"Polskie Dywizjony Lotnicze w Wielkiej Brytanii 1940-1945" Wacława Króla

Тема в разделе "302nd POLISH SQ -Poznanski-", создана пользователем jata, 27 фев 2004.

  1. jata

    jata Well-Known Member

    Регистрация:
    24 июл 2001
    Сообщения:
    1.512
    Симпатии:
    11
    "Polskie Dywizjony Lotnicze w Wielkiej Brytanii 1940-1945" Wacława Króla

    wlasnie dostalem przesylke..
    kupilem se na allegro..
    jakbym nie reagowal na "check your six!" znaczy, ze sie zaczytalem...

    :)))))))))))

    p.s.

    Dot:

    czytasz to forum jeszcze??

    ksiazki chcialbym oddac..
    jak nie odpowiesz przez weekend, to zadzwonie..
     
    Последнее редактирование: 27 фев 2004
  2. daedal

    daedal Well-Known Member

    Регистрация:
    21 сен 2001
    Сообщения:
    709
    Симпатии:
    11
    Re: "Polskie Dywizjony Lotnicze w Wielkiej Brytanii 1940-1945" Wacława Króla

    Super ksionszka, u nas na osiedlu chyba 4 razy ja wypozyczalem z biblioteki
    :)))
     
  3. --stec

    --stec Well-Known Member

    Регистрация:
    24 дек 2000
    Сообщения:
    1.944
    Симпатии:
    47
    Re: "Polskie Dywizjony Lotnicze w Wielkiej Brytanii 1940-1945" Wacława Króla

    Super ksionszka ale troche sajensfikszyn momentami (jak to u Krola...). ;)
    Zrodlo badawcze w kazdym razie to nie jest, choc czyta sie fajnie.

    Jata, to moze mamy pretekst zeby znowu najechac Lola? ;) Tym bardziej ze Lesio sie wybiera do Poznania i cos tam wspominal o jakichs butelkach... :) W tym i w przyszlym tygodniu jestem zawalony dyzurami i mam remont na glowie ale potem jestem free, mogiemy sie jakos umowic.
     
  4. jata

    jata Well-Known Member

    Регистрация:
    24 июл 2001
    Сообщения:
    1.512
    Симпатии:
    11
    Re: "Polskie Dywizjony Lotnicze w Wielkiej Brytanii 1940-1945" Wacława Króla

    pasi mi to, niech ino Lesio da znac, kiedy bedzie konrektnie [najlepiej z dwa tygodnie wczesniej] to sie zrobi weekend symulotniczy ..:))

    pzdr!!
     
  5. jfm

    jfm Well-Known Member

    Регистрация:
    6 янв 2003
    Сообщения:
    848
    Симпатии:
    74
    Re: "Polskie Dywizjony Lotnicze w Wielkiej Brytanii 1940-1945" Wacława Króla

    Ta, Król to był niezły samochwała
    Przeczytałem chyba wszystko co wydał
    miałem niezłą polewkę jak Arct opisywał jego raport o zestrzeleniu 109 w afryce
    gdzie Król ledwo dukał po angielsku, choć w swych książkach uchodził za znawcę tego języka.

    che? sory ze sie wtrąciłem

    Ps pedzel mozesz dać mi .withdraw
    sory ale konekt jest silniejszy niz moje checi grania w RusWB
     
  6. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Регистрация:
    7 май 2003
    Сообщения:
    684
    Симпатии:
    6
    Re: "Polskie Dywizjony Lotnicze w Wielkiej Brytanii 1940-1945" Wacława Króla

    Panowie,
    moj dom stoi otworem,
    dajcie znac kiedy sie zwalicie - no problemo.
    Obecnie panuje u mnie grypa.. ale za 2 tygodnie powinno sie oczyscic

    pozdro
    Lolo

    PS u mnie tyz cos sie znajdzie na wymiane....
     
  7. piterk

    piterk Well-Known Member

    Регистрация:
    22 фев 2002
    Сообщения:
    378
    Симпатии:
    3
    Re: "Polskie Dywizjony Lotnicze w Wielkiej Brytanii 1940-1945" Wacława Króla

    Taaa a swistak siedzi i zawija sreberka (czy jakos tak), Jedzie tu juz od zeszlego roku, gdyby nie to ze czasami z nim gadam na GG to chyba przestalbym wiezyc ze on wogule istnieje. Ostatnio widzialem program na Discovery "Lesio-prawda czy mit" byly w nim wywiady z wieloma swiadkami ze widzieli lesia, ze on istnieje, ale najnowsze badania naukowe raczej zaprzeczaja temu, najbardziej dramatyczny byl wywiad z niejakim Lolo ktory twierdzi ze istota zwana Lesiem spala u niego!!! no cuz... jak wczesniej wspominalem czasami gadam z ta istota na GG ale niech to zostanie miedzy nami, bo jak to wyjdzie to pewno zamkna mnie u czubkow :). Jednego juz zamkneli mial ksywke HJM i bardzo nieroztropnie rozpowiadal na arenie ze to on jest Lesiem, ktos go zadenuncjowal i tera siedzi w jednym pokoju z tym co mowi ze jest Napoleonem, najnowsza seria Z archiwum X opiera sie w znacznej mieze na roznych przekazach i legendach zwiazanych z Lesiem, na fanowskich stronach tego serialu ktos puscil plotke jakoby to na koncu serii Mulder znalazl Lesia i okaze sie ze Lesio to kobieta :).

    CZEKAMY LESIO :)!

    - Kto tam?
    - koleda
    - przecie juz post
    - niech pan otworzy, zaspiewamy panu tak dla otuchy
    - oooo... jacy duzi kolednicy... zaraz... za... panowie.. o co chodzi...
    - niech pan sie nie szarpie, my z Modeny jestesmy, testujemy nowe kreacje
    - hmn no dobra co tutaj macie? no fajne... lubie jasne kolory ale te rekawy musicie mocno skrocic, panowie co jest... co wy robicie, prosze mnie puscic..
    NA POMOC... NA POMOC... NA POMOC...

    :help: :help: :help:
     
  8. spuint

    spuint Well-Known Member

    Регистрация:
    18 фев 2003
    Сообщения:
    4.736
    Симпатии:
    161
    Re: "Polskie Dywizjony Lotnicze w Wielkiej Brytanii 1940-1945" Wacława Króla

    LOL!
     
  9. HJM---

    HJM--- Well-Known Member

    Регистрация:
    8 дек 2002
    Сообщения:
    881
    Симпатии:
    22
    Re: "Polskie Dywizjony Lotnicze w Wielkiej Brytanii 1940-1945" Wacława Króla

    Jezu...no nie moge...po prostu BIG LOL! WTG Pit! :D teraz Lesio nie bedzie mogl spac (dzis spi u mnie podobno...dzwonie po Scully)

    wpadnie wpadnie, i to juz niedlugo, tylko pewna kobita musi sypnac tym i owym :)