Czyzby koleny kryzys Ruska??

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by --vipe, Sep 28, 2008.

  1. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    Z racji tego ze testuje maszyny dosc czesto zagladam teraz na ruska. Moze nie mam za duzo tego czasu ale generalnie co jakis czas na min godzinke wchodze. I co widze na MA.....pustki.

    Max pilotow jaka ostanio widzialem to moze z 15 osob. Masakra. Tu juz nawet nie chodzi o to ze w dywizjonie jest mala frekwencja tylko ogolnie. Nie ma normalnie do kogo strzelac. Pomijam juz fakt ze score zostal zupelnie olany i dobrze chociaz ze w grze jeszcze staty wyskakuja.

    Jak mam godzine na latanie to jednak wole wejsc na test arene i zobaczyc co tam ruski pozmieniali, niz wykonac max 2 loty na MA i moze nawet nikogo nie spotkac. Dlatego sorki panowie ze mimo zaproszen na MA zostaje na test arenie, ale mam misje :)..... od Kurta Tanka ;)

    pzdr
     
  2. Conrad

    Conrad Well-Known Member

    Joined:
    Jul 19, 2001
    Messages:
    995
    Location:
    Poznan, Poland
    Cóż powiedzieć... Jak nawet score leży od miesięcy nie podnoszone to nie ma się czemu dziwić.
     
  3. swanca

    swanca Well-Known Member

    Joined:
    Mar 4, 2006
    Messages:
    1,505
    Location:
    POLSKA
    wróciłem:) i starym zwyczajem będę sie pokazywał po 22 ale teraz nie zawsze:) bo muszę nadrobić zaległości w kinowe:)
    co do scora to rzeczywiście strasznie go brakuje i wcale sie nie dziwie ze wszystkim zaczyna brakować chęci i cierpliwości do pojawiania sie na FH

    może czas napisać na International jakiegoś posta chwytającego za serce :)
    może ruszy to adminów i wezmą sie do roboty :fly2:
     
    Last edited: Sep 28, 2008
  4. arttii

    arttii Well-Known Member

    Joined:
    Aug 16, 2002
    Messages:
    2,112
    ech vipe
    to wolisz samotne testowanie samolotow niz latanie z nami?
    bo kilku z nas jednak lata
    a nawet jak pusto to mozna capowac:)
    ale wiez mi jak tylko cos zdobywamy ,zaraz ci nieliczni po
    przeciwnej stronie zaczynaja przeszkadzac
    i zabawa jest
     
  5. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    no ale moje testy przydadza sie przeciez wszystkim :dura:

    a testy sa o tyle dobre ze wlaczam autopilota, ja zajmuje sie swoimi sprawami a po kilku minutach wystarczy spisac wynik bez koniecznosci ciaglego trzymania joya :)
     
  6. jata

    jata Well-Known Member

    Joined:
    Jul 24, 2001
    Messages:
    1,512
    Location:
    Poznan, Poland
    taaa...

    w moim wypadku czas, czas i czas..

    :/
     
  7. vojtas

    vojtas Well-Known Member

    Joined:
    Sep 4, 2002
    Messages:
    1,801
    Location:
    Ur anus
    ja na najblizszy czas odpadam zupelnie, nowa robota + praca dyplomowa w miedzyczasie, takze zero wolnego czasu mam :(
     
  8. swanca

    swanca Well-Known Member

    Joined:
    Mar 4, 2006
    Messages:
    1,505
    Location:
    POLSKA
  9. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    No i ja w końcu wczoraj na dłużej zawitałem... ale ros był żenujący i poziom ludzików też.
    Całe sortie wylatane do zera paliwa bez ujrzenia cona. Jedna milsza sortie, gdzie z arttii-m nad f37 polecieliśmy... on oberwał od acka a ja grzecznie cony strzepywałem (6 zestrzeleń, z czego 2ch zdołało zditchować)... no i potem wianie na oparach do f32 i śmiech jak goniąca mnie 109 tak mnie chciała zabić, że sama zdiczowała (dobitka sekundę później- art) :)

    Ale to tylko łyżka miodu w beczce dziegciu na razie... póki co weekendy odpadają u mnie (studentem zaocznym podyplomówek Uniwersytetu Warszawskiego jestem, i poprzedni tak jak i następny weekend siedzę w Warszawie) więc chyba nie mam niestety co liczyć na dużą frekwencję na arenie.
     
  10. swanca

    swanca Well-Known Member

    Joined:
    Mar 4, 2006
    Messages:
    1,505
    Location:
    POLSKA
    co z wami wczoraj i dziś roster był nawet znośny średnio 10:10 w porywach nawet 15:15:)
     
  11. Conrad

    Conrad Well-Known Member

    Joined:
    Jul 19, 2001
    Messages:
    995
    Location:
    Poznan, Poland
    Byłem ale po 21 musiałem zniknąć.
     
  12. arttii

    arttii Well-Known Member

    Joined:
    Aug 16, 2002
    Messages:
    2,112
    ja praca ,ale dzis bede :)