MISJE Il2

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by -stan-, Apr 29, 2006.

  1. -stan-

    -stan- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 19, 2003
    Messages:
    517
    Location:
    Poland/Oman(desert)
    Wczoraj wieczorem wybralismy sie z joohnym i frogiem na CAD WAR w celu potrenowania lotu w misji.To jest wlasnie to!Z zalozenia przypomina to rozgrywane swego czasu scenary.Ustawienia na maksymalny realizm.Zadnych ikon,maksymalna wspolpraca.Pilot samotny to martwy pilot.Tak wiec startowalismy w trzech.Niestety na pasie joohny najechal na cos i odpadl z gry.Wystartowalismy z frogiem.Po doleceniu nad spodziewane miejsce akcji(wylacznie na orientacje w terenie)Napotkalismy dwie 109.My na mig3.Po dosc dlugim DF zdjalem jedna 109 i...szlag mnie trafil:-(Nie sprawdzilem paliwa i zabralem ino 25%.Kiedy juz bralem przymiarke na druga 109 silnik stanal w miejscu.Coz musialem ladowac na drodze.Frog pozostal sam.Tez rozwalil 109,ale zdaje sie ze go obsiedli i musial zawisnac na szmacie.Reansumujac to jest wlasnie to!!!Andy zdeklarowal sie ze moze zciagnac taka,czy inna misje i odpalic na wlasnym serwie.Tak wiec dobrze byloby cobyscie sie zdeklarowali co do checi udzialu.W koncu z takim zalozeniem powstal serwer,a nie wylacznie do DF.TS czy inna komunikacja glosowa jest tu niezbedna! :cheers: :@drunk: :cheers: :turret:
     
  2. joohny

    joohny Well-Known Member

    Joined:
    Aug 31, 2005
    Messages:
    88
    :duel:


    cc potwierdzam że zabawa jest przednia jedyne co na nerwy działa to czekanie na zestawienie gry: hostowanie, requisty, zgromadzenie ekipy, trochę szczęścia aby to wszystko zadziałało - a później sam miód.

    Misje które zostały już rozegrane na froncie można ściągnąć i potrenować na nich jak na pojedynczych bitwach. W zasadzie hostować je może każdy kto ma publiczny IP i wystarczającą przepustowość łącza.
     
  3. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    A co do wczoraj, to co to było?
    Byśmy we trójkę tylko nity ze 109 łapali...

    a tak ja jedna 109, stan jedna 109, stan land w polu, ja rzuciłem się do obrony transportów, uszkodziłem jeszcze jedną 109 i druga mnie ścignęła...

    inna sprawa, że nie mogę się do konta swojego na CAD dorwać...
    coś jest nie tak z ustawieniami... :/
     
  4. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    btw- czy może ktoś polecić jakiś dobry mikrofon?
    Mój generuje zabójcze dla słuchu piski (przesterowanie), a gdy go ściszę tak, żeby pisków nie było, to nikt poza mną samym mnie nie słyszy.
     
  5. Lesiu

    Lesiu Well-Known Member

    Joined:
    Nov 30, 2005
    Messages:
    1,242
    Location:
    Gdańsk
    dobry mikrofon? wolnostojacy - to jakies 20pln. ja uzywam easy touch et-265, czuly, korekcja szumow, wygodne ustawianie. moge tez zrobic mikrofon do sluchawek, na zamowienie: jak ktos potrafi lutowac i zna sie troche (minimalnie) na elektronice to zbudowanie mikrofonu jest w cenie 6-7pln (Wszystkie komponenty+odrobine dobrej masy plastycznej, silikonu). oczywiscie wyglada smiesznie, ale jest niebywale skuteczny.
     
  6. ramzey

    ramzey Well-Known Member

    Joined:
    Jul 12, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    San Jose, CA
    wyłącz mikrofon w playback i zostaw tylko włączony w recording
     
  7. -stan-

    -stan- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 19, 2003
    Messages:
    517
    Location:
    Poland/Oman(desert)
    cc frog,gdybym sie nie machnal z paliwem to pewnie sami bysmy te wojne wygrali :cheers: ,a tak zostales sam po moim ladowaniu w kartoflisku:) :fly2:
     
  8. -stan-

    -stan- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 19, 2003
    Messages:
    517
    Location:
    Poland/Oman(desert)
    inna sprawa, że nie mogę się do konta swojego na CAD dorwać...
    coś jest nie tak z ustawieniami... :/[/QUOTE]

    Tez mialem z tym jakis problem,EIF tez:-(skorzystalem z pomocy joohny ktory zrobil to za mnie i wszystko jest ok.Nie wiem w czym problem,ale tak jest.Sproboj wiec ta droga.
     
  9. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    ramzey dobrze prawi, pewno masz wlaczony odsluch mikrofonu i stad te piski
     
  10. joohny

    joohny Well-Known Member

    Joined:
    Aug 31, 2005
    Messages:
    88