Strona WWW

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by lucas261, Jun 30, 2009.

  1. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    ja odpadam do konca wrzesnia co najmniej
     
  2. lucas261

    lucas261 Well-Known Member

    Joined:
    May 10, 2002
    Messages:
    501
    Location:
    Warsaw, Poland
    Shoutbox i logowanie z grubsza gotowe. Kilku osobom wyślę zaraz na PM'a nazwy kont i hasło (narazie jeszcze nie da się zmienić, następną rzeczą którą zrobię będzie min. właśnie to).
    Zapraszam do testowania - właściwie tylko shoutboxa bo to narazie jest dostępne po zalogowaniu:).

    Co do kolejnych opcji po zalogowaniu - może wtedy będziemy wyświetlać więcej informacji w Rosterze, np. nr telefonów i maile?

    Edit: Jeśli ktoś nie dostał PM'a a też chciałby potestować to niech po prostu napisze i stworzę konto:)
     
  3. lucas261

    lucas261 Well-Known Member

    Joined:
    May 10, 2002
    Messages:
    501
    Location:
    Warsaw, Poland
    Można już zmieniać hasła w sekcji 'Ustawienia', mam nadzieję, że działa jak należy, jeśli będą jakieś błędy to proszę o info:)

    Pomyślałem, że fajnie byłoby podpiąć (opcjonalnie) konto do pozycji w rosterze, chociażby po to, żeby każdy mógł sobie zmienić takie dane jak telefon, mail (widoczne tylko po zalogowaniu) i inne takie jak miasto i kraj. Może samodzielne zmienianie zdjęcia też by się przydało.

    Resztę parametrów zmienia się z poziomu panelu administracyjnego, narazie tylko ja mam tam dostęp ale jak przyjdzie czas to bez problemu można dodać uprawnienia komu trzeba.
     
  4. lucas261

    lucas261 Well-Known Member

    Joined:
    May 10, 2002
    Messages:
    501
    Location:
    Warsaw, Poland
    Yeah, chyba znalazłem odpowiedni hosting:) Przerzuciłem już stronę i wygląda na to, że jest tam to czego potrzebuję do zrobienia Ventrillo status.

    Nowy adres: http://dhost.info/sq302/

    Stary oczywiście działa ale lepiej używać już tego.

    Co do kolejnych modyfikacji a szczególnie zaproponowanego albumu - może i jest 100MB ale zdjęciami to się szybko zapełni. Dlatego proponuję po prostu zrobić jakieś miniaturki i opisy a właściwe zdjęcia podlikować do PicassaWeb.
     
  5. amator

    amator Well-Known Member

    Joined:
    Jul 3, 2005
    Messages:
    656
    Location:
    Wrocław, Poland
    Lucas pls załóż mi konto. Powód: najprawdopodobniej niedlugo wroce na wirtualne areny i chciałbym miec to juz z głowy.
    do rostera tez mnie mozesz juz wpisac :)
    P.S. mój mail poszedł do ciebie na priv
     
    Last edited: Sep 14, 2009
  6. lucas261

    lucas261 Well-Known Member

    Joined:
    May 10, 2002
    Messages:
    501
    Location:
    Warsaw, Poland
    Od teraz, gdy chcecie założyć konto to podawajcie od razu maila pls. Po prostu system sam będzie wysyłał dane z hasłem na maila.

    Amator: mam nadzieję, że dostałeś maila, nie jestem w stanie zweryfikować bo właśnie to było robione z automatu:)
     
  7. amator

    amator Well-Known Member

    Joined:
    Jul 3, 2005
    Messages:
    656
    Location:
    Wrocław, Poland
    Niestety nic nie doszło
     
  8. lucas261

    lucas261 Well-Known Member

    Joined:
    May 10, 2002
    Messages:
    501
    Location:
    Warsaw, Poland
    No fuck... A mógłbyś sprawdzić, czy przypadkiem w folderze ze spamem nie ma?
     
  9. amator

    amator Well-Known Member

    Joined:
    Jul 3, 2005
    Messages:
    656
    Location:
    Wrocław, Poland
    w spamie tez nic
     
  10. lucas261

    lucas261 Well-Known Member

    Joined:
    May 10, 2002
    Messages:
    501
    Location:
    Warsaw, Poland
    Cóż, spróbuję jeszcze raz założyć, jak się nie uda to niestety będę musiał dłużej pokombinować.

    A póki co stronę uważam za zgrubsza skończoną i nadającą się do pokazania światu:) Wystarczy podpiąć pod nasz dotychczasowy alias (no chyba, że totalnie mamy zamiar zmienić adres strony).

    Artiemu dałem uprawnienia do dodawania i modyfikacji Newsów oraz Rostera, jeśli ktoś jeszcze chciałby się tym zajmować to proszę dać mi znać.

    Być może na stronie znajdą się jakieś małe niedociągnięcia ale chyba nie wpływają na funkcjonalność, najwyżej dowiemy się o nich w trakcie użytkowania. Tak samo parę elementów może jeszcze się stopniowo pojawiać - wszystko zależy od naszej inwencji twórczej i zapotrzebowania.

    Pozwoliłem sobie napisać trochę w dziale "O nas", ale ponieważ niekoniecznie mam dar do pisania i niestety nie byłem w Sq302 od samego początku to prosiłbym o jakąś korektę tegoż tekstu:).

    Od jutra wieczorem nie ma mnie do 23.09 więc w międzyczasie zmian raczej żadnych nie będzie.
     
  11. Conrad

    Conrad Well-Known Member

    Joined:
    Jul 19, 2001
    Messages:
    995
    Location:
    Poznan, Poland
    Ja poproszę po znajomości o dodanie do retired - trochę na odwrót bo mam zamiar latać gdy tylko stanę się na powrót online ;)

    Fotkę można wziąć ze starej stronki.
     
  12. swanca

    swanca Well-Known Member

    Joined:
    Mar 4, 2006
    Messages:
    1,505
    Location:
    POLSKA
    dziki prosi o rejestracje na naszej stronce www
    to jego poczta jig1@o2.pl

    Ps.z tego co mówił to nadal nie może nic pisać na forum
     
  13. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    dac mi gg do dzika pls, zajme sie tym jego forum
     
  14. swanca

    swanca Well-Known Member

    Joined:
    Mar 4, 2006
    Messages:
    1,505
    Location:
    POLSKA
    Shoutbox znów nie działa...
     
  15. lucas261

    lucas261 Well-Known Member

    Joined:
    May 10, 2002
    Messages:
    501
    Location:
    Warsaw, Poland
    Nie wiem co jest, przez chwilę też mi nie działał ale teraz już tak. Niestety mam teraz niezły pożar w burdelu i nie mogę się tym zajmować, jeśli dalej nie będzie działać to wchodźcie na stronę przez http://dhost.info/sq302
     
  16. swanca

    swanca Well-Known Member

    Joined:
    Mar 4, 2006
    Messages:
    1,505
    Location:
    POLSKA
    @lucas nie myślałeś możne by shoutboxs ładował się może bez konieczności logowania?
     
  17. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    Ja poproszę o dostęp do stronki- hasło przez PW ForumWBFH.
    Zdjęcie do rostera może być jakieś ze zlotu (z piwem, lub jeśli znajdziecie [w co wątpię], to może być takie bez piwa).
    Raczej active niż retired... wracam.
    Z góry dziękuję.
     
  18. casink

    casink Well-Known Member

    Joined:
    Sep 23, 2008
    Messages:
    116
    Location:
    Piotrków Trybunalski
    mnie tez mozesz dodac do rosteru powoli wracam do latania:)
     
  19. lucas261

    lucas261 Well-Known Member

    Joined:
    May 10, 2002
    Messages:
    501
    Location:
    Warsaw, Poland
    @Swanca: myślałem, że powinien to być element "prywatny" ale właściwie faktycznie mógłby być ogólnodostępny (czytanie, pisanie po zalogowaniu)

    @Frog: Chcesz koniecznie przez forum? System generalnie sam powinien wysłać maila do ciebie więc wystarczy, że mi go podeślesz. Jeśli mimo wszystko nie chcesz na maila to jakoś może inaczej sobie poradzę ale właśnie po to tak to zaprogramowałem, żeby było zutomatyzowane:)

    @Casink: ok.

    Nie wiem czy zauważyliście (widzę, że Swanca tak) ale jeśli macie konto, to sami możecie sobie zmienić zdjęcie i niektóre dane.
     
  20. arttii

    arttii Well-Known Member

    Joined:
    Aug 16, 2002
    Messages:
    2,112
    czy funkcja pokazywania pilotow online na ventylu dziala?