Wiek pary w matuszce rosiji

Discussion in 'Warbirds Polish' started by yano, Oct 22, 2003.

  1. yano

    yano Member

    Joined:
    Oct 21, 2003
    Messages:
    20
    Location:
    Poland
    Nie wiem jak was ale mnie to juz powoli kurwica trafia. Leci sobie człowiek spokojnie zobaczy cona juz sie namierza, strzela i......... i wtedy właśnie yellow, a potem red. Myślałem sobie ech poczekam az bedzie p40 to sobie na goldach odbije porażki, ale albo to jakies ichniejsze wunderwaffe albo w rosji komputery są z wieku pary ( gdzies IXX o ile dobrze pamietam ) a łącza robią ze sznurka ( którą to technologie produkcji ukradli nam jeszcze w 20 latach XX wieku ) Tak czy siak od tygodnia jestem mocno nerwowy bo nie moge sobie polatać.
    Też macie takie problemy? Myśle że nasi exbracia z East robią nam specjalnie na złość :D
     
  2. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    ja od dziś mam kiszke, jeszcze wczoraj wymiatałem na p40, było slicznie, ale dzisiaj mialem nawet problemy z zalogowaniem
     
  3. deey

    deey Well-Known Member

    Joined:
    Sep 1, 2002
    Messages:
    203
    Location:
    Lublin/Bialystok Poland
    U mnie caly czas lipa... czekam na jakis leprzy connect moze na weekendzie.
     
  4. vojtas

    vojtas Well-Known Member

    Joined:
    Sep 4, 2002
    Messages:
    1,801
    Location:
    Ur anus

    co ty robiles? :D :D :D :D :D ty ??? :D


    p.s - u mnie tez lipa
     
  5. plushack

    plushack Well-Known Member

    Joined:
    Sep 23, 2001
    Messages:
    207
    Location:
    Chelm,Poland
    u mnie tez warunki nielotne :/
     
  6. Holmes

    Holmes Well-Known Member

    Joined:
    Nov 18, 2002
    Messages:
    1,022
    Location:
    Krakow, Poland
    Witam,

    U mnie wszystko OK. Jak wystrzelę serię z Mg151/15 to spokojnie mogę dolecieć w miejsce, gdzie mierzyłem zanim znajdą się tam pociski. Jedyne utrudnienie to to, że gdzieś w opcjach musiałem włączyć skoki nadprzestrzenne i nieco kiepsko się celuje do Iszaków pędzących 800 km/h pionowo w górę. Ale nic to, bo w zamian mój Mc.202 może się poruszać w poziomie do tyłu z prędkością 1000 km/h - zapewne na nim wzorował się później Ferrari.

    Podoba mi się też możliwość zrzucenia 8 bomb 250 kg na field czerwonych - powiedzmy F11, przelecenia z tegoż F11 na F16 i wylądowania, wyłączenia silników i w kilka chwil później zobaczenia komunikatu, że bomby właśnie trafiły w cele.

    A już najfajniejsze są Iszaki-widma, które pojawiają się d1 od nosa mojej maszyny i rubasznie wystawiają kuperek, żebym się w nie wpierdolił. Ale ta opcja działa tylko wtedy jak mam strika 15 i więcej.

    Reasumując - rosyjskie łącze jest idealne, a złej baletnicy nawet powietrze przeszkadza. A poza tym, to w Ameryce Murzynów biją!
     
  7. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    loooool
     
  8. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    sam nie wiem, ale 2 razy streaka 6 miałem i kills in sortie ;) jakoś mi ta maszynka do gustu przypadła. Zaraz spróboje na ruska wejść, ciekawe czy się bardzo wkurzę czy może ekstremalnej kurwicy serca dostane.

    Holmes - LOL!