Ali G to swinia i klamca !

Discussion in 'Warbirds Polish' started by ali-g, May 16, 2003.

  1. ali-g

    ali-g Active Member

    Joined:
    May 16, 2003
    Messages:
    36
    Cierpie od tygodnia i nie moge tego zniesc dluzej ! Prawda jest taka ze czitowalem 3 tody temu. Nie to jest najgorsze jednak, najgorsze jest to ze sie nie przyznalem, udawalem obuzenie gdy mnie ktos oskarzal i wypiralem sie winy. W zyciu prywatnym zawsze podazam scieszka prawdy. Nigdy nie rozumialem ludzi ktorym udowodniono wine a oni nadal utrzymywali ze sa niewinni. Uwazalem ich za smieci bez honoru. Teraz zrobilem wlasnie TAK. Gdy pierwszy raz oskarzyl mie -kopi- (moj byly dowodca z White Eagles) sklamalem gdyz pomyslalem sobie "przeciesz juz teraz nie oszukuje, to bylo dawno i przestalem z wlasnej woli bo nie sprawialo mi to radosci wiec prawie prawde mowie". Lecz zaraz potem cos we mnie drgnelo. Nastepne osoby zaczely oskarzac mnie o czitowanie a mnie wstyd bylo sie przyznac ze klamalem wiec klamalem dalej. Coz moge powiedziec ? nic.........
    Ali g
     
  2. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    ja powiem tylko tyle, ze cheatowanie to bledne kolo;
    najpierw cheatujesz zeby sobie ulatwic; nie robisz postepow w swoich umiejetnosciach, a potem nie chcesz zejsc ponizej pewnego poziomu;
    wtg za odwazna wypowiedz i powodzenia w zmudnych treningach;
    a satysfakcja przyjdzie, tak jak postepy beda widoczne;
    gl
     
  3. -kopi-

    -kopi- Well-Known Member

    Joined:
    Dec 3, 2002
    Messages:
    370
    Brawo za sczera odpowiedz. Jedyne co jeszcze mozesz zrobic to przeprosci wszystkich pilotow latajacych tutaj za oszustwo i klamstwo na international forum . Spuint ma racje oszukiwanei nie ma sensu . Do wszystkiego mozna dojsc tylko dizeki swoim umiejetnoscia. Pewnie ze sie czesto po dupie dostaje ale najwazniejsze jest zeby spokojnie dana sytuacje przemyslec i zastanowic sie nad blendami i jak je rozwiazac.
     
  4. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    cheatowanie - uwielbiam god-mode w Unrealu, minigun i idę przez boty jak kombajn przez pole pszenicy, ammo i przechodzenie przez sciany w Soldier of Fortune, kody na $$$ w NFS4 po tym jak savy straciłem - ale do ****** nędzy nie mógłbym oszukiwać grając przeciwko ludziom, pomijając względy etyczno-moralne i buk wie jakie jeszcze - na (za przeproszeniem) chuj mi to? 0 satysfakcji z pokonania przeciwnika, bo to nie ja go pokonałem! :dark: - ooo tak to wygląda - kulek z toporem przeciw kulkowi bez topora, no jakie szanse ma ten zółty? Cheaterom dla których liczą sie tylko kille polecam Carmageddon albo postala - można sie spokojnie wyżyć, zamordować wiele bezbronnych "conów" . Dla mnie osobiście kill jest tylko nagrodą, za ładną walkę, jej uwieńczeniem.
     
  5. ali-g

    ali-g Active Member

    Joined:
    May 16, 2003
    Messages:
    36
    Beryl ja to wiem i powiedzialem juz wczesniej ze nie sprawialo mi to przyjemnosci i dlatego zrezygnowalem 2tygodnie przed cala afera. Czuje sie zle tylko z powodu oklamywania kolegow. Gram w WB poltora miesiaca oszukiwalem gdy zaczynalem i niewiele mi to pomoglo, potem poczulem "atmosfere wb" i przestalem. Przepraszam za moje zaprzeczanie ze oszukiwalem nie za samo oszukiwanie, choc uwazam ze robilem zle.
    Ali g
     
  6. jfm

    jfm Well-Known Member

    Joined:
    Jan 6, 2003
    Messages:
    848
    zreszta niewazne
     
    Last edited: May 18, 2003
  7. lepper

    lepper Well-Known Member

    Joined:
    Sep 17, 2002
    Messages:
    531
    Location:
    Poland
    Jakich to wy citow uzywaliscie ?
    Osobiscie nie znam zadnego :)
     
  8. vojtas

    vojtas Well-Known Member

    Joined:
    Sep 4, 2002
    Messages:
    1,801
    Location:
    Ur anus
    Hmmm Jefim , zawsze chcialem spytac CO to jest ten twoj avatar? :)


    bo za cholere nie wiem :)
     
  9. jfm

    jfm Well-Known Member

    Joined:
    Jan 6, 2003
    Messages:
    848
    aa to..
    to tylko moje zdjecie z pracy w rzezni :dark:
    ;)
     
  10. jfm

    jfm Well-Known Member

    Joined:
    Jan 6, 2003
    Messages:
    848
    a tak szczeze to fragment okladki
    pewnej plyty
    kto pierwszy zgadnie ma u mnie browara
    (lub paczke ruskich fajek bez filtra :D)
    przy najblizszej okazji

    pozdrawiam
    yefim
     
  11. lucas261

    lucas261 Well-Known Member

    Joined:
    May 10, 2002
    Messages:
    501
    Location:
    Warsaw, Poland
    Strzelam:D, Iron Maiden? tam taki stworek Edie był, to on?:D
     
  12. jfm

    jfm Well-Known Member

    Joined:
    Jan 6, 2003
    Messages:
    848
    pudlo :D
     
  13. Holmes

    Holmes Well-Known Member

    Joined:
    Nov 18, 2002
    Messages:
    1,022
    Location:
    Krakow, Poland
    Ja wiem!

    To jest okładka z płyty Anny Marii Jopek - "Wspomnienie taty" :mafia: