podsumowanie ToD 1.07 - 27.07.2003

Discussion in '302nd - Komunikaty - read only' started by piterk, Aug 20, 2003.

  1. piterk

    piterk Well-Known Member

    Joined:
    Feb 22, 2002
    Messages:
    378
    Location:
    Poznan / Poland
    No coz, w koncu wyszlo na to ze podsumowanie pisze jednak ja, wiem ze opoznienie jest znaczne ale chyba
    nie bedziecie z tego powodu zbytnio sie indyczyc ;)

    W ostatnim ToD latalismy po stronie GOld. Odbylismy w sumie 4166 lotow bojowych osiagajac 1894 powietrzne
    zwyciestwa, 1616 asyst oraz zniszczylismy 1269 celow naziemnych i nawodnych.
    Zdobylismy w sumie 26102571 punktow i zajelismy pierwsze miejsce w punktacji squad by fighter score.
    WTG panowie poprawilismy milestona jesli chodzi o ilosc zdobytych punktow w 1 ToD. To naprawde imponujace zwieczenie
    bodajze osmego zwyciestwa naszego sqdu w tym roku. Mam nadzieje ze nie ostatniego (byleby epidemia clirownicy scorowej
    zbytnio sie nie rozszerzyla ;)), Oki pora na wyniki indywidualne:

    Indywidualnie fighter score :

    1 piterk

    Score - 10528528
    Landed - 108
    Sorties - 144
    Kills - 173
    K/D - 11.06
    K/S - 1.22
    W/L - 6.56
    Monstr/Sortie - 178.71
    GT - 13
    Streak - 107

    tia... fajny tod nie ma co, dwa milestony pobite, strik bliski rekordowego, poprostu zasluzylem na duza sliwowice 70 Volt :)
    czy bedzie jeszcze kiedys lepiej zobaczymy, wiadomo ze konect na rusku to rzecz pierwszoplanowa a z nim ostatnio bylo
    nienajlepiej. oczywiscie nie omieszkam przyznac sobie awansu na stopien lidera (cokolwiek by ten lider mial robic ;))


    2 adamec

    Score - 3776189
    Landed - 162
    Sorties - 299
    Kills - 300
    K/D - 3.34
    K/S - 1.06
    W/L - 2.82
    Monstr/Sortie - 137.47
    GT - 101
    Streak - 52

    hmn... to jest ten sam adamec co na zlocie mi mowil ze nigdy nie zrobi strika 50 i ze jego czas swietnosci przeminal? sam widzisz ada
    jakie glupoty wygadywales ;). prawda ze wcale nie jest tak trudno ;)? najblizszym czasie oczekuje ataku na moj rekord
    strika :) cobym mial dodatkowa motywacje zeby go poprawic. Ladny wynik w GT WTG. awans na stopien 1st.pilot


    3 pietas (zamieszczam go bo latal z nami wtedy jeszcze)

    Score - 2582046
    Landed - 86
    Sorties - 316
    Kills - 546
    K/D - 3.76
    K/S - 1.81
    W/L - 2.81
    Monstr/Sortie - 217.2
    GT - 261
    Streak - 26

    Szkoda pietas ze rozstales sie z nami w nieslawie, przez jednego kolesia ktory w momencie zagrozenia zachowuje sie jak ostatnia pipa
    doszlo w naszych kregach do pyskowki ktora znowu postawila cie w jak najgorszym swietle. sposobu walki pewno juz nie zmienisz zreszta
    sadze ze on nie bulwersuje ludzi tak bardzo jak twoj stosunek do nich, jak ludzie lubia startowac pod twoim ogniem to juz ich sprawa
    ale nie musisz odrazu wytykac im brakow itp zwlaszcza ze jak sam powiedziales nigdy nie dasz namowic sie na duela coby mozna bylo
    zweryfikowac indywidualne umiejetnosci, (miejmy nadzieje ze wreszcie kiedys dojdzie do ciebie ze wysnowanie wnioskow o umiejetnosciach
    danego pilota bez mozliwosci beposredniej konfrontacji to jak pisanie tanich nowel SF)
    jesli chodz o haupta - nie trudno o blad na main arenie kazdy go wreszcie popelnia, haupt go
    popelnil i probowal sie wywinac jak ostatnia lama ale ty zszedles do jego poziomu i rowniez postapiles jak lamer. nie bede sciemnial
    ze twoje odejscie z 302nd nie jest dla sqdu oslabieniem (ten score pokazuje ze stracilismy jednego z najaktywniejszych i najlepiej
    punktujacych pilotow)
    , miejmy jednak nadzieje ze zweryfikujesz swoj stosunek do innych pilotow i przy twojej ewentualnej checi powrotu nikt nie bedzie
    sie przeciwstawial.



