SIATKOWKA

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by swanca, Mar 24, 2006.

  1. Szymon

    Szymon Well-Known Member

    Joined:
    May 4, 2004
    Messages:
    104
    Location:
    Pilica
    pogotowie nie, a policja to starzy znajomi beryla, on zawsze z komóry bo nich dryndnie, żeby nas niby wypłoszyć z rana, oni zaraz pytają o jakies pozwolenia na biwakowanie, itp - my że kolega imć beryl wie wszystki, i wtedy widzisz jak powoli z domku idzie beryl w stronę policyjnej suki, a idzie tak wolno, jakby się wcale nie poruszał :) A swoją droga ciekawe co pomyśleli jak nas zobaczyli - same zgony, rax z łapą w badażach i namiot w wersji 2D :p, zgrzewy browarków dobrze, że w nocy nie przyjechali bo wtedy to by była dopiero jazda
     
  2. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    podchodzi do suki, wymienia dwa słowa i wraca do domku po kwity, bo oczywiście nie wziął, a idzie tak wolno jakby się wcale nie poruszał :D
     
  3. jata

    jata Well-Known Member

    Joined:
    Jul 24, 2001
    Messages:
    1,512
    Location:
    Poznan, Poland
    wrecz wlasciwie czolga sie i obiera heading na Ostroleke..;)

    @Vipe:
    w rowerach siodla musza byc..
    ale najlepiej takie fotele kubelkowe z 4-punktowymi pasami..;)

    @wedkarze:
    wy xyue yeahbunny'e!!!!!

    przez te policje wyjechalismy o 20 minut za pozno..
    Swanca tak dal po garach, ze w Koninie zaczela sie rezerwa palic i ledwosmy do Psar Malych dojechali, coby zatankowac...:/
    a po drodze o malo nie potracil stadka malych kaczuszek prowadzonych przez duza kaczke..
    i o malu Kuli nie zgubilismy, jak sie wychylil, zeby fotke jakims kominom zrobic!!
    a ja o malo co nie zasnalem oparty o Ala..;)
     
  4. Szymon

    Szymon Well-Known Member

    Joined:
    May 4, 2004
    Messages:
    104
    Location:
    Pilica
    @Wędkarzy trzeba było runde dookoła bajorka zrobić i każdemu PK, no ewentualnie można było...yyyy..tego...samochodem ich...

    @Swancy - stary za "kaczuszki" i "dużą kaczkę" to byś siedziec poszedł przy aktualnej opcji politycznej

    @Jaty i Ala - hmmmm pluszak i yankes mają chyba godnych następców :p
     
  5. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    wazne ze kula dalej moze sobie siedziec, saczyc piwko i pstrykac malym paluszkiem i dostawac za to kase :D
     
  6. jata

    jata Well-Known Member

    Joined:
    Jul 24, 2001
    Messages:
    1,512
    Location:
    Poznan, Poland
    true true...:D
     
  7. swanca

    swanca Well-Known Member

    Joined:
    Mar 4, 2006
    Messages:
    1,505
    Location:
    POLSKA
    hehe panowie trzeba bylo sie uczyc:)

    Tak napowaznie nie zawsze tak to wyglada teraz chopak klnie i chce sie zamienic z kims miejscami do siedzi do pozna w pracy i tak bedzie siedzial jeszcze 1.5 tygodnia :)
     
    Last edited: May 16, 2006
  8. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    toz ja sie caly czas ucze :) teraz wlasnie nie mam angielskiego, potem okienko, a potem ide na zajecia z jelopem ktory sam ledwo wie jak obslugiwac program ktorego obslugi nas uczy - miodzio, nie? :D
     
  9. Szymon

    Szymon Well-Known Member

    Joined:
    May 4, 2004
    Messages:
    104
    Location:
    Pilica
    al z takim wykształceniem to możesz spokojnie do premiera dojść, a kto wie czy nie wyżej :)
     
  10. jata

    jata Well-Known Member

    Joined:
    Jul 24, 2001
    Messages:
    1,512
    Location:
    Poznan, Poland
    ja mam bardzo duze szanse na zostanie ministrem d/s rozwoju technik informatycznych..;)
     
