Lesio dlaczego nic nie mowisz??

Discussion in 'Warbirds Polish' started by --stec, Sep 20, 2005.

  1. --stec

    --stec Well-Known Member

    Joined:
    Dec 24, 2000
    Messages:
    1,944
    Location:
    Poznan, Poland
    Ze sie Target Tobruk open beta zaczelo!! :)
    Niestety jeszcze bez udzialu walecznej luftwaffe ale mysle ze juz trzeba sie szczepic na tropikalne zarazy i niedlugo ruszymy na ratowac makaron (a do tamtego czasu mozna do nich postrzelac).
     
  2. Snakeye

    Snakeye Well-Known Member

    Joined:
    Jun 16, 2001
    Messages:
    3,232
    Location:
    EPWA
    Poki co w TT to sam makaron praktycznie lata (z nowych samolotow), wiec chyba jeszcze po prostu nie ma sie czym chwalic ;)
     
  3. -kopi-

    -kopi- Well-Known Member

    Joined:
    Dec 3, 2002
    Messages:
    370
    A gladiatorek czy swordfish? Herbaciarze tez maja swoje 2 grosze.
     
  4. daedal

    daedal Well-Known Member

    Joined:
    Sep 21, 2001
    Messages:
    709
    Location:
    England
    Jest p40 a w zaawansowanym stopniu rowniez Spitfire... moze niedlugo go juz wypuszcza...
     
  5. HJM---

    HJM--- Well-Known Member

    Joined:
    Dec 8, 2002
    Messages:
    881
    Location:
    behind you
    Ehhhh, jakos tak wyszlo (praca, brak czasu)...:)

    Ano latalem tam na makaronach zaraz jak sie pojawilo i jest calkiem niezle, tyle ze jest tworzona przez makaroniarzy glownie i nacisk jaki klada na swoje (dosc srednie) maszyny jest zbyt duzy imo...
    Jak bede mial troche czasu to dam ci znac lamasie :)
     
  6. piterk

    piterk Well-Known Member

    Joined:
    Feb 22, 2002
    Messages:
    378
    Location:
    Poznan / Poland

    hehe jak zwykle niedoceniane makarony, folgore 202 trudno nazwac sredniakiem, w momencie wejscia do akcji plasowal sie w scislej czolowce samolotow mysliwskich, przewyzszal emile i spity 5 lepszym wznoszeniem i predkoscia max. uzbrojenie tylko do dupy i ciut gorsza zwrotnosc od emila, nawet 109f nie gorowal nad nim az tak bardzo, do 5km to byli rownorzedni przeciwnicy. polecam
    monografie ace publication o mc202 folgore

    pzdr
     
  7. HJM---

    HJM--- Well-Known Member

    Joined:
    Dec 8, 2002
    Messages:
    881
    Location:
    behind you
    MC 202 Pit? Moze chodzilo ci o 205? Nie rzuce ci teraz faktow i danych, bo troche wypadlem z obiegu, ale jesli nawet przewyzsza Spita V w climbie, to jest to przewaga minimalna i prawde mowiac nie bede chyba probowal outclimbowac w/w w Folgore (w ogole ciezko mi uwierzyc, ze cos z silnikiem DB601 potrafi pobic pod jakimkolwiek wzgledem V)...poza tym, jesli chodzi o E retention przy jakichkolwiek manewrach, to nie ma szans...wiem jak walczy sie na tym nawet z P40. 109F4 i mc202 rownorzedne? Nie sadze :)

    Prawda jest taka, ze poki nie wypuszcza naturalnego bicza bozego na aliantow (109 i 190) to ogolna sytuacja jest dosc...przepieprzona (tym bardziej, ze juz szykuja hurry i spitfire wlasnie).
     
  8. piterk

    piterk Well-Known Member

    Joined:
    Feb 22, 2002
    Messages:
    378
    Location:
    Poznan / Poland
    hmn... nierozumiem twojej niskiej oceny db601, przeciez w wersje 601e byly wyposarzone 109f4, jesli chodzi o folgore vs f4 to na 5km mc202 wyciagal 600km/h, 109f4 natomiast 625km/h ale dopiero na 6500km, zwrotnosc pozioma powinna byc po stronie mc202 ze wzgledu na wieksza powierzchnie nosna, mc205 to juz zupelnie inna bajka, osiagi zblizone bardziej do g2 i spita9, swoja droga to jestem ciekaw jak zasymuluja moment obrotowy w 109, biorac pod uwage ten qrewski rozstaw kol start powinien byc juz niezlym wyzwaniem.

    pzdr
     
  9. HJM---

    HJM--- Well-Known Member

    Joined:
    Dec 8, 2002
    Messages:
    881
    Location:
    behind you
    sorry Pit, chodzilo mi o DB601A, nie o 601 ogolnie-moj blad
     
  10. --stec

    --stec Well-Known Member

    Joined:
    Dec 24, 2000
    Messages:
    1,944
    Location:
    Poznan, Poland
    Hmm a latal ktos moze w BoB II: wings of victory?
    Sprobowalem i wrazenia jak najlepsze: najladniejsze i najbardziej "prawdziwe" chmury jakie w zyciu widzialem w simie na PC, widoczek z gory tez jak prawdziwy, wielkie bitwy powietrzne z niesamowitym klimatem - totalny rozgardiasz w powietrzu i jeszcze wiekszy w eterze, niezle AI, tylko 1 problem - giera wiesza mi sie po parunastu sekundach walki :(.
     
  11. HJM---

    HJM--- Well-Known Member

    Joined:
    Dec 8, 2002
    Messages:
    881
    Location:
    behind you
    Dot, a jak z realizmem? Ponoc mial byc na bardzo przyzwoitym poziomie...napisz jakas mini-recenzje
     
  12. jfm

    jfm Well-Known Member

    Joined:
    Jan 6, 2003
    Messages:
    848
    szkoda ze TR zle wspolpracuje z moim radeonem, czesto zamiast samolotow widze jakies
    krzaczaste bryly geometryczne ktore zaslaniaja wieksza czesc ekranu, nawet jesli con
    jest daleko

    mam tez BOB: VoV ale po zcrakowaniu sie nie odpala
     
  13. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    polatalem w BoB VoV... i odlozylem na polke.

    Pomijam fakt ze przy moich 512 RAM giera laduje sie kilka minut. Na szczescie lotanie jest mozliwe przy detalach medium i 1280 x 1024.

    Odstraszyl mnie wlasnie fatalny wirtualny FM.....

    Wejscie do korka jest... niemozliwe....
    Robienie petli przy 80 km/h... mozliwe
    Zeslizgi na skrzydla - zapomniec.
    Praca rudera - koszmar
    Praca lotek - full wypas.

    Arcade full wypas + ladna grafika....

    Co do AI... sorry Dot... ale po 2 godzinach lotania zaczelem odnosic wrazenie ze to wlasnie Me-109 specjalnie szukaja mego towarzystwa nie po to aby do mnie strzelac - tylko zeby byc zestrzelonym....

    Podsumowanie:
    Klimat = +
    Grafika = +
    AI = -
    FM = -
    Controls = - (strasznie pokomplikowane ustawienia klawiatura/joj/mouse)

    pozdro
    Lolo
     
  14. jotaceTOGA

    jotaceTOGA Well-Known Member

    Joined:
    Jul 30, 2003
    Messages:
    1,026
    Location:
    Florianopolis, Santa Catarina, Brasil
    YEEEEAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH