Podsumowanie za ToD 03.09.05 (Red)

Discussion in '302nd - Komunikaty - read only' started by arttii, Sep 6, 2005.

  1. jata

    jata Well-Known Member

    Joined:
    Jul 24, 2001
    Messages:
    1,512
    Location:
    Poznan, Poland
    hmm..

    wlasnie..


    @frog:

    jakies znizki dla fumfli z SQ???
     
  2. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    zniżki? heh- środek płatniczy inny będzie akceptowany ... jak masz gdzieś zniżkę na piwo... to masz i u mnie ;)
    A tak serio- ciekaw jestem, ile bierze/daje się za korki (niekoniecznie z języków obcych) w waszych miastach... bo jak ostatnio mamusi jednego człowieczka powiedziałem 20/godz. zegarowa to krzyczała, że się za bardzo cenię ( :rotfl: -w pracy mi dają więcej).
     
  3. laxtsc

    laxtsc Well-Known Member

    Joined:
    Oct 15, 2004
    Messages:
    875
    Location:
    Poland
    Heh, jak zobaczylem cennik informatykow, Ci to sie cenia. Godzina roboty - 50zł. Przeinstalowanie Windowsa u klienta (o ile klient nie posiada oryginaly zakupionego w firmie, z ktorej wynajmuje informatyka) 200zł - ciekawe kto korzysta z takich uslug :)
     
  4. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    ciiiiiiiiiiiiii, ONI sa wszedzie :> Nie mow takich rzeczy ;)

    20 zeta za godzine hmm, mi by bylo szkoda, juz wole 20h posiedziec sam nad ksiazka :)
     
  5. jata

    jata Well-Known Member

    Joined:
    Jul 24, 2001
    Messages:
    1,512
    Location:
    Poznan, Poland
    lax:

    firmy maja okreslone stawki godzinowe..
    moja praca to dla firmy w ktorej pracuje 80 PLN za godzine brutto, z czego 15 PLN dla mnie..
    jesli robie cos komus prywatnie, to..
    rzadko biore wiecej za przysluge niz 20 PLN.. niezaleznie od czasu trwania..
    jakos tak nisko sie cenie....;)
     
  6. Holmes

    Holmes Well-Known Member

    Joined:
    Nov 18, 2002
    Messages:
    1,022
    Location:
    Krakow, Poland
    WTG za papierkowo, statystyczną robotę. Boję się tylko jednego. Jak tak będziemy regularnie wszystko skwapliwie zliczać i upubliczniać, to w końcu jakiś fanaber (r.męski od fanaberii?). z Min. Finansów dojdzie do wniosku, że od monstera też należy się Vat! Dowalą nam też zryczałtowane opłaty lotniskowe :)

    Szortkuty for foreginer members:

    Grejt dżob łith summary! Bat regular adding end publising of skores mej kause hewi demydż for ałer łolets.

    Krasnaja rabota iz skonikami! Wnimajtie riebiata na rewizora, sztoby Siberiu z ekskursju nie nachodit.

    Ola pampa sumaritante! Por fawor, reduktore publikate de informatione oficiale por kausa kriminale fiskale.

    Das ist aine klaine gut cyfersumer! Bitte komraden nacht druken alles informationes der achtungen for szwaine fiskalenbanditen.
     
    4 people like this.
  7. laxtsc

    laxtsc Well-Known Member

    Joined:
    Oct 15, 2004
    Messages:
    875
    Location:
    Poland
  8. arttii

    arttii Well-Known Member

    Joined:
    Aug 16, 2002
    Messages:
    2,112