  11. swanca

    swanca Well-Known Member

    Joined:
    Mar 4, 2006
    Messages:
    1,505
    Location:
    POLSKA
    Hej chlopaki zadnego pivka nie mialem jak byliscie u mnie w pracy :p wiec prosze nie robic ze mnie zula :)
    Od dzisiaj juz mam proby na duzej sali wiec moze sobie buffem polatam... chociaz kto wie bo proby sa z dyrektorem :(

    ps. pivko to sobie teraz sacze :cheers:
    pozdro kula

    WRRRRR: login swanca mialem :( a to kula pisal
     
  12. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    A ja postanowiłem zmienić zawód, po tym jak jako nauczyciela obdarowano mnie nowym ministrem (ko)edukacji narodowej :rolleyes:
     
  13. kazan

    kazan Well-Known Member

    Joined:
    Dec 15, 2004
    Messages:
    1,074
    Location:
    Bremen (DE)
    ot: ciekawe jak stary komuch Wiatr byl ministrem edukacji elyty nie protestowaly

    "...Ludzie myslcie to nie boli..."
     
  14. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    Stary komuch Wiatr był "bezideowa dupa wołowa"... do tego szanowany Profesor w swojej dyscyplinie.
    Młody komuch (ech przepraszam- "narodowiec" ale porównaj program PZPR z programem LPR) Giertych poza aferą w Banku Wielkopolskim i kontrowersyjnymi przekonaniami nie ma nic na koncie :p
     
  15. kazan

    kazan Well-Known Member

    Joined:
    Dec 15, 2004
    Messages:
    1,074
    Location:
    Bremen (DE)
    Przez kogo "szanowany"? Czy poglady komunistyczne nie sa kontrowersyjne?
    Rozumiem ze slowo "narodowiec" to cos w rodzaju obelgi. A R.Dmowski to ciemnota i stary ksenofob. NZS tylko zydow mordowali i sie kumali z niemcami. A zolnierze AK to zaplute karly reakcji. Jedynie AL walczyla z okupantem (bohatersko zapomnialem dodac). Nie wnikam w program parti, tylko wskazuje na stronniczosc mediow.
    I nigdy nie glosowalem za LPR :)
     
  16. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    Przez socjologów polityki i politologów szanowany Panie kazan. Facet ma dorobek naukowy, którym niejedną katedrę na Uniwersytecie możnaby obdzielić... i jeszcze by zostało. Z resztą skoro ma dorobek także jako profesor gościnny w USA, Kanadzie i Wielkiej Brytanii, to nie tylko przez polskie środowisko naukowe jest szanowany :D
    Sam przy okazji zajęć z wielkich struktur społecznych nie raz czytałem "Wiatrowe" prace i muszę przyznać, że nie były jakoś wybitnie głupie.
    Jakoś Giertychowych wytrysków geniuszu jeszcze na listach lektur obowiązkowych dla studentów nie ma... no ale niedługo każdy przedszkolak będzie miał egzamin z "Roty" i biografii głównych działaczy ND.

    A NZS to delikatnie rzecz biorąc dość dyskusyjny temat... w przeciwieństwie do AK.
     
  17. Lesiu

    Lesiu Well-Known Member

    Joined:
    Nov 30, 2005
    Messages:
    1,242
    Location:
    Gdańsk
    O, zlot sie wam udal. A mnie nie bylo, cholera. A wziabym swoje t-80 z garazu wyciagna, tez bym sobie pojezdzil po 303 ;-)
     
  18. jata

    jata Well-Known Member

    Joined:
    Jul 24, 2001
    Messages:
    1,512
    Location:
    Poznan, Poland
    dobra!!!
    dobra dobra!!!!!

    @swanca:
    oprocz siatkowki, kina i baletow koniecznie musi byc wyprawa na paintball!!!!
    i proponuje sklady Lask vs. reszta swiata..;)

    @frog i kazan:
    my o jednym, Wy o drugim..
    pogadajcie sobie na priv..:p
     
  19. Szymon

    Szymon Well-Known Member

    Joined:
    May 4, 2004
    Messages:
    104
    Location:
    Pilica
    i myślisz że nasz squadowy chuck czyli rax nie wziął by na klate t-80 i nie powyciskał sobie trochę :p
     
  20. rax

    rax Well-Known Member

    Joined:
    Aug 5, 2003
    Messages:
    291
    Location:
    Poland
    i to jedna reka !!!!! :mafia: