Krotki kurs uciekania w 109 k po bledzie ;-p

Discussion in '302nd - Post-mission Analysys Room' started by Mateus, May 23, 2004.

  1. Mateus

    Mateus Well-Known Member

    Joined:
    Feb 16, 2003
    Messages:
    143
    Tak przegrzebalem tracki i to znalazlem - calkiem smieszne ;-0

    (zalacznik jesli zadziala i faktycznie bedzie to trzeba mu rozszerzenie na .trk zmienić)
     

    Attached Files:

    1 person likes this.
  2. HanD_ZeD

    HanD_ZeD Well-Known Member

    Joined:
    Apr 14, 2002
    Messages:
    272
    Ano calkiem smieszne :) padali jak muchy
     
  3. --q---

    --q--- Well-Known Member

    Joined:
    May 1, 2004
    Messages:
    332
    Location:
    Pruszcz Gdanski - Poland
    Nie wiem jak u was, ale u nas jakby ktoś takiego tracka pokazał to wyleciałby z eskadry. Dokładnie go przestudiujcie bo ja własnym oczom nie wierze.

    --q--- z 318-tego
     
  4. Mateus

    Mateus Well-Known Member

    Joined:
    Feb 16, 2003
    Messages:
    143
    A o co chodzi panie q? chetnie przeczytam twoje spostrzeżenia.
     
  5. arttii

    arttii Well-Known Member

    Joined:
    Aug 16, 2002
    Messages:
    2,112
    nic tu nie widze zdroznego:)
    normale manewry unikowe
    i niemilosiernie pudlujace cony ;)
    no i strzelecki popis 30mm dziala:)

    Arttii
     
  6. --q---

    --q--- Well-Known Member

    Joined:
    May 1, 2004
    Messages:
    332
    Location:
    Pruszcz Gdanski - Poland
    No wiec chodzi o strzelecki popis 30mm dziala.
    Przy drugim killu widac strzelajace 2 dzialka 30mm, jedno normalnie drugie gdzies ze skrzydla. Strzeleckie popisy Matesua wykonane na moim samolocie wydawaly mi sie dziwne, a teraz widze dziwnego tracka. Może to i zbieg okkoliczności. Jeśli się mylę to przepraszam i gratuluje celnosci.

    --q---
     
  7. Mateus

    Mateus Well-Known Member

    Joined:
    Feb 16, 2003
    Messages:
    143
    To jest problem z nagrywaniem/odtwarzaniem trackow - on poprostu tak nagrywa (wszystko sie rusza od "waypointu" to "waypointu" jak zreszta widac na kazdym tracku) zdarza sie na trackach (nie tylko moich ;-) ) ze celownik i miejsce w ktorym faktycznie ktos strzelal (lecac) rozni sie o 1-2cm, a kazdy manewr jest "kanciasty"
    Niestety nagrywanie trackow zrobili kiepsko...
    Mam nadzieje ze sobie wyjasnilismy, bo nigdy nie oszukiwalem w zadnej grze online i nie mam zamiaru.
     
  8. reggis

    reggis Well-Known Member

    Joined:
    Apr 7, 2004
    Messages:
    428
    No to jeszcze chyba malo widziales Q.Oskarzenie bylo bezpodstawne.Widzielem juz rozne traki:bez skrzydel,silnik staje co chwile itd... Wiec moglo sie nagrac i tak jak mateusowi
     
  9. arttii

    arttii Well-Known Member

    Joined:
    Aug 16, 2002
    Messages:
    2,112
    ok sprawa sie wyjasnila
    tez uwazam ze to wina sposobu tworzenia tracka

    Arttii
     
  10. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    to jest prawda tylko jezeli chodzi o samoloty;
    strzaly sa na trackach generowane od zera, z miejsca gdzie akurat znajduje sie dzialko (co jest zalezne oczywiscie od pozycji i zorientowania samolotu);
    dlatego tez dlugosc serii na trackach rozni sie od rzeczywistej dlugoscii serii podczas lotu (pomijajac dzialka 37mm i 75mm, ktorych spawny sa po 1 pocisku), dlatego nawet wystrzelenie pojedynczego pocisku z 7, 12, 20, 30mm uwidacznia na tracku cala serie;
    nie potrafie stwierdzic dlaczego tak dziwnie zespawnowalo tam 2 serie, jedna obok drugiej, ale tez nie moge domyslic sie wg jakiego algorytmu tracki sa tworzone tak do konca;

    btw reg, co do tego co q widzial, to wierz mi ze widzial dosc duzo zanim y jeszcze zaczelismy sie w wb bawic ;)
    a tak wogole to na dosc duzym pingu te kile tam mateus ;)
     
