Cicho tu ostatnio

Discussion in 'Warbirds Polish' started by lepper, Apr 16, 2003.

  1. lepper

    lepper Well-Known Member

    Joined:
    Sep 17, 2002
    Messages:
    531
    Location:
    Poland
    Od tygodnia nikt nic nie napisal :(

    Poniewaz jutro wyjezdzam na tydzien korzystajac z okazji zycze wszystkim wesolych swiat :) I mokrego dyngusa hehe
     
  2. jfm

    jfm Well-Known Member

    Joined:
    Jan 6, 2003
    Messages:
    848
    nawzajem

    btw zajebisty avatar
     
  3. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    i ode mnie najlepszego

    jefim: twoj tez niczego sobie ;)
     
  4. jfm

    jfm Well-Known Member

    Joined:
    Jan 6, 2003
    Messages:
    848
    btw kto Ci strzelil taka fotke :@prayer:
     
  5. Snakeye

    Snakeye Well-Known Member

    Joined:
    Jun 16, 2001
    Messages:
    3,232
    Location:
    EPWA
    Mokrego jajka :)

    Encyklopedia Polskiej Wsi:

    buraki:
     
  6. jfm

    jfm Well-Known Member

    Joined:
    Jan 6, 2003
    Messages:
    848
    :director: :znaika:
    wypraszam sobie jakies ofensywne posty na endrju
    :dark: :turret:
     
  7. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    a ja mam krawat Samoobrony! a ja mam krawaaaaat aaaaa Snejk mi zabraaaaął, ODDAJ!!!
     
  8. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    ten krawat na zdjeciu powyzej tez niczego sobie :p :D
     
  9. lepper

    lepper Well-Known Member

    Joined:
    Sep 17, 2002
    Messages:
    531
    Location:
    Poland
    No jak to kto mi fotki strzela - kumple z wioski :))
     
  10. -barm-

    -barm- Well-Known Member

    Joined:
    May 11, 2001
    Messages:
    46
    Location:
    poland
    tia...

    ale mnie tu dawno nie bylo kurka, juz nie latam ale sobie zerknalem co tam slychac w wielkim swiecie

    he, he wam jest do smiechu a sprawa jest powazna
    jeszcze chwila i facet bedzie premierem....

    kurka, ponoc historia sie nie powtarza ale...

    byla kiedys taka republika w srodku europy
    na W
    jej spoleczenstwo czulo sie oszukane, mialo uraz do pewnych faktow ktore zdarzyly sie w roku konczacym sie na 9
    znalazl sie krzykacz
    znalezli sie poplecznicy, zaczeli burdy na ulicach
    ruch zaczal przyciagac mlodych energicznych jako dzwignia kariery
    elity wladzy tej republiki nie robily nic, w zasadzie tylko przepychaly sie nawzajem
    potem zrobilo sie za pozno i nie mogly zrobic juz nic
    akurat w tym czasie swiat byl w recesji
    ludzie zrobili sie obojetni na argumenty ale latwo lapali hasla
    kolo krzyczal tak glosno, ze w koncu w ramach prawa z ktorego przedtem bez przerwy bimbal zostal szefem

    kurka nie pisze dalej bo zaczne sie bac ze przyjda do mnie krawaty i cos mi zrobia...

    ja pierd..., nie, nie, to nie moze byc az tak podobne :dunno:
     
  11. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    bez przesady ;)
     
  12. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    ale barm ma racje!
    spojrzcie na owegoz pana w krawacie teraz i rok temu: bral jakies lekcje oglady; zrozumial ze zeby cos wiecej osiagnac w naszej Polsce musi przypodobac sie wiekszej ilosci ludzi - wiec teraz popiera rolnikow (duuuza czesc spoleczenstwa nadal) zachowujac sie jednoczesnie jak przecietny politykas (nie krzyczy, kloci sie w przyjetych kanonach, przygotowuje sie merytorycznie do debat);
    nie wiem czy uda sie dochapac lepszego stolka, ale aspiracje to on ma, to widac...
     
