Ping w WB

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by avsdna, Mar 22, 2005.

  1. avsdna

    avsdna Active Member

    Joined:
    Aug 6, 2002
    Messages:
    35
    Location:
    POLAND/BIALYSTOK
    Ostatwio wrzuciłem "ping -t 217.23.130.21" i szczena mi padla ping 100-200max zagram se pomyślałem łacze przez WB Configuration Helper a tu 4tys -6tys pingu oj szczena na podłode już spaadła .Czy u was jest podobnie ping mały ale jak podłaczyć to tylko buffem latac.Mam może admina pomęczyć czy tutaj jest jescze coś czego nie wiem???Zawsze bylo mały ping szybko wszystko działa ,ale żeby mały ping i jak w smole działało ?????Więc czy u was jest podobnie czy to tylko u mnie i walić do admina(tyko z :dark:czy :cheers: )???
     
    Last edited: Mar 22, 2005
  2. laxtsc

    laxtsc Well-Known Member

    Joined:
    Oct 15, 2004
    Messages:
    875
    Location:
    Poland
    U mnie w WBHelper mam ping average 100ms a w grze mam 100-200 (jesli chodzi zajefajnie :)). A czasami latam z pingiem 300-500 :) Probowalem proxy ale siec nie obsluguje :/ Poza zmiana ISP to pewnie niewiele zdzialam ;)
     
  3. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    U mnie zawsze jest w helperze 90ms, a w gierce powyzej 130ms nie skacze, o ile oczywiscie serwer sam nie warpi ;)
     
  4. arttii

    arttii Well-Known Member

    Joined:
    Aug 16, 2002
    Messages:
    2,112
    wszystko zalezy od tego ile gubisz pakietow po drodze z ruska
    a wb jest na to czule
    sprawdz sobie pingplotterem droge twoich pakietow moze wyczaisz gdzie masz waskie gardlo :)i wtedy uderzaj do prowajdera
     
  5. avsdna

    avsdna Active Member

    Joined:
    Aug 6, 2002
    Messages:
    35
    Location:
    POLAND/BIALYSTOK
    Ale jaką komenda bo jakoś ktoś kiedyś pokazywał ale zapomniałem..A i mam win Millemium.
     
  6. adamec

    adamec Well-Known Member

    Joined:
    May 5, 2003
    Messages:
    925
    Location:
    Warsaw, Poland
    pingplotter to taki soft, poszukaj go na guglu, o ile pamietam jest darmowy i mozna go zassac. Pokazuje on cala droge pakietow i wszstkie routery po drodze