do pilotow 302nd POLISH SQ -Poznanski-

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by arttii, Apr 4, 2006.

  1. andych

    andych Well-Known Member

    Joined:
    Aug 20, 2001
    Messages:
    294
    Location:
    Malbork Poland
    Macie zalozone na TS~ie odpowiednie pokoje.
    Ventrilo darmowy niestety ma ograniczenia do 8 logowan i nie podzieli sie na pokoje, czas sie przestawic.
    :fly2: :turret:
     
  2. jata

    jata Well-Known Member

    Joined:
    Jul 24, 2001
    Messages:
    1,512
    Location:
    Poznan, Poland
    OT:
    tak myslalem, ze jest jakis podstep w ventylu..:/
     
  3. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    Po rozmowie z Piterkiem i po tym co napisal Dot sprawa wyglada nastepujaco:

    Dinozaury poleca pod jednym jedynym warunkiem - "wilczkow" MUSI poprowadzic imc AS nad ASY, Pan Wiedzy Wszelakiej, Niezrownany Taktyk (tu lekki szum, szepty....) .........Pietek........

    Poniewaz jest to warunek JEDYNY - wydaje sie ze do spelnienia.

    Jeszcze w weekend z Ramzeyem porozmawiam (mamy scenar w sobote) ale pewnie nie bedzie oponowal jesli taka mozliwosc przyjemnego "sklepania" tej osoby bedzie mozliwa :).

    pozdro
    Lolo
     
  4. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    eeee a nie mozna sie spotkac od tak dla zabawy bez jakis osobistych wyrazow?????

    Czyli pojedynku pewnie nie bedzie bo watpie by Pietas sie stawil, w przeciwnym razie bede bardzo zaskoczony :O
     
  5. Conrad

    Conrad Well-Known Member

    Joined:
    Jul 19, 2001
    Messages:
    995
    Location:
    Poznan, Poland
    Lolo - to ma byc zabawa.

    Bedzie Pietas to bedzie. Nie bedzie to nie bedzie. Ale frajda ze spotkania zostanie.
     
  6. pietas

    pietas Well-Known Member

    Joined:
    Apr 28, 2002
    Messages:
    1,301
    Location:
    Schweidnitz-Schlesien-Polen
    LoL, przecie juz dokazalem ze jak cos to poprowadze naszych po zwierza, po prostu nie wierze zeby dziadkowie wygrzebali roster na 5, a mniej to nie rozmawiam nawet.

    W kazdym razie, jesli sie weretani poczuja na zdrowiu, to jak cos termin za 2-3 tygodnie najwczesniej, rozgrywka lacznie 2h - po 1h na strone (czyli 2 partie), samoloty ustalone z gory (moja propozycja 109f4 vs spit5 lub podobne wielozadaniowe, do i153, me262 ani hurri1 nawet nie wsiadam), ladowanie i start na tym samym lotnisku, wszystko reszta to zestrzal, wszyskie chwyty dozwolone, oczywiscie zakaz bezwzgledny korzystania z ackow na mapie, wyjatek ladowanie, reszta niech bedzie jak stec pisal

    Ekipe sam dobiore, jak cos pewniaki na wapniaki na dzien dzisiejszy reg, al, zostaja 2 miejsca, chyba ze oldboje uzbieraja 6 celow, bo tak by mi pasowalo najlepiej.

    No i bez podniety panowie, 3 tygodnie to kawal czasu aby im sie pomnozyly tesciowe bole kregoslupa chore potomstwo i inne niezwykle niemoznosci stawienia sie na placu boju ;)
    Zauwazcie ze lolo jeszcze nie polatal a juz nie ma czasu.
     
  7. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    noooo... to zaczyna sie ukladac :)

    Bardzo prosze starych wiarusow (poza Piekiem rzecz oczywista) o zrozumienie sytuacji....

    Naprawde nie chce (pisze to we wlasnym imieniu, choc pewnie Dot, Piter i Ramzey sie z tym zgodza) nikogo urazic... ale sytuacja powtotu nawet na chwile do WB to mniej wiecej tak jakby po 4 latach jazdy luksusowym autem, przesiasc sie na kilka godzin do zdezelowanej syrenki - ze wszystkimi mozliwymi jej awariami. Wiem ze porownanie dosc ostre - ale z mojej perspektywy tak to wlasnie wyglada.

