Spotkanie w Krakowie, zapraszamy!

Discussion in 'Warbirds Polish' started by Holmes, Jul 6, 2003.

  1. Holmes

    Holmes Well-Known Member

    Joined:
    Nov 18, 2002
    Messages:
    1,022
    Location:
    Krakow, Poland
    Witam,

    W dniach 11-12-13 lipca, w Krakowie, III/3 Dywizjon Wielkopolski organizuje swój pierwszy zlot. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę przyjechać.

    Szczegóły: http://f15.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=68
    Więcej informacjio nas: http://wlkp.f15.pl

    Czekam na zgłoszenia :cheers:
     
  2. piterk

    piterk Well-Known Member

    Joined:
    Feb 22, 2002
    Messages:
    378
    Location:
    Poznan / Poland
    TIA

    hehe co wy konkurencja juz nawet na zloty? my juz o swoim trabimy od miesiaca, nie bylo lepiej sie do nas przylaczyc tylko kombinujecie cos na boku, kompletnie tego nie rozumiem, przeciez nie od dzis wiadomo ze im wiecej luda tym mniejsze koszty na jedna osobe. no ale co ja bede godol, kazdy ma swoj wlasny rozum. chetnie bym przyjechal ale koliduje mi termin z poznanskim zlotem, powodzenia

    pzdr
     
  3. Holmes

    Holmes Well-Known Member

    Joined:
    Nov 18, 2002
    Messages:
    1,022
    Location:
    Krakow, Poland
    Absolutny przypadek :dunno: O spotkaniu w Krakowie trąbiliśmy w gronie squadu od ... miesiąca :D Gdzieś tam przewinął się wtedy wasz pomysł, żeby spotkać się pod koniec sierpnia. No to my umówiliśmy się na lipiec :cool:
     
  4. lamer-

    lamer- Well-Known Member

    Joined:
    Apr 11, 2002
    Messages:
    92
    Location:
    EU
    lol Holmes, troche to przekorne, ze na swoj pierwszy zlot wybraliscie stolice malopolski :dura:
     
  5. piterk

    piterk Well-Known Member

    Joined:
    Feb 22, 2002
    Messages:
    378
    Location:
    Poznan / Poland
    no dobra dobra, nie bedziemy sie tera licytowac kto wczesniej kto pozniej ustalal :) , nawet przez chwile przeszedl mi taki dosc szalony pomysl zeby nasz zlot przeniesc do krakowa i zrobic z tego ogulnopolski (no prawie ogolnopolski,mazy mi sie zdjecie pod spitem XVI :)) ale to jest raczej nie do zrealizowania za pozno daliscie info na forum, wiekszosc purusow pewno by nie pojechala, jakbyscie przesuneli o tydzien to chetnie bym sie przejechal, no ale trudno od was wymagac zebyscie robili sobie balagan dla jednej osoby.

    pzdr
     
  6. HJM---

    HJM--- Well-Known Member

    Joined:
    Dec 8, 2002
    Messages:
    881
    Location:
    behind you
    przypomniala mi sie gadka z topgunem kiedys na podobny temat :)