cziter !!!

Discussion in 'Warbirds Polish' started by rax, Aug 19, 2003.

  1. rax

    rax Well-Known Member

    Joined:
    Aug 5, 2003
    Messages:
    291
    Location:
    Poland
    wczoraj tj 18.08.2003 r lecialem sobie nad f12 (lotnisko bylo gold) w poszukiwaniu ofiary i wypatrzylem sobie dota !!!... jak zblizylem sie na odleglosc d14 okazalo sie ze lecial sobie samotny D3Bf :mafia: . zaszedlem goscia od 666 z dolu i zaczynam poscig . Jednak moje zdiwienie bylo wielkie jak w odleglosci d6 con wyparowal !!!
    poprostu rozpuscil sie w powietrzu !!! :( pomyslalem ze moze warpie - ostatnio problem z konektem:( - ale po sprawdzeniu pingu okazalo sie ze ping wacha sie od 120 do 170 !.

    wniosek zatem prosty - normalny cziter ktory nie podejmuje walki !!! grrrr


    na dodatek wczesniej to samo przydazylo sie pilotowi rengar i mattll .... dokladnie taka sama sytuacja !!!...

    szkoda tylko ze nie wiem kto to byl !!! :confused:

    pomozcie jak dorwac takiego gnojka ktory w ten sposob unika walki ??? :dunno:

    mam nadzieje ze kiedys ten zasraniec sie ujawni ... a wtedy :turret:
     
  2. daedal

    daedal Well-Known Member

    Joined:
    Sep 21, 2001
    Messages:
    709
    Location:
    England
    I co, i co wtedy? Wcale nie musial to byc cheat, connect czasami bywa zlosliwy, albo inaczej, moze temu pilotowi buffa nagle dziecko zaczelo plakac i wylaczyl komputer. Kurcze zastanowcie sie troche zanim zaczniecie bluzgac.

    Daedal
     
  3. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    spoko rax to czeste zdarzenie
    ludzie wciskaja alt-f4, a czasem po prostu pada connect;

    a jak zalezy ci na wylapaniu typka (moze np seryjnie to robi i sie bedzie powtarzac taka sytuacja) nagrywaj wszystkie loty, jezeli zdarzy sie cos takiego przejrzyj demko - na nim widac nicki pilotow;
     
  4. rax

    rax Well-Known Member

    Joined:
    Aug 5, 2003
    Messages:
    291
    Location:
    Poland
    jasne ze jest taka mozliwosc ze komus akurat zaczelo plakac dziecko.... ale ta sama sytuacja zdarzyla sie w przeciagu 10 min u dwoch innych pilotow !!!.

    Moze sie myle (tracka nie zapisalem) ale identyczny schemat w 3 przypadkach wskazuje tylko na celowe dzialanie.
     
  5. miixch

    miixch Well-Known Member

    Joined:
    May 11, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    Poznan, Poland
    OT: @spuint
    wasza stronka mi sie nie ładuje, a jestem bardzo ciekaw ... zrób coś pls :confused:
     
  6. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    stronka lezy na freeservie poki co... i to juz drugi raz ostatnimi czasy jak serv jest down;
    mysle ze niedlugo postawie u kumpla na sieci i bedzie bez takich jazd;
    a stronka poki co dopiero sie robi (i jakos mi sie nie chce jej konczyc :))

    ...ale powinna dzialac ogolnie
     
  7. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    @rax

    normalna praktyka np. u brazylijców bawiących się w buffienie (xexeuu, wambug)... jak mnie w ostatnim ToD w Ju88 ustrzelił jakiś pilot 312 Czechosłowackiego to się dziwił, czy go widziałem skoro dałem się upolować... a już zupełnie zdziwiony był tym, że skończył streak 11... niektórzy nie potrafią "na dnie z honorem lec" takie życie, wszystko co da się zrobić- splunąć, zakląć i następnym razem zaskoczyć gościa solidniej :D A zapisywanie tracków nic tutaj imho nie da, bo każdemu kipi czasami mleko, budzi się dziecko lub włącza autoalarm...