ok przeanalizujmy CAP-y

Discussion in '302nd - Post-mission Analysys Room' started by pietas, Jul 25, 2003.

  1. pietas

    pietas Well-Known Member

    Joined:
    Apr 28, 2002
    Messages:
    1,301
    Location:
    Schweidnitz-Schlesien-Polen
    tu plik zawierajacy w sumie 6 trackow (1.5MB wazy)
    download RAR

    szkola_latania.trk

    (190-F) to moja akcja test 2 pilotuff hrabiego i vipe w akcji z f7 na f22
    widaj jak wielkie maja obaj problemy z lotem w formacji, na dzien dzisiejszy w ogole nie ma oczym rozmawiac pod tym wzgledem, w ataku niewiele lepiej, pudla i crashe , ostatecznie sam zamkalem (udalo sie) i chyba 5x kill , niestety nasi mlodzi sobie slabo ciagle radza jeszcze :( vipe dosc obiecujaco ale to wciaz przedszkole hrabia jak zwykle ma przygody :(

    cap302ada

    (190-D9) tu dzisiejszy cap pod komenda ady , f8->f31 , udany, ale nie obeszlo sie bez fajerwerkow - pedzel nurkuje na zawolanie ;) , pozniej nad celem przypomina sobie ze rakiet nie wzial, formacje to my mamy gromadne jak zwykle itp, udany w sumie cap, pozniej nadmiar przelecial pognebic troche f29, natrzaskalismy tam troche tych killi :p ja bez lotki sieklem spora gromade , ammo mialem jeszcze sporo ale bez fuela land f28 i na pasie obrywam bomba od spita , niezle kombinowal hehe szkoda ze sie przy tym sam zalatwil hahaha , hrabia i vipe looknijcie w koncu jak sie trzyma dystans w formacji... szkoda ze mialem laga i sie troche rozwalilo ale i tak sporo mozna podpatrzec

    cap302pie

    (3x110-G2 i 2x190-D9) tu szybki dzisiejszy CAP f22->f2 pod mojom komenda :p , dosc szczesliwy, duzo pudel, art haniebne wrecz (takimi fajerwerkami sie przekresla akcje art) , pedzel jak zwykle niewyspany jakis , hrabia norma juz ze lata wszystkim byle nie tym co reszta, no niesamowity z niego oryginal ;) 89 trafien 30mm hehe to lubie w 110 , ada autobusem sie pieknie rozbija po zrzucie btw co wy miixch macie z tymi rozbiciami autobusuff czy to jakas moda jest bo mnie to po oczach kluje troche :flyer: , obiecujaco spisali sie vipe i luk, wtg za dobre strzelanie


    no i reszta to takie tam:

    9 kills na 190a4 - zadne vulche

    lol - to jak sie ginie na MA - vulch i manoce w p51 ginie od pk, szkoda ze w tym momencie zwalnia bombe a ja akurat wyciagam pod jego plonacym wrakiem - game over z bombsa fuj cos ostatnio bombsami juz mnie jezdza redy :(

    no i jeszcze 10kills na a4 , pilowalem az spilowalem te akcyje, rzez na f26 , fajny lot , 18min tylko a 10 killi 2 asysty (niestety) 2 hamaki i na koniec z roztrzaskanym elevem zwiewam low pod 2 slepymi yakami kretami , land f14 bez eleva na 190 bulka z maslem , oczywiscie bug servera bo medal za 10k/s zobaczylem tylko oczami wyobrazni kuwa , 270 kilo za misje - moj rekord od zera zaczynalem strika , po wyladowaniu 12 (10+2)
     
    Last edited: Jul 25, 2003
  2. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    cc pietas przedwczorajszy bylem :D
     
  3. hrabia

    hrabia Well-Known Member

    Joined:
    Mar 20, 2003
    Messages:
    1,397
    Location:
    Legnica Poland
    pietas
    miałem stricka i nie chciałem go stracic, wiec polecialem buffem ;P
     
  4. arttii

    arttii Well-Known Member

    Joined:
    Aug 16, 2002
    Messages:
    2,112
    pudlo;)

    rzeczywiscie haniebnie spudlowalem w ta 2ga 40ke;) na f2
    ale to z predkosci a dora sie niesamowicie "chybocze";) na boki
    trza bardzo starannie przymierzyc

    czy tylko ja i adamec tak mamy;)

    a teraz na serio

    przy planowaniu akcji jednak trza uwzgleniac przypadki nietrafien
    (takie zycie:))i miec kogos w zapasie do poprawek albo vide dwie
    110g ze swoja firepower na f2

    Arttii
     
  5. adamec

    adamec Well-Known Member

    Joined:
    May 5, 2003
    Messages:
    925
    Location:
    Warsaw, Poland
    A no bo jak robie dropa to zwykle lece do oporu pionowo w gore i potem totalna swiece - tak ze mi predkosciomierz pokazuje ujemna wartosc jak zaczynam spadac ogonem w dol:D - niestety ciotka ju to wielka bryka i jak wtedy jeszcze zrobie hammerheada to juz czasem nie da sie wyciagnac:D

    wazne ze drop byl ok i parasy wesly :))

    WTG za capy - f22 tylko bylo wymenczone strasznie :p
     
  6. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    z jaka predkoscia wychodzicie w gore ada?
     
  7. adamec

    adamec Well-Known Member

    Joined:
    May 5, 2003
    Messages:
    925
    Location:
    Warsaw, Poland
    tyla ila ciotka na wepie pojdzie - czyli max 330kmh - i lece do oporu :)