DZIEKUJE

Discussion in 'Warbirds Polish' started by avsdna, Jun 20, 2005.

  1. avsdna

    avsdna Active Member

    Joined:
    Aug 6, 2002
    Messages:
    35
    Location:
    POLAND/BIALYSTOK
    :@prayer: :@prayer: :@prayer: :@prayer:
    Dziekuję za wzięcie mnie w obrone.
    :@prayer: :@prayer: :@prayer: :@prayer:
    Trzeba przyznac ze mój angieski jest opanowany w małym stopniu do gier starczy az natto(no może czasami za mało)ale jak przyjdzie czas to :rtfm: :rtfm: :rtfm: .Tylko smutno mi że przezemnie troche dostalo sie SQ 302 .Ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszło.Troche reklamy nie zaszkodzi :) :) :)
    podziekowania dla froga :@prayer: jak cie sie udalo tego traka(2) wygrzebac bo mi za zadne skarby nie wychodzil tyklo WB mi wieszał.
    w 1 traku to korka zlapal i sie chyba wkurzyl(ile to ja przez korka spadalem ale dzwiek od korkow zwiekrzylem i wiem kiedy nadciaga ta wielka chwila :) ale zdaza mi sie to coraz rzadziej )
    w 2 to byl cap red i straca streka 1~~3 w fiterach(a moze 0 :) :) )
    moze jak do Białegostoku przyjedziecie to postawie piwo :cheers: :cheers:
     
    Last edited: Jun 20, 2005
  2. jfm

    jfm Well-Known Member

    Joined:
    Jan 6, 2003
    Messages:
    848
    czesto bywam w Bialym (np. jutro tez) mozna by kiedys urzadzic zlot w jakims barze
     
  3. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,305
    Co do obrony, to nie ma za co dziękować Avs... przejrzałem tracki, uśmiałem się do łez i stwierdziłem, że co jak co, ale przegięć tolerować nie będę... no to odpisałem :D
    Co do rozpakowania tamtych- to zapisałem załączniki w jednym katalogu i z pomocą Windows Commander-owskiego pkunzip-a po prostu rozpakowałem.
    Co do piwa, to przez Białystok pewnie w drodze na Mazury (jeżeli zdecydujemy się Wawę omijać) 12.07. przejadę... ale to tylko przejazd... może w drodze powrotnej (28.07) na dłużej byłbym w stanie zajrzeć (zobaczę jak się będą miały- popalona na łódce skóra i posiniaczona ;) przy ogniskach wątroba... no i za dużo też ode mnie nie zależy akurat na tym wyjeździe) :(
     
  4. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    no nie ma za co :)