    4 gru

    Score - 1729484
    Landed - 128
    Sorties - 184
    Kills - 140
    K/D - 3.53
    K/S - 0.78
    W/L - 3.23
    Monstr/Sortie - 94.01
    GT - 11
    Streak - 50

    O jeezusicku kolejny ze strikem 50, WTG gru, ta mapa chyba sprzyja robieniu wysokich strikow, widze gru ze jestes amatorem bezpiecznego
    latania bo K/S masz dosyc niski, no ale kazdy sposob jest dobry byleby byl skuteczny, a ja myslalem ze latem bedziemy kiepsko latac
    a tu prosze takie mile niespodzianki ;). awans na stopien lidera w pelni zasluzony, tak btw gru musimy sie podciagnac w GT coby nam
    mlodsi stopniem nie wypominali ;)


    5 miixch

    Score - 1661629
    Landed - 121
    Sorties - 218
    Kills - 226
    K/D - 3.67
    K/S - 1.07
    W/L - 3.33
    Monstr/Sortie - 138.55
    GT - 87
    Streak - 34

    hmn miixch ja ciagle czekam na ten order of falcon, koledzy wyzej udowodnili ze warunki ku temu byly odpowiednie, a ty cos ciagle
    konczysz na 4 dziesiatce, miejmy nadzieje ze sie wreszcie przelamiesz. reszta statystyk jednak bez zarzutu, tak to powinno wygladac
    zawsze panie szefie ;)


    6 pedzel

    Score - 1223644
    Landed - 168
    Sorties - 333
    Kills - 221
    K/D - 1.96
    K/S - 0.73
    W/L - 1.72
    Monstr/Sortie - 71.05
    GT - 94
    Streak - 18

    cwierkaly wrobelki od samego rana
    ze pedzel zrobil strika i leci do wulkana
    pedzel jednak twierdzi ze wrobelki sie nacpaly
    i przez caly ranek glupoty cwierkaly

    i wsio

    7 arttii

    Score - 944867
    Landed - 137
    Sorties - 304
    Kills - 189
    K/D - 1.89
    K/S - 0.69
    W/L - 1.44
    Monstr/Sortie - 79.23
    GT - 135
    Streak - 17

    no artii za aktywnosc ( i to w okresie urlopowym) WTG ale reszta naprawde moglaby byc lepsza, K/S moim zdanie katastrofa
    a twoim? sporo celow naziemnych ale to nie usprawiedliwia pozostalych raczej srednich statystyk, za dobry pilot jestes
    zeby miec K/D ponizej 2. licze ze next time bedzie juz tylko lepiej

    8 mateus

    Score - 507752
    Landed - 165
    Sorties - 312
    Kills - 234
    K/D - 2.59
    K/S - 0.77
    W/L - 1.99
    Monstr/Sortie - 71.71
    GT - 53
    Streak - 17

    hmn lepiej niz art ale to tez nie jest optimum twoich mozliwosci, a wlasciwie to jest dosc daleko od twoich najlepszych wynikow
    nie wiem czy nie nalezy podniesc poprzeczki dla pilotow jesli chodzi o wyrobienie strika odnosze wrazenie ze paru z nich sie
    raczej nie przyklada ;). WTG za aktywnosc


    9 blue

    Score - 424674
    Landed - 14
    Sorties - 44
    Kills - 48
    K/D - 3.06
    K/S - 1.11
    W/L - 1.8
    Monstr/Sortie - 84.25
    GT - 5
    Streak - 23

    wedle zyczenie bez podsumowania. pragne jednak poinformowac o pana awansie na stopien pilota ;)


    10 oldwin

    Score - 408561
    Landed - 56
    Sorties - 117
    Kills - 107
    K/D - 2.52
    K/S - 0.99
    W/L - 2.06
    Monstr/Sortie - 116.93
    GT - 54
    Streak - 14

    kolejny z grupy leniuchujacych pilotow ;). no co jest z wami panowie nie powiecie mi chyba ze gru i adamec sa od was lepsi,
    old latasz prawie tak dlugo jak ja, pokaz tym zoltodziobom gdzie jest ich miejsce ;). next toD poprostu musi byc lepiej
    nie ma ze boli ;)


    11 conrad

    Score - 381488
    Landed - 44
    Sorties - 58
    Kills - 44
    K/D - 7.83
    K/S - 0.81
    W/L - 4.98
    Monstr/Sortie - 122.15
    GT - 11
    Streak - 15

    no niezle conrad, K/D nawet bym powiedzial ze bardzo dobrze, a te 11 GT to chyba wynik naszego zlotu bo az nie moge
    uwiezyc zeby to tak z wlasnej inicjatywy, a moze sie myle ? widze jednak ze rowniez ciebie dotknela plaga niskiego
    K/S mam nadzieje ze to tylko przejsciowe.


    12 lukass

    Score - 381148
    Landed - 29
    Sorties - 53
    Kills - 47
    K/D - 4.45
    K/S - 0.92
    W/L - 2.59
    Monstr/Sortie - 117.64
    GT - 18
    Streak - 12

    wow luk takiego K/D to u ciebie dawno nie widzialem WTG, widze ze latanie nad pacyfikim tez dobrze ci sluzy, czy
    na innych mapach bedzie rownie dobrze? mam nadzieje ze po wakacjach zaczniesz latac troche czesciej



    13 hrabia

    Score - 374026
    Landed - 185
    Sorties - 325
    Kills - 148
    K/D - 1.68
    K/S - 0.49
    W/L - 1.48
    Monstr/Sortie - 47.89
    GT - 60
    Streak - 12

    z tego co widze na forum hrabia osobiscie kontroluje swoje postepy, to dobrze, proponowalbym popracowac bardziej nad
    K/S bo jest baardzo niski, nie watpie jednak ze z Todu na Tod bedzie on coraz lepszy, tak samo jak reszta statystyk
    ktore juz teraz wygladaja calkiem niezle, niezly strik i bardzo dobra aktywnosc WTG


    14 vipe

    Score - 261029
    Landed - 161
    Sorties - 397
    Kills - 117
    K/D - 0.73
    K/S - 0.3
    W/L - 0.79
    Monstr/Sortie - 5.57
    GT - 43
    Streak - 14

    kadecie vipe dowodztwo jest pod duzym wrazeniem twojego strika, piekna robota WTFG!
    oby tak dalej, reszta statystyk moze nie zachwyca ale to napewno tez ulegnie poprawie, WTG za aktywnosc. awans na
    stopien 2nd pilot


    15 daedal

    Score - 173848
    Landed - 29
    Sorties - 30
    Kills - 13
    K/D - 16
    K/S - 0.53
    W/L - 6.95
    Monstr/Sortie - 58.76
    GT - 5
    Streak - 16

    kolejny ostroznie latajacy a zarazem skuteczny pilot, K/D imponujace WTG, czyzbys mial chrapke na milestone dota ?;)
    choc jak tak patrze na to twoje score to nasowa sie jede wniosek: latasz zbyt zachowawczo, troche agresywniej panie daedal
    sam widzisz ze duzo nie brakowalo a musialbym cie zdegradowac :)


    16 bebop
    ponizej 30 sorties

    17 jefim
    ponizej 30 sorties

    18 kryzyz

    Score - 89437.3
    Landed - 71
    Sorties - 210
    Kills - 63
    K/D - 0.69
    K/S - 0.34
    W/L - 0.66
    Monstr/Sortie - 7.7
    GT - 67
    Streak - 5

    juz wiem kryzyz dlaczego ci tak ciezko idzie, za bardzo rozgladasz sie za skarbami architektury a za malo za conami, spiesze pana
    poinformowac ze tworcy gry warbirds nie umiescili na mapach zadnych ciekawych obiektow architektonicznych za wyjatkiem tajemniczej
    piramidy na mapie bigmed ;).

    19 maxmad

    Score - 83412.5
    Landed - 37
    Sorties - 75
    Kills - 40
    K/D - 1.53
    K/S - 0.53
    W/L - 1.61
    Monstr/Sortie - 55.18
    GT - 0
    Streak - 5

    czekam max na bardziej spektakularny score, sam widzisz ze w tym nie ma nic do podziwiania,

    20 gahris

    Score - 62374.6
    Landed - 42
    Sorties - 220
    Kills - 35
    K/D - 0.26
    K/S - 0.17
    W/L - 0.69
    Monstr/Sortie - -34.22
    GT - 106
    Streak - 2

    miixch moglbys powiedziec gahrisowi ze ujemny monster nie przystoi pilotowi z tak duzym stazem :) i pochwalic za duzy wynik GT
    i spora aktywnosc

    21 mee

    Score - 58814.2
    Landed - 18
    Sorties - 48
    Kills - 23
    K/D - 1.13
    K/S - 0.52
    W/L - 1.02
    Monstr/Sortie - 56.64
    GT - 43
    Streak - 3

    score takie sobie, nie najgorsze (niektorzy sklasyfikowani wyzej byli znacznie gorsi) ale tez rewelacji nie ma, w zasadzie
    to cie zadko widze wiec mniemam ze raczej wpadasz na pare lotow coby rozladowac napiecie, trudno w takiej sytuacji spodziewac
    sie od ciebie jakis spektakularnych osiagniec

    22 mustad

    Score - 33272.2
    Landed - 9
    Sorties - 44
    Kills - 14
    K/D - 0.61
    K/S - 0.36
    W/L - 0.48
    Monstr/Sortie - -20.43
    GT - 8
    Streak - 3

    no monster niestety ujemny, miejmy nadzieje ze next tod bedzie lepiej


    23 beebee (Urlop)

    Score - 28309.6
    Landed - 31
    Sorties - 108
    Kills - 21
    K/D - 0.38
    K/S - 0.21
    W/L - 0.38
    Monstr/Sortie - -21.35
    GT - 25
    Streak - 5

    ciekawy urlop beebee, chyba z laptopem :)

    24 teo

    ponizej 30 sorties

    25 stan

    Score - 25775.9
    Landed - 16
    Sorties - 52
    Kills - 20
    K/D - 0.7
    K/S - 0.46
    W/L - 0.59
    Monstr/Sortie - -17.73
    GT - 11
    Streak - 2

    tez ujemny monster, oby next tod bylo lepiej

    26 jata

    Score - 17076.7
    Landed - 24
    Sorties - 51
    Kills - 18
    K/D - 1.09
    K/S - 0.45
    W/L - 0.8
    Monstr/Sortie - 15.23
    GT - 15
    Streak - 4

    hmn w sumie score podobne do reszty zadko latajacych pilotow. wazne zeby monster byl dodatni, bo do naprawde
    dobrych wynikow przy malej ilosci lotow trzebaby miec doswiadczenie dota albo conrada :)


    27 nikos

    Score - 15983.8
    Landed - 31
    Sorties - 55
    Kills - 11
    K/D - 0.85
    K/S - 0.21
    W/L - 0.79
    Monstr/Sortie - 14.14
    GT - 10
    Streak - 3

    to samo co piloci wyzej, monster dodatni czyli nie jest zle :)


    28 andych

    ponizej 30 sorties

    29 lucas

    ponizej 30 sorties

    30 bukov

    Score - 9037.62
    Landed - 12
    Sorties - 41
    Kills - 8
    K/D - 0.34
    K/S - 0.19
    W/L - 0.34
    Monstr/Sortie - -41.43
    GT - 0
    Streak - 2

    no tu niestety ujemny monster, staraj sie w next ToD to poprawic.

    31 stec

    ponizej 30 lotow

    32 tony

    ponizej 30 lotow

    33 kostek

    ponizej 30 lotow



    to narazie tyle, dzieki adamec za pomoc, przypominam ci jednak ze beebee chce byc podsumowywany jako bomber
    jego wyniki fighterskie sa nieistotne (no chyba ze da znac zeby to zmienic). wszelkie uwagi oczywiscie
    mile widziane
     
  2. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    Dzieki za tak dlugo oczekiwane podsumowanie, w ktorym mialem przeczytac o swoim awansie :D Niestety teraz latamy Red, a ze nie umiem nimi latac to jest duuuuuuuuuzzzoooo gorzej :(
     
  3. adamec

    adamec Well-Known Member

    Joined:
    May 5, 2003
    Messages:
    925
    Location:
    Warsaw, Poland
    ehh pit to ten sam ja :) - nie wiem co mi sie stalo - do 30 latalem ostroznie 109tkami a potem sie rozluznilem i latalem jak oszolom - wsiadlem w dore i latalem low, nierzedko pod tempestami, yakami3 i mustangami - nie wiem jak to zrobilem:) Latalem nawet na capy :D

    pozdro
    ada

    PS

    W weekend zrobie numerki za ostatni ToD

    A co do kryzysowego mostera ... poczekaj az przesle Ci nowe numerki :)
     
    Last edited: Aug 20, 2003
  4. hrabia

    hrabia Well-Known Member

    Joined:
    Mar 20, 2003
    Messages:
    1,397
    Location:
    Legnica Poland
    WTG za pdsumowanko.
    ja uważam, że lipa, bo nie udało mi się stricka zrobić.
    Ale w ubiegłym TOD postanowiłem latac ino po awans.
    stricka zrobiłem i teraz będę latał w pełni zrelaksowany.
    Stopień po awansie utrzymam bez trudu.
    Więc czekam na kolejne zaległe podsumowanko :cool:

    btw. kompa jeszcz nie mam, korzystam z porzyczonego,
    by to napisać. Już jajko znosze bez WarBirds :p
    w poniedziałek pewnie już polatam z wami :p
     
  5. Beebee

    Beebee Well-Known Member

    Joined:
    Mar 6, 2003
    Messages:
    207
    Location:
    London / UK
    Eee tam z laptopem poprostu jak sie wyrwe z mojego 12h trybu pracy co niekiedy okazuje sie zaskakujaco latwe to siadam do WB :D Ale i tak 2h dziennie to zamalo na 3-4 loty buffem na hi alcie pzez pol mapy :(

    Pozatym WTG panowie za podsumowanko :super:
     
  6. miixch

    miixch Well-Known Member

    Joined:
    May 11, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    Poznan, Poland
    thx pit za podsumowanko, jak zwykle bardzo przyjemnie jest poczytać twój dowcipny i pomysłowy język :)
    ... ja miałem napisać ale niestety czsu brak ... sorka
    ... btw order of falcon -> pacz następne podsumowanko :D
     
  7. gahis

    gahis FH Sound Developer

    Joined:
    Jan 4, 2002
    Messages:
    1,483
    Location:
    Timmins, Ontario, Canada
    english my comments please
     
  8. miixch

    miixch Well-Known Member

    Joined:
    May 11, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    Poznan, Poland
    @gahris
    You got negative value of "pionts by monstr" its not good couse you are quite old pilot in our squad. Try to turn this value into positive next ToD. ... but we are proud of your activity and many ground targets destroyed - WTG !
     
