No i wyszlo szydlo....

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by 308_lolo, May 7, 2003.

  1. piterk

    piterk Well-Known Member

    Joined:
    Feb 22, 2002
    Messages:
    378
    Location:
    Poznan / Poland
    moj kumpel pedzel

    jakby tu zaczac... hmn... oki juz wiem.

    PEDZEL TY STARY OSLE!!!. a mowila babcia w poznaniu zebys akwarium nie uzywal, ale ciebie zawsze lapy swiezbia, jednak nie moge cie tak skreslic jak ramzey czy lolo za dlugo latalismy razem, nie bede cie namawial do powrotu bo i tak wiem ze wrocisz jak sprawa przycichnie, miixch :@prayer: przyjmie cie jako syna marnotrawnego powracajacego do domu a reszta sqdu usciska cie jak starego zolnieza wracajacego z dlugiej wojny :UU: ;) .wiedz jednak pedzel ze jak zobaczylem twa ksywe na liscie powaznie sie zastanawialem czy nie zrobic withdraw, jednak to by bylo nie fair nie tylko w stosunku do reszty pilotow 302nd ale i w stosunku do ciebie, przecie zesmy niejedno piwo razem obalili :cheers: odczekalem przemyslalem wszystko na zimno i teraz jest juz ql :) . a tej gnidzie (mart) nie popuszcze. mialem juz w planach konkurs polowanie na marta, tylko ze on ostatnio zadko lata, ale jak tylko zobacze ze zwiekszyl aktywnosc napewno do tego wroce. dziwie sie lolo ze tekst tego imbecyla tak mu zaimponowal no ale byl wzburzony pewnie drugi raz juz by tego tak nie skomentowal.
    dwie prosby: pedzel wymaz ten konkpit z twardziela zeby cie lapska znowu nie swiezbily
    i napisz stary jakis pardon na internationalu, jak masz problem z anglikiem to napewno ktos ci pomoze. nie unos sie juz tak bardzo pokaz wszystkim malontentom ze stac cie na to.

    oldwin te same prosby co do pedzla, tylko nie pisz ze nie uzywales bo jeden tak napisal to go delikatnie mowiac objechali z pietasem na czele :turret:

    co do hw to slyszalem ze mial on bardzo bogata przeszlosc juz na serwie WBFH, wiec w tej sprawie calkowicie zdaje sie na miixcha :@prayer:

    I jeszcze do lesia i lolo: piszecie ze wstydzicie sie ze jestescie Polakami, no coz wstydzicie sie tez pewnie ze jestescie ludzmi biorac pod uwage co ludzie wyprawiali chociazby przez ostatnie 100 lat. wstydzic sie powinni: Niemcy, Rosjanie, Amerykanie, Japonczycy,Chinczycy, Anglicy itd: itp: Polacy tez napewno ale nie z powodu tego ze paru z nich oszukiwalo na FH nie badzcie smieszni. a to ze paru dupkow poddaje pod watpliwosc wasze umiejetnosci no coz glupich nie sieja, sami sie rodza, zawsze beda je kwestjonowac bo to poprostu ulatwi im pogodzenie sie z porazka.

    aha jeszcze apropos sytuacji ktora opisales na AH podejrzewam ze tymi zagranicznymi pilotami byli promet i lucull ktorzy odeszli z WB rowniez dlatego ze ich sqd byl podejrzewany o chiterstwo (polemika odi vs bizerk) wiec jak beda ci w ten sposob dopiekac to mozesz odplacic im tym samym, choc nie chce mi sie zbytnio wiezyc zeby byli do tego zdolni zawsze mialem o nich jak najlepsze zdanie.

    pozdrawiam
     
    1 person likes this.
  2. ramzey

    ramzey Well-Known Member

    Joined:
    Jul 12, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    San Jose, CA
    Re: moj kumpel pedzel

    zle zrozumial lolo, i Ty pit zle interpretujesz
    Promet byl poprostu oburzony na cale to chitowanie, nie mial na mysli nikogo konkretnego i nikt nie pytal czy to akurat byli polacy. Po prostu pytal o niki, ale lolo byl tak wzburzony ze chyba nie dokladnie czytal.
    I stad ta jego nadinterpretacja spowodowana szokiem jaki przezylismy.
    Na liscie sa tez rosjanie, jest niemiec oni tez to zalatwia miedzy soba.
    Admini dopiero zaczeli przesiewanie ziarna od plew, to nie koniec tej listy i powoli wszystko wyplynie. Narazie padlo na kokpitowcow i hamakowcow reszta potem. Maja racje postepujac tak jak postepuja, choc uwazam ze breedar postapil zbyt pochopnie. Ale kiedys to musialo nastapic. Przeciez AIke ostrzegal kilka miesiecy temu

    Czytalem rosyjskie forum i jakos nie widze tej nienawisci ktora wmawiacie. Czasami wprost przeciwnie. A okrzyki za chn100 pelne nienawisci zawsze byly po obydwu stronach, wiec traktuje to jako "okrzyki bojowe" /via miixch post/. Jak widzialem Pietasowe to mi sie tez zbieralo /najwidoczniej mozna sie przyzwyczaic/

    Wydaje mi sie ze zapominacie ze ro ruski server i wszyscy sa tu gośćmi. Poczytajcie raz jeszcze licence agreement pod ktorym podpisywaliscie sie instalujac FHL

    ramzey

    aha nie mieszaj do tego luculla, w tym czasie nie gadal z nami tylko wprowadzal nowego gracza i byl na innym kanale
     
  3. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    Witam,

    to co napisal Ramzey jest w 100% prawda.. a pytanie o to jak rozwalilem gosci bedac w sytuacji beznadziejnej zadal mi .... ten nowy niemiec.. i zadal mi to ze smiechem ktory sugerowal konsekwencje wczesniejszych rozmow na temat cheatu pomiedzy Prometem, Luculem Ramem i mna...

    Bylem rzeczywiscie wsciekly o ta dyskusje i moze poza voicem nie za czesto czytalem (bo dyskusja byla i voice'owa i pisemna) - w koncy bylismy squadem na locie bojowym:) - ale kontekst byl jednoznaczny.. dlatego po tej walce wyszedlem bez voice-pozegnania....

    Piter.. nie obrazilem sie na Pedzla - to ze skrytykowalem postepowanie i emocjonalnie podeszlem do tematu w ZADNYM wypadku nie przekresla wspomnien i doskonalego jego kunsztu i wspolpracy (niejednokrotnie ratowal mnie z opresji - jak i ja czasem jego:)

    Potrafie oddzielic zlosc od szacunku do osiagniec... ktore niestety bedzie musial ODBUDOWAC lotajac na pelnym kokpicie...

    Tyczy sie to wszystkich na liscie - a to ze bycie Polakiem ma dla mnie znaczenie a dla innych to zwykly przymiotnik - nie moja wina tylko WYCHOWANIA i dojrzalosci, ktora - mom nadzieje z uplywem lat sama przyjdzie - tego sie nigdzie nie kupi...aczkolwiek poprzez pare zyciowych kopniec - mozna posiasc:)

    pozdro
    Lolo
     
  4. miixch

    miixch Well-Known Member

    Joined:
    May 11, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    Poznan, Poland
    ... może sie czepiam, ale dojrzałość nie implikuje patriotyzmu, ani na odwrót.
     
    Last edited: May 8, 2003