  11. reggis

    reggis Well-Known Member

    Joined:
    Apr 7, 2004
    Messages:
    428
    Wiem ze Q jest w temacie obcykany ale niepodoba mi sie jak ktos pisze takie zeczy,chociaz wie ze FH plata bardzo rozne figle.A traki sa tak dokladne ze sie scyzoryk w kieszeni optwier.Jednym slowem nie pisze sie czegos takiego bez jakichs konkretnych dowodow.Bo latwo jest oskarzac.
     
  12. hrabia

    hrabia Well-Known Member

    Joined:
    Mar 20, 2003
    Messages:
    1,397
    Location:
    Legnica Poland
    Q założył użytkownika na FORUM by go opierdo... (2posty) :mafia: Ostatnio przylukałem gościa jak bez ogona i skrzydeł leciał :D SAm silnik :D Ale czasem też takie coś mam, więc sie nie wkurzałem. A tracki to syf nigdy nie pokazuja prawdy. Czasami jak oglądam tracka po wykonanym locie to mam wrażenie, że to nie ten track.
     
  13. --q---

    --q--- Well-Known Member

    Joined:
    May 1, 2004
    Messages:
    332
    Location:
    Pruszcz Gdanski - Poland
    Lepszego dowodu niz track nie bedzie, tak wiec oskarzac wcale nie jest latwo i najprawdopodobniej nie da sie udowodnic nic, chyba ze sie postrzeli jakiegos admina. :@drunk:
    Pozatym potraktujcie "moje oskarzenie" jako spostrzezenie czegos dziwnego i zrobcie z tym co chcecie.
    Mateusa przepraszam.

    Pozdrowienia
    --q---
     
  14. adamec

    adamec Well-Known Member

    Joined:
    May 5, 2003
    Messages:
    925
    Location:
    Warsaw, Poland
    tak z innej beczki to chyba i tak nie ma sensu ladowac na k4 drugiego 30mm - jedno i tak wystarcza zeby rozniesc kazdego cona :)
     
  15. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    to moze sprawdz date zalozenia konta zamiast glupoty pisac?
     
  16. Mateus

    Mateus Well-Known Member

    Joined:
    Feb 16, 2003
    Messages:
    143
    Dziękuje za przeprosiny. wtg.
     
  17. hrabia

    hrabia Well-Known Member

    Joined:
    Mar 20, 2003
    Messages:
    1,397
    Location:
    Legnica Poland
    No człowieku... irritabis crabrones Wiem, że w maju(1). Gdy byś pomyślał zrozumiał byś, że pisząc to nie miałem zamiaru ani nikogo obrażać, ni prowokować, po prostu uznałem to za zabawne. Ale jak chcesz brnąć dalej to możemy rozwinąć temat... Jak widać Q się nie czepiał, wiedział o co mi chodzi :mafia: spuint... ja nie lubie wojen, więc prosił bym cię o ich nie rozpoczynanie ;)
     
    Last edited: May 30, 2004
  18. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    ja tez nikogo nie obrazalem, nie rozpoczynalem zadnej wojny (?), ani nic w tym tonie..
    napisales glupote, ja to wytknalem i tyle;
    jezeli chodzilo ci o cos innego to pisz konkretnie, bo tresc posta ktory skomentowalem jest dosadna i falszywa.. ale dobrze obaj wiemy ze po prostu dokladnie nie sprawdziles i bedziesz teraz szedl w zaparte;
    wazne ze chlopaki sie dogadali i pokazali klase, bez ofiar smiertelnych nawet ;)
     
    Last edited: May 30, 2004
  19. hrabia

    hrabia Well-Known Member

    Joined:
    Mar 20, 2003
    Messages:
    1,397
    Location:
    Legnica Poland
    A, wiec nadal nie kumasz :D Miałem i mam w d... date. Wydał mi sie zabawny jego post. Nie jesteś mną, więc nie jesteś w stanie skumać o co mi chodzi ;)
     
  20. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    z ostatnim zdaniem zgodze sie w 100%