  9. jata

    jata Well-Known Member

    Joined:
    Jul 24, 2001
    Messages:
    1,512
    Location:
    Poznan, Poland
    ja chyba .withdraw..:(((

    nie mam sprzetu na latanie w firmie..
    a maszyna, ktora mi przyedzielono..
    pisal nie bede..
    szkoda klawiszy..

    w domu jestem gosciem no i modem nie sprzyja w ogole juz..

    sam nie wiem, co z tym fantem zrobic..:(

    chcialbym latac, ale..
    to juz nawet nie jest smieszne, gdy po 5-ciu minutach ni z tego ni z owego blue screen albo inne ustrojstwo.. [GPF??]

    i takie tam..

    moze kiedys bedzie lepiej..
    moze...

    pzdr
     
  10. -blue-

    -blue- Well-Known Member

    Joined:
    Mar 26, 2001
    Messages:
    395
    Location:
    i never know anymore %)
  11. daedal

    daedal Well-Known Member

    Joined:
    Sep 21, 2001
    Messages:
    709
    Location:
    England
    Czesc,

    Moj mizerny streak wylatalem po to wlasnie aby uniknac degradacji. Owszem, mialem chrapke na milestone dota ale
    mi juz przeszlo z powodu pewnych niepokojacych refleksji.

    Mianowicie zauwazylem ze poza jakims streakiem czy milestonem do pobicia nic juz nie daje mi satysfakcji z gry w WB.

    Kiedys, jeszcze za czasow 316 Polish Fighter Sq (RAF), ekscytujace bylo dlugie wspinanie sie zwarta trojka hurricanow Mk. I na 23000ft i pozniej fantastyczne walki z bf109f4 z ktorymi nie mielismy szans a jednak czasem spadaly w plomieniach.

    Teraz czasem polece z kims w parze (arttii najczesciej) to jeszcze wraca troche tego dawnego dreszczyka emocjii.

    Niestety najczesciej sa to samotne, niezorganizowane loty, nudne jak flaki z olejem lub ditchujace cony (tez z olejem). Walki rzadko przyprawiaja o szybsze bicie serca.

    Samo pobijanie czyichs lub swoich statystyk to raczej zmudna praca przynoszaca wiecej frustracji niz satysfakcji.

    Mysle sobie, cos z tym trzeba zrobic. Potrzebuje jakiegos ograniczenia bo, jak to sie mowi czlowiek ma za duzo owsa w d...
    bierze nalepszy dostepny uberplane ruski, amerykansi czy niemiecki i leci nabijac score.

    Moze ToDy tematyczne, np caly tod w US navy, latanie na f4f mimo ze dostepne sa spity 5 itp. Ustalane droga losowania przed todem. Najlepiej z kims jeszcze kto nie dba o score (dba za to o zycie). Cos trzeba zrobic zeby znowu czuc walenie serca kiedy siedze na ogonie jakiemus conowi, widzac jak towarzysze juz leca zeby odciac mu droge ucieczki. Albbo dramatyczne ucieczki ze streakiem 3 ale za to jakze bohatersko wywalczonym z lepszymi maszynami wroga. Zebralo mi sie na wspominanie dawnych czasow bo kiedys jak sie logowalem to mialem takie emocje zapewnione. Dzisiaj startuje, climbuje,strzelam, laduje, startuje, climbuje, i tak w kolo macieju bez cienia adrenaliny.