    To perspektywa mozliwa do realizacji - szczegolnie ze bedzie mozna przez chwile powalczyc i jednoczesnie spotkac sie na wirtualnym niebie w swojskim gronie (a przy okazji sklapac to i owo hyhyhyhy :) )

    W zwiazku z powyzszym nie widze problemu aby zwalilo sie na to spotkanie i 30 pilotow - przy czym druzyny moga byc dowolne - poza jednym drobnym szczegolem - Pietek musi prowadzic jedna z nich - i ona musi poleciec jako pierwsza.

    Obiecuje ze z areny zejde ostatni (jak drzewiej bywalo) i bede walczyc z kazdym teamem, ktory na goraco powstanie.

    Ale - wybaczcie - naprawde waznym jest aby poza PRZYJEMNOSCIOWYM charakterem tych walk i spotkan - byl jeszcze (tak wazny i wymieniany przez kazdego dinozaura) argument pod tytulem: "Pietek do sklepania"

    Wiem, ze kazdy kto sie zjawi - bedzie czerpal wlasna przyjemnosc z wygranych lub przegranych walk - majac za przeciwnikow w/w kliku dinozaurow :)

    To WY macie zapewnione - ale MY musimy miec zapewnione tylko jednego :)

    Takze szkoda ze pietek oddala termin spotkania - wydaje sie ze niedziela 30 kwietnia jest w sam raz - czyli tydzien po swietach.

    Stawiam ten termin jeszcze bez uzgodnienia z dinozaurami - ale jakis musi byc pierwszy.

    30 kwiecien 2006 - prosze o tworzenie listy teamu (teamow)

    pozdro
    Lolo
     
    Last edited: Apr 13, 2006
  8. Conrad

    Conrad Well-Known Member

    Joined:
    Jul 19, 2001
    Messages:
    995
    Location:
    Poznan, Poland
    WB to jak klasyczny Ford Mustang z 1965 roku czyli swego czasu rewelacja, a dzis legenda i sentyment. Do syrenki tez mam sentyment ale az tak nie przeceniajmy AH ;)

    (Generalnie - to nie jest topik o wyzszosci Swiat Wielkiej Nocy nad Swietami Bozego Narodzenia tak wiec juz milcze :) )
     
  9. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    juz moglibyscie sie umowic 1vs1 i nie robic z tego jakiejs prywatnej rozgrywki...
    albo dac sobie na luz...
    chyba nie musze mowic ze ogolnej atmosfery to nie polepsza?
     
  10. jata

    jata Well-Known Member

    Joined:
    Jul 24, 2001
    Messages:
    1,512
    Location:
    Poznan, Poland
    30 mnie nie bedzie..

    wiec odpadam od razu
     
  11. Conrad

    Conrad Well-Known Member

    Joined:
    Jul 19, 2001
    Messages:
    995
    Location:
    Poznan, Poland
    Zapomnijmy o antypatiach i skoncentrujmy sie moze na zabawie?

    Jak walka dojdzie do skutku popstrykam "fotki" i moze pojawi sie reportaz na stronie ;)
     
  12. -stan-

    -stan- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 19, 2003
    Messages:
    517
    Location:
    Poland/Oman(desert)
    gdyby naturalnym zrzadzeniem losu ,co w tym wieku jest rzecza jak najbardziej zrozumiala i naturalna tzn. zgony ze starosci,zlamania wskutek daleko posunietej osteoporozy,niemoznosc skutecznego strzelania wywolany zaawansowanym parkinsonem i slepota ekipa emerytow nie byla w stanie wystawic skladu w stosownej liczebnosci i potrzebowalaby kogos np.na przynete dla mlodych ,wyglodnialych wilczkow to moge w tej roli poleciec.W WB od conajmniej 2 lat grywam bardzo sporadycznie,wiec tyle co nic.Zakladajac oczywiscie bardzo optymistycznie iz dozyje wyznaczonego terminu:)
     
