Problem z logowaniem:(

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by piotrk (TOPGUN), Mar 19, 2005.

  1. piotrk (TOPGUN)

    piotrk (TOPGUN) Active Member

    Joined:
    Jan 29, 2005
    Messages:
    42
    Czesc
    Ostatnio modernizowałem sobie swoją "skrzynkę" do grania i przeinstalowałem system (wczesniej wme teraz XPSP1) wszystko wreszcie śmiga jak burza nawet neo super sie lączy z transferem max 130Kb/s;) ale co z tego skoro zapomniałem login/pass do zalogowania się przz FH do gry:( teraz nie mogę latać na swoje konto w WB narazie w tym miechu wylatałem ze trzy loty jak jeszcze mialem wszystko po staremu (wszystko fajnie i dodatni monstr)....

    Wiecie jak odzysskać te dane do logowania ?

    pozdr
     
  2. laxtsc

    laxtsc Well-Known Member

    Joined:
    Oct 15, 2004
    Messages:
    875
    Location:
    Poland
    Hipnoza ? ;)

    Tak na powaznie to FH nie ma opcji wysylania zapomnianego login/passworda :/ Pozostaje czekac az sie przypomni lub stworzyc nowego (podobnego) i zaczac zabawe od nowa.

    Jest jeszcze opcja zgloszenia adminowi. Ale kto jest adminem, jak wyglada itp. to pewnie malo kto wie. Moze wyslij Private Message do -exec-'a. On ma kontakty, moze zalatwi problem.
     
    Last edited: Mar 19, 2005
  3. Snakeye

    Snakeye Well-Known Member

    Joined:
    Jun 16, 2001
    Messages:
    3,232
    Location:
    EPWA
    Mi kiedys wcielo login, wyslalem mail do Archera i go odzyskalem w niedlugim czasie.
     
  4. piotrk (TOPGUN)

    piotrk (TOPGUN) Active Member

    Joined:
    Jan 29, 2005
    Messages:
    42
    wysłałem execowi a on mi odpisał ze nie ma dostępu do bazy danych:( ale napisał żebum wysłał priva do UFa...(?) kto to wogóle?


    pozdr
     
  5. laxtsc

    laxtsc Well-Known Member

    Joined:
    Oct 15, 2004
    Messages:
    875
    Location:
    Poland
    Last edited: Mar 20, 2005
  6. piotrk (TOPGUN)

    piotrk (TOPGUN) Active Member

    Joined:
    Jan 29, 2005
    Messages:
    42
    A więc tak odzyskałem pass i login :) więc niebawem mnie ujrzycie znów za sterami jakiegoś spita, albo jaczka...

    Procedura odzyskiwania wygląda tak że przez forum wysyła się prywatego mail UFowi a on po pary godzinkach śle dane jak się zgada...:)