  13. lepper

    lepper Well-Known Member

    Joined:
    Sep 17, 2002
    Messages:
    531
    Location:
    Poland
    Wiec panowie i panie teraz jak spotkacie online Pana Leppera, musicie dbać o niego lepiej jak o siebie :)) Nowy premier z wami lata:)
     
  14. -barm-

    -barm- Well-Known Member

    Joined:
    May 11, 2001
    Messages:
    46
    Location:
    poland
    re

    pewnie!!
    nie jestesmy potega naukowa i gospodarcza wiec swiat moze spac spokojnie. Tyle ze republika W na skutek rzadow wasika spadla z roli mocarstwa swiatowego do regionalnego w dodatku przykrytego dla pewnosci beretem. Republika P nie ma juz gdzie spadac wiec bolec to powinno nas podwojnie.
    Tak mnie czasami napada troska, choc w sumie powinno mnie to gilac, moje dzieci i tak polakami beda.

    tak troche btw.
    Do Bremy przyjechala kolezanka mojej zonki popracowac na tym samym uniwersytecie. Po Bremie jak to w kazdym cywilizowanym miescie poza tym ze jest czysto i schludnie mozna (i wypada) wszedzie i najszybciej dostac sie rowerem. Kolezanka po miesiecznej aklimatyzacji stwierdzila ze rzeczywiscie cos w tym jest i pozbyla sie polskiego stereotypu ze rowerem jezdza dzieci i buraki po wsi. Otrzymalem zadanie - znajdz jej jakis w miare tani rower. Poszedlem do sklepu z urzywanym sprzetem, pogadalem, wygmeralem cud maszyne, zolta strzale deutsche post z pieknymi bagaznikami na gazety z przodu i z tylu. 50E. Eeeee, uzywany, nie podobal sie kolezance, stwierdzila ze kupi nowy w Polsce i przywiezie. Pojechala, przywiozla. Generalnie byl pod wszystkimi wzgledami gorszy i drozszy od tego poobijanego zoltego cuda za 50E. No ale mial piekny lakier. Z kobietami nie dyskutuje sie w tych tematach, wiec dalem spokoj. No i kolezanka pojechala w niedziele do polskiego kosciola na msze, wrocila bez roweru. Ukradli. Fakt, nie miala porzadnego U-locka tylko druta w plastiku wiec sie prosila. Policja poradzila poszukac na targu. No i sie znalazl.
    Tak, tak juz wiecie, nie?
    Pewnie, nie kto inny tylko Polak go sprzedawal. Ciekawe czy byl na mszy :)
    Moral:
    Kazdy Polak to pijak, a kazdy pijak to zlodziej, czyli kazdy zlodziej to Polak!

    Tak chcialem was troche rozdraznic, he he he
    uogolnienia czasem az krzycza zeby zauwzyc ze maja cos z prawdy...
     
  15. -barm-

    -barm- Well-Known Member

    Joined:
    May 11, 2001
    Messages:
    46
    Location:
    poland
    Re: re

    sry, powinno byc oczywiscie "uzywanym"
     
  16. Lukass

    Lukass Well-Known Member

    Joined:
    Oct 11, 2001
    Messages:
    200
    Location:
    Poznan Polska
    rere huh

    No pieknie :D
    Idac dalej, tropem uogolnien mozna powiedziec, ze kobiety swoja bezdyskusyjna wola posiadania wlasnego zdania sciagaja na siebie i innych nieszczescia.
    Bo Ona przykrosci sie nabawila i zapewne On.
    Czy ten pan z republiki P mial wasik? I tak ma przasrane w republice W.

    PS. I co jej przeszkadzal taki sliczny rower?
     
  17. -barm-

    -barm- Well-Known Member

    Joined:
    May 11, 2001
    Messages:
    46
    Location:
    poland
  18. Lukass

    Lukass Well-Known Member

    Joined:
    Oct 11, 2001
    Messages:
    200
    Location:
    Poznan Polska
    Rosnie nam taki Hitlerek z hawajska opalenizna.
    Jakim jezykiem trzeba mowic aby ludzie sie opamietali?
    Widzialem dzisiaj ring na Polsacie Z.Gilowska vs. Endriu.
    I powiem wam, ze duzo podobienstw z rokiem 1933 mozna dostrzec . Totalna demagogia:
    - Unia jest be i chce nas wyruchac (tu brawa strazy przybocznej klakierow Endriu w studio)
    -Alez panie przewodniczacy, Unia jest szansa na rozwiazanie problemow a nie samym ich rozwiazaniem
    -Szanuje Pania ale, ni chuja, Unia chce nas wyruchac (klakiery on)
    Wyolbrzymiam specjalnie, zeby pokazac jak wulgarna jest argumentacja tego uzurpatora.
    Jawi mi sie to tak:
    Dajcie mi sie wyruchac, bo inaczej Unia was wyrucha.