  13. pietas

    pietas Well-Known Member

    Joined:
    Apr 28, 2002
    Messages:
    1,301
    Location:
    Schweidnitz-Schlesien-Polen
    29, 30, 01 odpada, impreze mam w grafiku, nastepny weekend pt-sob-ndz po 1 maja tez zajety, moge 3 maj lub bliskie okolice, wtedy na pewno wygrzebie te 2h
    przypadkowa zbieranina odpada, walcza oldboje z mlodymi wilkami 302 pod moja komenda, 5-6 pilotow na team max , minimum 3, z tym ze to bedzie wtedy 5-6:3, i nie powiem zebym na taka okazje szlochal z rozpaczy czy bawil sie w siostre milosierdzia, aha disco = out (i tu wszystkie glodne starego wiotkiego rozlazlego miesa wilki spowiadaja mi sie z connectu)
    pytanie ostateczne 5v5 czy 6v6?

    @al: to nie to zeby pogromic lolo czy steca mna kieruje, nie rob z tego personal, mnie kreci walka zorganizowanych zespolow a skoro napatoczyli sie zardzewiali oldboye zamiast regularnych pilotow z 303 to niech i tak bedzie, mine to wsio ryba, byleby nie okazalo sie ze miesa nie ma na polkach dlatego na razie joya nie wyciagam
     
  14. Conrad

    Conrad Well-Known Member

    Joined:
    Jul 19, 2001
    Messages:
    995
    Location:
    Poznan, Poland
    Terminy coraz odleglejsze jak widze... Skonczy sie niczym oraz 200 postami w watku liczac oczywiscie off - topiki. Szkoda - byla szansa na dobra zabawe.

    Moze po prostu niedziela 23 kwietnia godzina 20.00? Pierwsza niedziela po swietach - w koncu zaden termin NIGDY nie przypasuje wszystkim.
     
  15. pietas

    pietas Well-Known Member

    Joined:
    Apr 28, 2002
    Messages:
    1,301
    Location:
    Schweidnitz-Schlesien-Polen
    tez odpada pt sob niedziela po swietach

    EDIT: w sumie niedz po 1 maja moge poleciec o 21.00 lub troche pozniej, ale nie wczesniej
     
    Last edited: Apr 13, 2006
  16. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    heh... nie mozna juz nic napisac porownawczo... bo sie syrenkowicze od razu sie tylem ustawiaja... ehhhhhhhhh :)

    OK - rozumiem

    co do terminu 23 kwietnia - ja jestem IN.

    pozdro
    Lolo

    ps

    hehehe - pietek - rozumiem ze next wolne masz 37 grudnia 2017 roku???
    i to nie na latanie - ale na odpowiedz na posty....

    co sie porobilo.....

    ale tak to jest jak zamiast poczucia pewnosci co do swoich mozliwosci - ma sie zuzyta podpaske ....
     
    Last edited: Apr 13, 2006
  17. Lesiu

    Lesiu Well-Known Member

    Joined:
    Nov 30, 2005
    Messages:
    1,242
    Location:
    Gdańsk
    Zaraz zaraz, ze niby kto decyduje kto ma a kto nie ma leciec? I co to sa pewniaki? Nagle sie okazalo ze nie ma miejsca dla mnie...
     
  18. pietas

    pietas Well-Known Member

    Joined:
    Apr 28, 2002
    Messages:
    1,301
    Location:
    Schweidnitz-Schlesien-Polen
    pisalem 3ci maj (to swieto jest) lub 7 maj o 21.00, pozniej moze byc 13 lub 14 maj (wieczor) , to moje ostatnie slowo

    @lesio : odp jest prosta. prowadzacy ;) jak sie dziadki zdecyduja na termin to polatam troche i sie zobaczy kto obsadzi wolne sloty , dla mnie sprawa jest otwarta
     
    Last edited: Apr 13, 2006
  19. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    boszz... zeby to byla prawda....

    ale ze nie jest to wszyscy tu wiedza

    pozdro
    Lolo
     
  20. pietas

    pietas Well-Known Member

    Joined:
    Apr 28, 2002
    Messages:
    1,301
    Location:
    Schweidnitz-Schlesien-Polen
    to byla taka przenosnia - oznacza ze nie bede sie targowal w tym temacie
    bierzesz termin albo go nie bierzesz , jak nie bierzesz to nie zawracaj mi gitary...