No ladnie

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by adamec, Nov 16, 2005.

  1. adamec

    adamec Well-Known Member

    Joined:
    May 5, 2003
    Messages:
    925
    Location:
    Warsaw, Poland
    wywalili adamca z 302 :UU:

    a dzis mi maja net zalozyc..:p
     
  2. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    no i co klamiesz jak i w WB w spisie sq jestes i na stronie w rosterze tez :)
     
  3. adamec

    adamec Well-Known Member

    Joined:
    May 5, 2003
    Messages:
    925
    Location:
    Warsaw, Poland
    yyy patrzylem w score ale fakt gupi jestem - bo jak nie latalem w danym tod to mnie tam nie ma, sorx :D
    :lamer:
     
  4. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    lol co za czajnik :D
     
  5. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    Male pytanko:
    czy to bylo score AH czy WB?

    :)

    pozdro
    Lolo
     
  6. adamec

    adamec Well-Known Member

    Joined:
    May 5, 2003
    Messages:
    925
    Location:
    Warsaw, Poland
    to bylo score z FH:)

    BTW latacie jeszcze na AH?
     
  7. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    oj ale zaraz ci sie oberwie :D
     
  8. piterk

    piterk Well-Known Member

    Joined:
    Feb 22, 2002
    Messages:
    378
    Location:
    Poznan / Poland
    lotamy. choc nie moge powiedziec zebym ostatnio grzeszyl zapalem, jak chcesz to w sobote jest ostatni frame scenara fire over malta, w razie czego lap ramzeya

    pzdr
     
  9. adamec

    adamec Well-Known Member

    Joined:
    May 5, 2003
    Messages:
    925
    Location:
    Warsaw, Poland
    Nie, no dzieki, ale narazie jeszcze nie wiem czy mnie stac na AH, pozatym jak latacie bez zapalu to pewnie zaraz skonczycie, wiec nie wiem czy bylby sens znow subskrybowac. Ale obaczymy, narazie sie musze umeblowac po przeprowadzce.

    Pozdroo
     
  10. ramzey

    ramzey Well-Known Member

    Joined:
    Jul 12, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    San Jose, CA
  11. jfm

    jfm Well-Known Member

    Joined:
    Jan 6, 2003
    Messages:
    848
    bishops, knights...
    w szachy tam gracie, czy co? ;)
     
  12. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    Gorzej - w szachach wiadomo kto z kim walczy. A oni nawet koalicji z jednym z dwoch przeciwnikow podpisac nie moga :D. Sry ale ja takiej wojny nie kojarze, zeby 3 strony konfliktu walczyly kazda, z kazdym :D. No i wezcie przekonajcie mnie do AH. Tym bardziej, ze 3 strony lataja na La7 glownie ;P.

    P.S.: Zastanawiam sie, czemu amerykance nie zrobili np. 7 roznych stron konfliktu - przeciez wiecej mozliwosci by bylo. I zrobic wszystkie mozliwe warianty la7 i tempesta. No to by bomba byla :D.
     
    Last edited: Nov 18, 2005
  13. piterk

    piterk Well-Known Member

    Joined:
    Feb 22, 2002
    Messages:
    378
    Location:
    Poznan / Poland
    chodzilo mi ram o frekwencje na MA, my w trzech mamy wylatane troche wiecej niz mistsz pedzel ktory notabene od 3,5 roku robi strika 50 :mafia: , mimo tego ze conajmniej od dwoch lat polskie sqdy lataja razem, w wyniku czego przez spora czesc wieczoru maja dwukrotna przewage nad przeciwnikiem, mistsz pedzel dopuszcza sie juz nawet podkradania kili innym :mafia: za co zostal ostatnio wyzwany od... ( nie zacytuje bo to faktycznie bylo zalosne), niestety nawet to nie pomaga, pojecia nie mam jak taki :lamer: moze wogule zabierac glos ;)

    pzdr
     
  14. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    Taki dzbanek (lamer) jak ja, moze zabierac glos, bo od 1,5 roku lata na syfiatym polaczeniu na komorce, a 2 lata wczesniej wolal latac na capy niz strika robic :p. Ale to i tak Was nie uchroni przed krytyka latania w Simie, ktory z zalozen teoretycznych jest posrany :D.
     
    Last edited: Nov 18, 2005
  15. adamec

    adamec Well-Known Member

    Joined:
    May 5, 2003
    Messages:
    925
    Location:
    Warsaw, Poland
    A wiesz jaka frajda takie La7 utluc jak sie leci g6 lub g2, albo A4?:)
    Pozatym w AH wyjebiste sa spity :)
     
  16. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    heh... zagladam po kilku dniach - co tam Adamcowi w koncu sie odpowiedzialo... a tu pitbule i owczarki ...... lol

    Halas w starym stylu.

    Na AH latamy standardowo, mimo ze Piterk tero ma okres zmienny.

    Co do scenarow... to rozumiem ze szok spowodowany liczbami pilotow po obu stronach pozwolil jedynie dostrzec nazwy tych stron.

    Tak - ponad 150 pilotow w scenarze.

