[OT] PGA

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by --vipe, Nov 25, 2006.

  1. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    jesli komus skrot nic nie mowi to oznacza Poznań Game Arena. Czyli na Targach Poznańskich zebrała się światowa śmietanka graczy.

    byłem 1 raz i musze przyznać że jestem pod wrażeniem, szkoda że nasze WB nie jest za bardzo legalne bo możnaby zrobić turniej z niezłymi nagrodami i dodatkowo byłby to kolejny pretekst do spotkanka :) Generalnie mozna by sprobowac z il2, bo symulatora jeszcze w historii PGA nie bylo ani jednego, a mysle ze chetnych nie byloby wcale mniej niz np w fife 07. no ale to juz za rok :D

    impreza trwa jeszcze jutro, ale juz beze mnie...... ahhh te dziewczyny ;) zreszta i tak w sumie nie mam po co isc bo w swoim turnieju juz odpadlem w pierwszej fazie :D
     
  2. jata

    jata Well-Known Member

    Joined:
    Jul 24, 2001
    Messages:
    1,512
    Location:
    Poznan, Poland
    ja sie jutro przejde..
    w sumie byloby fajnie, gdyby nas bylo kilku, to mozna by faktycznie obgadac zagadnienie turnieju w jakiegos sima..

    ktos chetny??
     
  3. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    no jutro pewnie bedzie ciekawiej bo beda same finaly. Pewnie cooler bedzie walczyl itp.

    a co do turnieju to oczywiscie chetny ja jestem..... ale nie jutro ;)
     
  4. jata

    jata Well-Known Member

    Joined:
    Jul 24, 2001
    Messages:
    1,512
    Location:
    Poznan, Poland
    oczywiscie w nastepnej edycji..;)

    ale na dzien dzisiejszy to sa tylko dwie platformy, ktore gwarantuja odpowiednia widowiskowsc..

    IL-2 PF w wypadku pojedynkow 1vs1 i AH2 w wypadku pojedynkow parami..
    obydwa maja mozliwosc nagrywania trackow z walki, AH ma wbudowany modul komunikacji glosowej..

    moze uda mi sie kogos dorwac..
    ;)

    edit:
    wlasnie wrocilem, wnioski beda pozniej..

    generalnie duza sciema..;)
     
    Last edited: Nov 26, 2006