Odrobina humoru

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by hrabia, Dec 13, 2004.

  1. hrabia

    hrabia Well-Known Member

    Joined:
    Mar 20, 2003
    Messages:
    1,397
    Location:
    Legnica Poland
  2. laxtsc

    laxtsc Well-Known Member

    Joined:
    Oct 15, 2004
    Messages:
    875
    Location:
    Poland
    Dobry jakis koles, Suwalki sa dosc daleko od Niemieckiej granicy. Ten samochod byl skrojony w Niemczech czy w Polsce ?
     
  3. yankee

    yankee Well-Known Member

    Joined:
    Dec 18, 2003
    Messages:
    201
    Location:
    Warsaw / Poland
    loooool
    to jakas zbita musi byc!!
    nie wierze zeby ktos skrojona fure na allegro wystawil!!!! :p
     
  4. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    Pytanie brzmi: mam sie smiac ze komus skrojono fure?
    Kolejne: mam sie smiac, ze sprzedajacy nie mogl pochodzic od tej samej malpy (jesli taka byla ewolucja) co ja? Bo jesli tak to ja wole koncepcje, ze nam blizej do nietoperzy :p.
    Mam sie smiac, ze zyje w kraju (ktory notabene kocham), gdzie dwa powyzsze punkty sprowadzaja sie do tego, ze "no zesz kurwa ja pierdole" ??

    Podstawowe pytanie brzmi: CZY KTOS (z tych co to odkryli - o ile to prawda) ZAWIADOMIL POLICJE?????

    A moze to wcale nie takie glupie, ze kupilem wiatrowke z luneta i powiesilem kartke na drzwiach, ze jak mi ktos obrobi garaz to w dupe ze srutu bede walil? ;)
    A jest lepsza koncepcja- mozna kupic replike XVII - XVIII wiecznego muszkietu i walic z soli :D.
     
    Last edited: Dec 13, 2004
  5. yankee

    yankee Well-Known Member

    Joined:
    Dec 18, 2003
    Messages:
    201
    Location:
    Warsaw / Poland
    zrobilem maly "risercz", troche pochodzilem za linkami i trafilem na niemieckie forum maniakow samochodow audi. w ogole to chlopaki dostali cynk o calej tej sprawie od Polaka z Wrocka i wlasciciel autka zostal szybko i skutecznie powiadomiony.
    sprawa nabiera tempa - "pomyslowy" sprzedawca na allegro juz jest namierzony i miejmy nadzieje niedlugo wszystko sie wyjasni.
    Nasi sasiedzi duzo dyskutowali nt. co by zrobic kolesiowi, ktory zakosil ten samochod... byly tez plany luznej kontynuacji "Pana Tadeusza" czyli ostatniego zajazdu w Suwalkach (gdzie to ponoc rezyduje pomyslowy Dobromir)
    co do strzelania sola to Pedzel masz dobry pomysl :)
    a pozniej mozna by takiemu delikwentowi zaaplikowac cos a'la "plytki grob Pauli Schulz" :p