Forgotten Battles

Discussion in 'Warbirds Polish' started by kostik, Mar 13, 2003.

  1. kostik

    kostik Active Member

    Joined:
    May 15, 2002
    Messages:
    41
    Otrzymalem dzisiaj mail od UbiSoftu ze FB jest juz w sklepach. Polowanie czas zaczac!!! Ja ze swojej strony obiecuje ze jeslie dopadne go gdzies na necie (warez, kazaa, emul) to udostepnie go wszystkim zainteresowanym. Licze na wspolprace :)
     
  2. ramzey

    ramzey Well-Known Member

    Joined:
    Jul 12, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    San Jose, CA
    heh jeszcze 400 megsow pierwszej plyty zostalo do zassania;)

    z [​IMG] pozdrowieniem
    ramzey
     
  3. --stec

    --stec Well-Known Member

    Joined:
    Dec 24, 2000
    Messages:
    1,944
    Location:
    Poznan, Poland
    Pls walcie od razu gdzies na ftpa!
     
  4. ramzey

    ramzey Well-Known Member

    Joined:
    Jul 12, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    San Jose, CA
    ja nie mam ftp o takiej pojemnosci:( polecam emule albo edonkey
     
  5. lamer-

    lamer- Well-Known Member

    Joined:
    Apr 11, 2002
    Messages:
    92
    Location:
    EU
    lezy na dysku zainstalowane od tygodnie, ale jakos nie mam czasu zagrac :mafia: , caly czas jakies klanowki/treningi :dura:

    btw kostik zapomniales sie pochwalic co tam wtedy za fb sciagnales z emula :). no i gdzie jest holmes i jego fb? rotfl
     
    Last edited: Mar 13, 2003
  6. kostik

    kostik Active Member

    Joined:
    May 15, 2002
    Messages:
    41
    To co sciagnalem wczesniej to bylo to... tylko ze siakos chujowo spakowane ze nie moglem tego ruszyc :) (to napewno bylo to :D ). Ogolnie zaczalem sciagac dzisiaj okolo 13:00 (jest 20:08) i zostalo mi 150MB z 2 plyty i 480 z drugiej. Czemu te transfery na EDonkey takie kiepskie!!! ledwo 50kB/s czasami wskoczy!!! na kazaa zadko mam mniej niz 200kB/s
     
  7. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    Dalby ktos instrukcje obslugi tego edonkeya? Jakies serwery czy cus? ;)
    Bo nie mam pojecia jak to dziala, a na www w tym temacie jest niesamowity "dom publiczny". :D
     
  8. kostik

    kostik Active Member

    Joined:
    May 15, 2002
    Messages:
    41
    www.osiolek.com moj numer gg to 1276176 zassaj emula reszte ci opowiem
     
  9. Holmes

    Holmes Well-Known Member

    Joined:
    Nov 18, 2002
    Messages:
    1,022
    Location:
    Krakow, Poland
    No widzisz -lamer, jestem.

    FB jak miałem tak mam, a to co było na donkeyu (wcześniej nawet niż moje) to podobno też pełna wersja.

    Chyba więc już nie wierzysz, że nie ma możliwości dostać programu przed oficjalną premierą?
     
  10. lamer-

    lamer- Well-Known Member

    Joined:
    Apr 11, 2002
    Messages:
    92
    Location:
    EU
    khem, prosilem o screeny, niestety nic nie pokazales. :nono:
    a na osle tez sa "fake" jak na kazza i innych p2p, jezeli nie ma na sharereactor to nie ma, oczywicie tyczy sie to raczej "glosnych tytulow", nowosci.
    btw w dalszym ciagu nie wierze, ze kupiles gre za 25L w jakims-tam sklepie gdzies-tam przed oficjalna premiera. jakos na forum fb nikt z wysp nie chwalil sie, ze kupil gre w lokalnym sklepie przed premiera w usa. pewnie byl tak pochloniety gra ze zapomnial o swiecie :D
     
  11. kostik

    kostik Active Member

    Joined:
    May 15, 2002
    Messages:
    41
    Panowie jaja jakies, na pierwszy rzut oka to taki zwykly IL-2 tylko wiecej kampanii (zachodu nie ma) i samolotow!!! Naprawde nie wiem czy kupie oryginal nawet jak beedzie serw. dedykowany.
     
  12. kostik

    kostik Active Member

    Joined:
    May 15, 2002
    Messages:
    41
    Moje pierwsze wrazenia po 3 dniowej zabawie w FB:
    1) Cony lataja bardziej agresywnie (to najszybciej rzuca sie w oczy).
    2) Podoba mi sie to, ze do kazdej kampanii mozna sobie wybrac samolot jaki sie wlasciwie chce.
    3) Polatajcie sobie nad Finlandia, no poprostu nawet sie nie chce walczyc tylko latac i podziwiac krajobrazy (nie no pierwszy raz jak lecialem nad finlandia to sie poczulem jak w maju na termice u nas w polsce)
    4) Cholera, czemu kilka kulek w Brewstera zalatwia mu silnik na cacy, nic nie dymi a on nie ciagnie :confused:
    5) Mam Athlona 2000XP + GF4 Tit4200 i giera na pelnych detalach w momencie gdy wszyscy zaczynaja strzelac skacze.
    6) Fajne widoki z Heinkla, miooooodzio, cos dla beebee :)
    7) Jak sie wiecej pobawie to napisze...
    P.S. Sorx ze to takie nieupozadkowane ale pisalem bez wiekszych przemyslen na zajeciach (w domu mi net ucieli).
    ok kontynuje:
    8) Fajnie ze w SQ koncza sie samoloty, i zdaza sie ze jestes sam vs 10 conow
    9) Denerwujace jest ciagle prowadzenie lotu przez kompowych leaderow, jezeli lecisz jako jabo i lece cony, to klienta w ogole one nie interesuja. Lapie dopiero w momencie gdy juz nie ma polowy eskadry a sam ma 5 na dupie!!!
     
    Last edited: Mar 19, 2003
  13. --stec

    --stec Well-Known Member

    Joined:
    Dec 24, 2000
    Messages:
    1,944
    Location:
    Poznan, Poland
    Mozecie gdzies to wrzucic na eftepe? Bo przez kazaa nie mam w ogole co probowac a osiol ciagnie jak... osiol :(
     
  14. kostik

    kostik Active Member

    Joined:
    May 15, 2002
    Messages:
    41
    No ja niestety mam odlaczony net (wlasny ojciec mi takie numery robi!!! :) ), nie wiem na jak dlugo. Ale moge wyslac ci go paczta juz wypalonego.
     
  15. --stec

    --stec Well-Known Member

    Joined:
    Dec 24, 2000
    Messages:
    1,944
    Location:
    Poznan, Poland
    Dzisiaj najade Lolo, podobno ma ;) Jezeli nie ma wtedy chetnie skorzystam z oferty :)
     
  16. -JOZO-

    -JOZO- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 15, 2001
    Messages:
    66
    Location:
    Vantaa / Finland
  17. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
  18. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    ojejciu :) próbowałem w to grać na emulatorze :)