy nie celujecie z wyprzedzeniem ;). Widzialem na tracku z d2 jak celownik byl POD ogonem cona a jednak kule go dopadly. Jesli tak mozna strzelac to chyba potrenuje, ja zawsze staram sie najpierw poprawke naniesc przed conem.
     
    Last edited: Nov 11, 2004
  3. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    tracki zapisują pozycję samolotu mniej więcej 2 razy na sekundę, na dodatek czasem w innym momencie zapisuje pozycje Twoją nż innych samolotów. Na tracku ze scenara mało zawału nie dostałem, bo na tracku miałem 110 na ogonie,podczas gdy w walce to ja siedziałem na ogonie tej 110 :D Tracki się nadają do oglądania ogólnej taktycznej koncepcji rozegrania walki raczej niż podziwiania pięknych strzałów :)