Specjalny serek TS dla 302SQ

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by oldwin, Jan 13, 2006.

  1. oldwin

    oldwin Well-Known Member

    Joined:
    Dec 14, 2002
    Messages:
    50
    Location:
    Bialystok, Poland
    postawilem dla nas serek TS.. jakos ze 303'go lezy w tej chwili.. i dodatkowo wystepuje problem stron miedzy 302 i 303.. co ostatnio owocowalo tym ze Rax siedzial sobie na kanale 302 i rozmowy miedzy czlonkami 302 odbywaly sie glownie 'po staremu' czyli 110 chl :rolleyes:

    IP: 212.33.69.28
    pass: 302SQ
     
  2. kula

    kula Well-Known Member

    Joined:
    Dec 17, 2005
    Messages:
    64
    Location:
    Poznan/Kilkeel
    oki doki ja juz tam siedze :)

    ps. ten TS mi sie coraz bardziej podoba. Na poczatku bylem do niego dos negatywnie nastawiony, a teraz nie wyobrazam sobie latania bez niego.
    Polecam go wszystkim (nawet jak nie macie mika) chociaz do odsluchu.


    pozdro kula
     
  3. rax

    rax Well-Known Member

    Joined:
    Aug 5, 2003
    Messages:
    291
    Location:
    Poland
    czuje sie wyzwany do wyjasnien ! - ano siedzialem z nudow chcac pogadac w trakcie dolotow w strefe walk, ale nie dlatego zeby zlokalizowac wasza pozycje. Natomiast aby zlokalizowac wasza pozycje to prosilem Artiego (przyplacil to zyciem :mafia: - Arttii poczul wtedy moc Tempesta) zeby pozwolil mi postrzelac do was...ale to tylko raz sie udalo :p Natomiast teraz to chyba ma male znaczenie skoro znowu latamy razem.... chyba ze o czyms nie wiem ?
     
  4. Lesiu

    Lesiu Well-Known Member

    Joined:
    Nov 30, 2005
    Messages:
    1,242
    Location:
    GdaƄsk
    Chyba powiem za wszystkich: nie widze powodu dla ktorego 303 nie mialo by uzywac serwera ts 302; my na ich siedzielismy i poprostu nieuprzejme byloby odmowic tym bardziej ze latamy po jednej stronie barykady.
     
  5. oldwin

    oldwin Well-Known Member

    Joined:
    Dec 14, 2002
    Messages:
    50
    Location:
    Bialystok, Poland
    tak bylo przez chwile w poprzednim TOD.. ja tam nie mam pretensji ino takie 'nie przyjemne' to bylo ;) ot i wsio.. jak 303 czuje potrzebe to ofkoz moze korzystac z naszego TS'a a jak Rax zglosi chec to zaloze tak jak na waszym podkanal specjalnie dla 303'go