@Piterk

Discussion in '302nd - Post-mission Analysys Room' started by vojtas, Jun 12, 2003.

  1. vojtas

    vojtas Well-Known Member

    Jakbys chcial obejrzec jak to z mojej strony wygladalo to prosze : TRACK (uwaga, trwa 18min)

    P.S. Gdyby nie rudder ktory zes mi oderwal to bym dluzej powalczyl ;) Ale i tak BIG THX za walke! Mila odmiana od nudnych furballi
     
  2. miixch

    miixch Well-Known Member

    bardzo fajnie ze ludzie z poza 302 tez tu u nas na forum piszom, ale pls vojtas spakuj do zipa, bo tego twojego rara nie da sie rozpakowac
     
  3. spuint

    spuint Well-Known Member

    miixch, to jest w rar3 spakowane, zainstaluj sobie :)
     
  4. miixch

    miixch Well-Known Member

    oops , sorka, rzecyzwiscie mialem winrara 2.80
    ... tera jus zmam 3.20 :)
     
  5. piterk

    piterk Well-Known Member

    tia

    fajnie ze go udostepniles :). napocilem sie qrna przy tobie, no i jeszcze ten natretny spit ;), nie szlo was ugryzc. mala ciekawostka - kilka sorties pozniej mialem tez walke z hurri II, tylko tym razem bez zadnych osob towarzyszacych czysty 1vs1 :). za sterami hurrika dziadek odi ;). poszlo mi znacznie szybciej niz z toba, tylko ze wiecej ryzykowalem, w decydujacym momencie odi chcial wyjsc na ho ale na szczescie nie zdazyl, zabraklo mu 1-2 sekund :). hurrik jest ciezki do sprucia jesli jego pilot nie zostanie zaskoczony i niestety trza bardzo na te hispano uwazac bo czasami nawet spray z d5 moze bardzo bolec ;)

    pzdr