Bye

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by pedzel, May 6, 2003.

  1. daedal

    daedal Well-Known Member

    Joined:
    Sep 21, 2001
    Messages:
    709
    Location:
    England
    Pedzel, niedlugo zaczyna sie nowy ToD. Przyznales sie, przeprosiles. Jesli chcesz, wywal te wszystkie cheaty i zacznij uczciwie. Co do opinii wyglaszanych wobec Polakow przez innych to ja bym sie nie przejmowal. Jak sie wie, ze sie nie cheatuje to czym sie martwic? Niech sobie gledza co chca. To ty decydujesz czy pozwolisz im sie obrazic czy nie, bo napewno nie oni.
    Zostan w sq. No, chyba ze nie chcesz zrezygnowac z oszukiwania.

    BarT, twoja odpowiedz na moj post mnie strasznie rozsmieszyla bo zupelnie nie zrozumiales w ktorym miejscu cie atakowalem.
    Oburzyles sie ze nazwalem cie kadetem a przeciez nim jestes. Nie znaczy to wcale ze ja sie wywyzszam bo mam stopien pilota.
    Wlasciwie to nie czuje sie zadnym asem dywizjonowym z racji krotkiego stazu w sq oraz niczym nie wyrozniajacych sie wynikow w porownaniu z takim np. Piterkiem czy Stecem. Chodzilo mi tylko i wylacznie o twoj styl wypowiedzi oscylujacy w okolicy rynsztoku i kloaki. Moze uwazasz ze sie wymadrzam ale na prawde zapewniam cie, ze chwalenie sie sklonnosciami do picia oraz rzucanie miesem na lewo i prawo bardzo utrudnia zycie, to prawdziwe, wirtualne moze mniej.

    To by bylo na tyle, licze na powrot Pedzla.

    Salute!
    Daedal
     
    Last edited: May 9, 2003
  2. Lukass

    Lukass Well-Known Member

    Joined:
    Oct 11, 2001
    Messages:
    200
    Location:
    Poznan Polska
    Wlasciwie to nie czuje sie zadnym asem dywizjonowym z racji krotkiego stazu w sq

    A mnie sie wydaje daedal, ze zanim latales z wongrem (?)
    to byles w 302.
    Racja to nie to samo co staz ale razem juz kiedys latalismy AFAIK
     
  3. adamec

    adamec Well-Known Member

    Joined:
    May 5, 2003
    Messages:
    925
    Location:
    Warsaw, Poland
    zaktywowalem sobie wreszcie konto:p

    i napisze tu:

    Pedzel dont gou
    Kam bek
     
  4. BarT

    BarT Well-Known Member

    Joined:
    Mar 5, 2002
    Messages:
    634
    bardzo mi przykro ze sie na mnie zawiodles daedal
    nie zmienia to faktu ze pewnie nie ostatni raz
    a co do ciebie pietas... ehhh... no dobrze przeciez wiesz co o tobie zawsze myslalem... powiem tak - get a life...
     
  5. daedal

    daedal Well-Known Member

    Joined:
    Sep 21, 2001
    Messages:
    709
    Location:
    England
    Lucass, faktycznie masz racje. Bylem w 302 zanim zalozylem 316sq ale to bylo przez chwile. Teraz mi sie przypomnialo jak wykonalem okolo dwoch lotow i mialem jakas utarczke z -blue- bo zaczal w rozmowie ze mna rzucac swoja lacina a potem chcieliscie latac GOLD, czemu sie wtedy sprzeciwialem i zrobilem za chwile withdraw.

    Salute!
    Daedal