Film DID

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by andych, May 11, 2006.

  1. andych

    andych Well-Known Member

    Joined:
    Aug 20, 2001
    Messages:
    294
    Location:
    Malbork Poland
    Na prośbę Snakeye umieszczam ten film.
    Komentarz pozostawiam autorowi.
     
  2. Snakeye

    Snakeye Well-Known Member

    Joined:
    Jun 16, 2001
    Messages:
    3,232
    Location:
    EPWA
    O niektorych "nas" jest juz jeden filmik :) Pochodzi z 1. polskiej kampanii Dead is Dead. Tteoretycznie konczymy druga, ale nie bylo zadnych lotow od pol roku...
    Dla zainteresowanych stronka - http://www.did.neto.pl/
    W sumie wylatalismy kilkaset misji, z kazdej byly pisane raporty - czesc jest na forum (link do forum jest na stronce, watek DEAD IS DEAD), byly podsumowania w logu na stronie (dopoki mi sie nie znudzilo :p), medale, awanse itp :)

    Filmik byl robiony tez przez amatora, a 3 lata temu fraps jeszcze nie zgrywal dzwieku, wiec jest jak jest ;) Glownie jest z moich trackow robiony. Szkoda, ze malowania byly wylaczone przy zgrywaniu, bo mielismy customowe wszyscy...
     
  3. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    fajne tylko czemu te cony tam lataja jak po sznurku i tylko czekaja az im ktos laskawie wladuje kupe olowiu w tylek? :)
     
  4. Ziomek

    Ziomek Well-Known Member

    Joined:
    Jan 26, 2004
    Messages:
    815
    Jakie kodeki sa do tego potrzebne ? Bo nic nie widze i nie slysze
     
  5. Szymon

    Szymon Well-Known Member

    Joined:
    May 4, 2004
    Messages:
    104
    Location:
    Pilica
    Nooo filmik jak się patrzy. Troszkę ikonki straszą, zoomy i obroty płynne. Napisy w czołówce -> klękajcie narody. IMHO walki do filmiku chyba trzeba machać na dużej wysokości, albo unikać kamery patrzącej z góry na dól (na oddalonego cona) , bo na tle ziemi (jak i w rzeczywistości) niewiele widać. No i jak na mój osobliwy gust muza chyba ciutkę za grobowa, nie wiem czy widzieliście film "Arsenał Świata - Lotnictwo USA", tam jest pozorowana walka zeke vs mitchell (zeka to texan co prawda chyba, ale kto sie będzie czepiał), i jako muzyczka użyty jest temat muzyczny z "Blade Runnera" (konkretnie to z końcówki jak leca już napisy) wyszedł im bardzo ciekawy efekt bo jakby nie patrzeć do dynamicznej muzyczki ładnie pasuje dynamiczna kamerka. Niestety nie dam rady jak na razie wrzucic tego fragmentu, bo mam to na VHSie, z zrzutką na avika to trochę wiecej zachodu, ale jak zrzucę to dam znac.

    Mało scenek z pkt. widzenia obrywającego po rufie.

    Ale wielkie WTG bo filmik jest elegancki !!!

    PS: najgorsze jest to że jak oglądam to odruchowo czasem próbuję zoomowac i kręcić myszką pod playerem :) to zboczenie chyba już powoli jest...
     
  6. Snakeye

    Snakeye Well-Known Member

    Joined:
    Jun 16, 2001
    Messages:
    3,232
    Location:
    EPWA
    Filmik jest chyba w xvidzie, ale siedze w fabryce i nawet nie mam jak sprawdzic.
    Cony leca prosto, bo to glownie AI bylo.

    Richie nie dosc, ze w FB latac nie umial, gry obslugiwac tez, to jeszcze taki sobie z niego rezyser i do tego literowek nawalil ;) Dlatego tez widac chat, nie ma ambitnych ujec, niektore sa przydlugawe i "puste" i jest jeszcze ogolnie pare niedociagniec... Ale wszyscy DIDowcy byli zachwyceni :)
     
  7. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    a ja ziewałem i nie dotrwałem do końca :D
     
  8. daedal

    daedal Well-Known Member

    Joined:
    Sep 21, 2001
    Messages:
    709
    Location:
    England
    W RL czesciej widac niz nie gdyz przewaznie wystepuje zamglenie w pionie, na tle ktorego samoloty odznaczaja sie jak na dloni.
     
  9. jata

    jata Well-Known Member

    Joined:
    Jul 24, 2001
    Messages:
    1,512
    Location:
    Poznan, Poland
    mnie zdziwily tylko roxy wystrzelone w kosmos w 4:40 przez foke..;)

    no i "miastake"..:D

    poza tym calkiem fajne..:D
     
  10. Snakeye

    Snakeye Well-Known Member

    Joined:
    Jun 16, 2001
    Messages:
    3,232
    Location:
    EPWA
    roxy strzelalem ja :) a Oldwin mial szczescie, ze mi pod nie nie wlecial :p
    zapomnialem niestety, ze mialem delay ustawiony na atak na cele naziemne i jak strzelilem w ruska to polecialy w kosmos, zamiast kolo niego wybuchnac po jakichs 300m... a ze do tego nie umiem z tego ustrojstwa celowac w a2a to juz zupelnie inna historia :shuffle:
     
  11. amator

    amator Well-Known Member

    Joined:
    Jul 3, 2005
    Messages:
    656
    Location:
    Wrocław, Poland
    ...Filmik byl robiony tez przez amatora...

    Oświadczam, że jeszcze do żadnego filmu ręki nie przyłożyłem :)
     
  12. amator

    amator Well-Known Member

    Joined:
    Jul 3, 2005
    Messages:
    656
    Location:
    Wrocław, Poland
    A propo poprzedniego postu, jeśli ktoś nie wiedział:)
     
    1 person likes this.