VWF

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by Mateus, Jun 10, 2004.

  1. Mateus

    Mateus Well-Known Member

    Joined:
    Feb 16, 2003
    Messages:
    143
    Jakoże dowiedziałem się o powstaniu "virtualnego frontu zachodniego" do ila-2 (działającego tak jak VEF) pozwoliłem sobie zarejestrować 302nd Polish sq -Poznanski- w VWF. Po co? żeby nam nazwy nie podkradli ;-) Kto się kiedyś zdecyduje tam latać/przejąć ten sklad (jako że ja pewnie dużo latać nie będe, jeśli wogóle) to proszę o kontakt, chętnie "zdam klucze".
    kto chce więcej szczegółów:
    http://www2.klepaker.no:81/Vov/index.php

    I Wsio.
     
  2. piterk

    piterk Well-Known Member

    Joined:
    Feb 22, 2002
    Messages:
    378
    Location:
    Poznan / Poland
    mat a przeciez ty mi jestes winien jeszcze wspolny lot na VEFie to moze polatamy wreszcie VWF spitkami IXc jak bozia przykazala, jak skoncze sie zmagac z ta grafa ktora teraz dziergam to postaram sie zrobic skorke pod ila bedzie jeszcze bardziej klimatycznie :), w ten weekend moglibysmy polatac

    pzdr
     
  3. Mateus

    Mateus Well-Known Member

    Joined:
    Feb 16, 2003
    Messages:
    143
    Ja tobie? ;-)
    Jeżeli nic się u mnie nie będzie działo to chętnie. Może i adamec i lesio się skuszą - kto ma na nich wpływ niech ich atakuje ;-)
    Ja osobiście nie mogę obiecać, że będę mógł, bo mam ... pewne problemy rodzinne... i nie wiem co będę w weekend robił. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście polatali we 3 ;-)
    Nie wiem czy nas w spita IX zapakują akurat btw, bo w VWF jest normandia '44 więc pewnie p51/p47/p38 ale kto wie ;-)
    Chyba że napadniemy jakiś serwer z frontem i innymi bajerami mającymi go do "real" zbliżyć to wtedy spita napewno znajdziemy ;-)
     
  4. Snakeye

    Snakeye Well-Known Member

    Joined:
    Jun 16, 2001
    Messages:
    3,232
    Location:
    EPWA
    Mnie tez mozecie poatakowac w weekend wieczorkiem :)
    Jak nie bede latal Dead is Dead'a (prawdop. jakies 50%) to sie chetnie przylacze, najwyzej jako niezrzeszony polece, bo kont nie mam pozakladanych ;)
     
  5. Mateus

    Mateus Well-Known Member

    Joined:
    Feb 16, 2003
    Messages:
    143
    Snake, ja nie mam nic przeciwko :)
     
  6. Snakeye

    Snakeye Well-Known Member

    Joined:
    Jun 16, 2001
    Messages:
    3,232
    Location:
    EPWA
    jakby co, to moje gg: 926044 ;)