Buff

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by reggis, Apr 29, 2005.

  1. reggis

    reggis Well-Known Member

    Joined:
    Apr 7, 2004
    Messages:
    428
    Topic jest poswiecony jak sama nazwa wynika zaslugom w buffach.
    Moim skromnym zdaniem Avsdna jest niedoscignionym pilotem buffow.
    Dzis sprawdzalem staty.ZAbil 67 CV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    A w rekordach nasszgo sq widnieje beebee ze strik 50 co kazdy przecietniak moze zrobic bez problemu bombardujac co raz mosim czy ju88 porty czy inne stroktury z altu.Nie dosc tego na moich oczach avs stracil strika przez disco.
    Moim zdaniem jest bardziej zasluznony niz beebee i mam nadzieje ze zmieni sie z wiazku z tym cos na naszej stronie.
     
  2. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    wiec tak, jesli chodzi o beebee strika, nie ma znaczenia czy avs jest lepszym pilotem buffow, beebee zrobil strika 50 i jak narazie nikt go w tym nie pobil wiec nie widze powodu dla ktorego by skreslac go z milestonsow i wpisywac gorszy wynik. AVS jak widze po statach max strika ma 42 wiec nie rozumiem o co ci chodzi z tym strikiem....
    Piszesz ze kazdy przecietniak moze to zrobic, ale jakos nie widzialem by ktos go pod tym wzgledem pobil.

    Natomiast widze ze AVS ma 26mln pkt!!! i to warto do milestonow wrzucic, zwlaszcze ze max pkt w 1 todzie sa tylko dla fighterow, a nie ma dla buffow.

    Jednak....jak wszyscy wiemy obecny TOD to praktycznie 2TODy, dlatego wszyskie rekordy beda duzo naciagniete ( z wyjatkiem strikow i killow w sortie ) i moze sie okazac ze juz beda nie do pobicia, gdyz bedzie to niemozliwe - w koncu 2Tody to nie jeden.
    Dlatego IMO w tym todzie nie powinno sie brac pod uwage zadnych rekordow punktowych, tylko ewentualnie streakowe, wiec co do AVS to obecnie ma strika 33, wiec bardzo mozliwe ze zachwile bedzie na taszej tablicy rekordow.
     
    Last edited: Apr 30, 2005
  3. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    OT - czemu nie zalicza do strikow bomberowych lotow z zaliczonymi celami naziemnymi?? Zaliczylo mi tylko jesli otto zdjal jakiegos cona.
     
  4. piterk

    piterk Well-Known Member

    Joined:
    Feb 22, 2002
    Messages:
    378
    Location:
    Poznan / Poland
    qrna pedzel jestem zbulwersowany twoim avatarem, Wedge byl najbardziej zasluzonym pilotem rebelii, i jedynym ktory przezyl wszystkie chore i samobujcze ataki swojego dowodzcy Sywalkera, a ty gamoniu jeden ;), smiesz podpinac sobie jego szacowna facjate jako avatara??? nie pozwalam, nie zaslugujesz na niego dopuki ie peknie 50tka :turret: :turret: :p

    pzdr
     
  5. adamec

    adamec Well-Known Member

    Joined:
    May 5, 2003
    Messages:
    925
    Location:
    Warsaw, Poland
    Huehue Pedzlu jaki avatar:D Gdzie Twoje 110 ?:)
    Stales sie fanem Star Wars na stare lata ?:D
     
  6. adamec

    adamec Well-Known Member

    Joined:
    May 5, 2003
    Messages:
    925
    Location:
    Warsaw, Poland
    Hyh mialem wlasnie dopisac zwrotke o Wedgu Antillesie, ale mnie Piter uprzedzil :D
     
  7. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    Buahaha tylko czekalem, kiedy zareagujesz Pit :D. Myslalem, ze nie poznasz ;). Ale pamietasz, ze kiedys dawno temu (przed wojna) juz mowilem, ze taki se zrobie avatar? :).

    BTW - teraz lepszy? :mafia:
     
  8. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    BTW obecnie bardziej zasluzonym dla 302SQ ode mnie, niz pojawiajacy sie niczym kometa Halleya Miixchem, moze byc co najwyzej Jata :D. Ale to ja bylem tym najbardziej z nich niegrzecznym, szalonym, niecierpliwym, ale w koncowym rozrachunku razem z powyzej wymienionymi cholernie wierny, wiec sie wszystko zgadza :p .

    P.S. Nie to, zebym innym cos odejmowal. Spoko :D. Kocham Was :D.
     
  9. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    jak to nie? streak rośnie o 1 jeśli trafisz cokolwiek czymkolwiek i wylądujesz (nie rośnie od dicza i skoku na szmacie). Wystarczy trafić hangar z gunów a streak pójdzie w górę. I streak rośnie tylko o 1, nawet jak 3 cony zdejmiesz iłem.
     
  10. arttii

    arttii Well-Known Member

    Joined:
    Aug 16, 2002
    Messages:
    2,112
    no tak Avs masz pecha z tym niepomiernie niebywale ogromniasto wydluzonym todem ;)
    a twoje zaslugi napewno zostana docenione w podsmumowaniu :)
    ale ta ilosc zabitych cv bym uwzglednil w milestonach bo to juz zrobil przed niedoszlym koncem tego Toda :)
     
  11. piterk

    piterk Well-Known Member

    Joined:
    Feb 22, 2002
    Messages:
    378
    Location:
    Poznan / Poland
    ja ci tam pedzelku niczego nie odejmuje ale strik 50 musi byc i bede ci go wypominal przy kazdej okazji, potrafisz zrobic 40 to wysil sie troszke wiecej i pierdalnij wreszcie w ten wulkan,

    chwala twoja bedzie wielka gdy czynu tego dokonasz, by zmazac do konca plame na honorze swoim, jako zes najstarszy stazem w tym towarzystwie przykladem swiecic musisz i droge pokazywac zblakanym i sfrustrowanym mlodym adeptom virtualis avionicus. tusze ze wezmiesz te wazkie slowa pod uwage i nie zwlekajac misje swa podejmiesz by doprowadzic ja do tragicznego ale jakze chwalebnego finalis. niechaj bedzie to najjasniejsza gwiazda wienczaca wszystkie twe slawne czyny ktorych dokonales jako pilotus virtualis i niechaj rozslawi twe imie na wieki. amen

    A.D 2005
    Pietrus "piterk" Brutalensis
     
  12. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    Boszzz i niby, ze cos ja odpisac mam? :D
     
  13. reggis

    reggis Well-Known Member

    Joined:
    Apr 7, 2004
    Messages:
    428
    Boszzz chyba trche odeszlismy od tmatu topica(optocz atriego),Oczywisice wolkan czeka na pedzla dzien w dzien:D
     
  14. avsdna

    avsdna Active Member

    Joined:
    Aug 6, 2002
    Messages:
    35
    Location:
    POLAND/BIALYSTOK
    Hm :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
    ktoś mnie docenił :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
    krótko mówiąc 50 to 50 i różne rzeczy się zdarzają pilotom (może pobije ja cv w poblizu nie bedzie z obstawą :shuffle: :shuffle: )
    ale naskrobalem ze 24 mln w tym 1/2 zanim maszyne czasu goldy odpaliły
    ale co nam to ,dzielnym pilotom damy se rade(choć jak pamietam to sie zdarzylo 1?2 razy)mam konkurenta który nadał bieg wydarzeń w wyscigu ,takie przyjacielskie zmagania żeby nie on, to przy 15 mln było po zawodach.A tak raz on raz ja ciągniemy wynik w góre.
    A wulkan może ktoś szczególy zdradzić bo nie łapie o co chodzi????
     
    Last edited: May 1, 2005
    1 person likes this.
  15. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    @Avsdna
    My Ciebie zawsze doceniamy, a jeszcze bardziej podziwiamy Twoją żonę (może ma siostrę o podobnej cierpliwości... chętnie bym na ten temat gdzieś na privie sprawę rozwałkował, gdyby okazało się, że ma ;) )
    Wulkan na mapie z wyspami czeka na streak 50 w wykonaniu Pędzla (czeka na rozbicie się Imć Pędzla o ten wulkan).
    Powiedzmy, że Pędzel wie dlaczego ma się rozbić i część pilotów z sq również. A że Imć Pędzel nierychliwy w robieniu streaków to i ten wulkan już ze dwa lata na niego czeka :D