    Sory za muj inglisz
     
  19. -barm-

    -barm- Well-Known Member

    Joined:
    May 11, 2001
    Messages:
    46
    Location:
    poland
    ehhhhh

    kurka, nie mam TV i juz kilka lat ruchomego mulata nie widzialem, musicie mnie wczesniej ostrzec to sie moze przejde do rodzicow luknac

    suma sumarum wynik referndum nie jest istotny, jesli wejdziemy to juz nas endrju odpowiednio wyrucha z uni po wygranych wyborach.
    ciekaw jestem jaki procent wyborcow samoobrony stanowia ludzie potencjalnie nawet calkiem rozsadni tyle ze z opaska na oczach po niepowodzeniach, frustracji itp. spowodowanymi zaniedbaniami i brakiem misji wsrod dotychczasowych elit wladzy. podejrzewam ze calkiem wysoki, rolnicy na blokadach to taki koloryt ale wsrod nich i tak najwieksze zniwo zbiera i tak kolejny "kwiatek" tego kraju - PSL (swoja droga jest jeszcze kraj w ktorym jedna z najwiekszych parti jest partia ludzi nie placacych podatkow czyli de facto "nie-obywateli)
    mowie o tym dlatego ze ugrupowanie o najwiekszym potencjale do sanacji elit - PO pani zyty - mam wrazenie ze nie potrafi sie do tego zabrac. wciaz tak jakos cicho szepce, trzyma w swoich szeregach mnoga ludzi ktorych omijanie tego tematu jest jak najbardziej na reke i jakby boi sie dzialania na ktore po prawdzie jest juz troche za pozno.

    tak ogolnie jestem wkur... bo mi wczoraj w nocy jakies zapewne euroentuzjastyczne nastawione polskie chamskie buraki spuscily powietrze z zaparkowanego pod knajpa roweru i musialem na piechote go prowadzac wracac do domu zaczepiany raz po raz przez jeszcze bardziej chamskie grupki pijanych prosiakow dracych mordy o 3 nad ranem ile to im sie od swiata nalezy za nic.
    zbili mi okulary, rower wymaga juz nie tylko napompowania ale wiekszych ingerencji, na policji stwierdzili ze sa to czyny o "malej szkodliwosci spolecznej"
    ja pierd...... nienawidze tej ziemi, najchetniej zrzucilbym prewencyjnie napalm, wyrownal buldozerami i zabronil sie osiedlac przez 200 lat bo moze to jakis wirus w powietrzu jest, ze tak zle tu ludziom z oczu patrzy...
     
  20. Holmes

    Holmes Well-Known Member

    Joined:
    Nov 18, 2002
    Messages:
    1,022
    Location:
    Krakow, Poland
    Witam,

    Wiesz -barm-, w dużej mierze masz rację. Lepperiada jedzie na frustracji mas jak na maśle. A zinstytucjonalizowane złodziejstwo i łapownictwo na każdym szczeblu tylko napędza mulatowi koniunkturę.

    Najgorsze jest to, że tzw. porządni obywatele nie mogą nawet mieć wszystkiego w dupie i po prostu robić swoje (jak to postulował Kotarbiński). Jak nie zakręcisz się umiejętnie wokół własnego tyłka, to ktoś ci go wcześniej czy później obrobi. Prowadź firmę, płać podatki, chore składki na ZUS, startuj w przetargach (z tańszą i lepszą ofertą) to na pewno się dorobisz. Bólu kolan od biegania.

    To jest taki rodzaj kursu dla naiwnych. Szybko uczy, że uczciwość nie jest zbyt wiele warta, a sukces najłatwiej osiągnąć... "no wicie towarzyszu jak, rozumicie..."

    Sanacja elit, dobre hasło ale równie utopijne jak "jest lepiej". Ani Zyta, ani Jan-Maria nie mają odpowiedniego zaplecza i wydaje mi się, że także chęci aby posprzątać w elitarnej piaskownicy. Problem bowiem w tym, że każdy już przywiązał się do swojej łopatki i wiadereczka i za skurwysyna ich nie odda.

    Zastanawiam się tylko czemu Korwin usunął się w cień? Teraz jest idealny moment na zdobycie poparcia dla tak radykalnych poglądów. UPR lokowałby się zaraz za lepperiadą. Rzygać mi się chce, że społeczeństwu tak zbrzydły już wszelkie kolory, od czerni po czerwień i gotowe jest poprzeć chociażby oszołoma, żeby tylko zobaczyć jak nakopie on do dupy tzw. "elitom".

    Skąd taka frustracja? Cóż może dlatego, że okazało się iż moje składki płacone na ZUS od 4ch latach trafiały na inne konto. W związku z tym jestem formalnie niewypłacalny (można zapomnieć o kredycie chociaż firma jest na mocnym plusie), o czym dowiedziałem się w przypadkowo w banku. Oczywiście ZUS wystawi zaświadczenie i wszystko naprawi w ciągu... 30 dni! Ale gdybym ja nie płacił składki przez 30 dni to już miałbym zablokowane konto i policję skarbową w firmie.

    I jak tu kurwa lubić ten kraj?

    -barm-, chętnie dorzucę się do tego napalmu....