    Nieraz zamierzam polatac ale sobie mysle: mam 2 godziny, streaka nie zdaze zrobic to po co wogole zaczynac itp. Brakuje raadosci z samego latania i walki jak to kiedys bylo.

    pozdrawiam,
    daedal
     
  12. hrabia

    hrabia Well-Known Member

    Joined:
    Mar 20, 2003
    Messages:
    1,397
    Location:
    Legnica Poland
    daedal
    Zgadzam się w 100%, poprzedni TOD poświeciłem strickowi 15,
    miałem Zero zabawy. kiedy wreszcie dorwe swojego kompa,
    bedę grał ino dla zabawy. Na wyższym stopniu mi juz nie zależy
    ( po podsumowanq ). ;)
    i znowu jak za 1-szym razem do gry siedałem, będę sie bawił i czerpał ino przyjemność :D
    Stricki to za duzy stres, a ta gra ma relaksować :@popcorn:
     
  13. piterk

    piterk Well-Known Member

    Joined:
    Feb 22, 2002
    Messages:
    378
    Location:
    Poznan / Poland
    ekhm...

    "Mianowicie zauwazylem ze poza jakims streakiem czy milestonem do pobicia nic juz nie daje mi satysfakcji z gry w WB"

    jak zrobisz jakiegos milestona to wtedy pogadamy o satysfakcji

    co do adrenaliny - najszybciej ja znalezc wsiadajac w spita 5 wejsc na 2km i poleciec tam gdzie jest duzo zoltych kropek, tylko od twoich umiejetnosci (no i oczywiscie przeciwnika) zalezy jak dlugo ta zabawa bedzie trwala, drugi sposob to podleciec do fielda przeciwnika i wyciagnac cona daleko od lotniska wtedy zawracasz i masz w zasadzie klasyczny pojedynek 1vs1 :) bardzo czesto udawalo mi sie do tego doprowadzic, zreszta nie tylko mi
    bo z tego co wiem miixch tez to praktykowal jak uczyl sie dogfightu ;). zreszta jedyna prawdziwa zabawa z adrenalina to dla mnie klasyczny duel. niestety na main arena jest on bardzo zadki.

    co do wyrabiania strikow - to przeciez tez swietna zabawa tylko nie mozna sie za bardzo angazowac. ja wiem jakiego mam strika w momencie jak ktos sie o to zapyta wtedy z grzecznosci zerkne ile tam sie nazbieralo :D
     
  14. miixch

    miixch Well-Known Member

    Joined:
    May 11, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    Poznan, Poland
    ... a może by tak wewnątrz dywizjonowy ladderek zrobić ... powiedzmy na zasadach ladder'a dota, albo na zasadach ostatniego turnieju WB ... IMO adrenalina zapewniona ... i to aż nadto :D
    ... co wy na to ?
     
  15. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    mii nie psuj naszej inicjatywy z forum polskiego i zamiast wlasny ladder robic poprzyjcie ten ;)


    daedal, spokojnie, zrobisz sobie lajtowe 3-4 tody i wroci zapal; mnei przynajmniej wrocil; do tego w tym tod mam zamiar (nadzieje? :)) polatac troche w 1 life sq
    czemu sie nie zapiszesz? to dopiero jest dobra zabawa nie sadzisz? :) polatamy w parach i wiekszych grupach...
    takich trzech jak nas dwoch nie bedzie ani jednego ;)
     
  16. miixch

    miixch Well-Known Member

    Joined:
    May 11, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    Poznan, Poland
    oops sorka ... i jak tu nie wierzyć w zbiorową podświadomość tudzież telepatię :dunno:
     
  17. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    Jata jesli masz polskiego w2000 to sprobuj tego:
    http://download.microsoft.com/downl...d6c6838e8d48/Windows2000-KB823980-x86-PLK.exe

    A jesli angielskiego to tego:
    http://download.microsoft.com/downl...b4b9d42049d5/Windows2000-KB823980-x86-ENU.exe

    Sprobowac nie zaszkodzi.
     
  18. gahis

    gahis FH Sound Developer

    Joined:
    Jan 4, 2002
    Messages:
    1,483
    Location:
    Timmins, Ontario, Canada
    attack ground targets = die


    I may not be online in awhile, new job, new college year, I will show up when I can, and I read forums