    Heh.. czasow kiedy tylu bylo w jednym momencie na WB juz nie pamietam....

    No commentary.... a La-7 na scenarze nie lotaja... tylko te typy co w tabeli.

    Chcialbym Wam przekazac co sie czuje na 30 tys stop, lecac w 4-ce hurrikanow 2c ponad chmurami, kiedy na okolo widac przynajmniej 40-50 kropeczek.. a wiadomo ze jestesmy jedynymi wyslanymi "zajaczkami" na rekonesans...

    Potem pada komenda - wchodzimy do walki..................


    heh

    pozdro
    Lolo

    PS
    Tak na serio - kto chcialby wziac udzial - zapraszamy.

    Najblizsza sobota.
    Zainstalowac AH2
    Autoryzowac free trial-14 dni
    Logowac sie na arene (w spisie) "Special events" o godzinie 20.30 do 21.00
    Szukac prosze nicka RamzeyII lub 1olo
    Nastepnie zameldujcie sie na privie (w jednym z radio wpisac nicka i nadac ze sie jest).

    Pilot dostanie invita do eskadry "E" na czas scenara... i milej zabawy.

    Tylko trzeba sluchac Taty a wszystko potem sie potoczy - 2 godzinki adrenalinki murowane
     
    Last edited: Nov 18, 2005
  17. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    Nie przypominam sobie Pedzel abym krytykowal WarBirds - symulator jako taki.
    Wychowalem sie na nim, mozna powiedziec ze bez Warbirds wszelkie gry online bylyby dla mnie jak samochod bez silnika i kol.

    Krytyka (w rozumieniu oceny dobrych i zlych stron) zaczela sie gdy moglem zrobic porownanie z innymi symulatorami online i dotyczyla niektorych elementow w POROWNANIU do innych symulatorow. Warbirds byl tu PUNKTEM ODNIESIENIA - BASIS !!!.

    Zyjemy w czasach (na szczescie) kiedy dany nam jest wolny WYBOR.

    Ty Pedzel pamietasz, ze drzewiej mozna bylo wybrac miedzy octem w butelce lub tym samym octem w worku foliowym (opakowanie zastepcze).

    Teraz nie tylko mozesz WYBRAC ale takze mozesz pisac OPINIE, dajac tym samym asumpt do rozpoczecia dyskusji.

    Pls Pedzel - jesli cos lezy na watrobie albo masz zly dzien - lepiej nakrzyczec na psa sasiada - niz pisac takiej osobie jak Ty takie teksty.

    Ja i tak czekam na czasy, kiedy na takim scenarze pojawi sie eskadra liczaca 15-20 Polskich pilotow. Wiem ze tak bedzie.

    Mam nadzieje ze w sobote ktos z czytajacych lub dyskutantow mimo wszystko zechce przezyc to, co jest nieco odmienne od standardow WB - chocby tylko po to aby utwierdzic sie w przekonaniu ze AH2 jest jednak nie dla niego.

    pozdro
    Lolo
     
    Last edited: Nov 18, 2005
  18. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    lol :D

    a co do scenarow na AH2 to nie pamietam juz chyba kiedy mialem czas pograc sobie w sobote wiec raczej odpada, no a czyste MA tam jakos mnie nie przekonuje :)
     
  19. piterk

    piterk Well-Known Member

    Joined:
    Feb 22, 2002
    Messages:
    378
    Location:
    Poznan / Poland
    zapomniales jeszcze dodac ze prad generujesz rowerowym dynamem :mafia: przestabys sie tlumaczyc pedzel. miala byc wielka biba pod wulkanem, ale pewnie jeszcze dlugo nie bedzie, na dodatek wedge cierpi bo lata na slepo. to juz jest qrwa szczyt, jak mozna tak traktowac weterana dwoch atakow na gwiazde smierci, jedynego skrzydlowego luca skywalkera ktory przezyl wszystkie jego poronione pomysly bez pomocy jakiejs tam mitycznej mocy :rolleyes:
    aaaaaa... teraz rozumiem ty go trenujesz na rycerza jedi ;)


    co do posranych zalozen to przynajmniej balans trzyma sie kupy, czego o fh nie mozna powiedzec, dwukrotna przewaga jednej ze stron to juz prawie norma wystarczy spojrzec na player count, nie wspominajac juz o takich kwiatkach jak 12 vs 2 lub 5 vs 0

    pzdr
     
  20. ramzey

    ramzey Well-Known Member

    Joined:
    Jul 12, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    San Jose, CA
    eeeeeeeee SPOKOJ!

    bez przesady panowie

    @jefim, my tam gramy w bierki i pokera rozbieranego
    dlatego lolo jest czesto przeziebiny bo lata na golasa z mopem po hangarze

    @Adamec, La7 juz nie kroluje na MA, zostal zdeklasowany przez spit XVI
    Latasz teraz dziewiatka i nikt cie od dweebow nie wyzywa.

    @Pedzel, czemu ty chlopie masz taki negatywny stosunek do wszystkiego? za malo witamin? ;-)

    @Pit, ehhhhhhh Pit, Ciebie co ugryzlo?