Wirtualny zlot 302SQ

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by arttii, Nov 19, 2005.

  1. arttii

    arttii Well-Known Member

    Joined:
    Aug 16, 2002
    Messages:
    2,112
    Re: No ladnie

    a tak swoja droga czemu koledzy z ah sa tacy drazliwi :)?
    widac wyraznie ze Pedzel sie tylko tak droczy :)
    ale trafia chyba w jakies bolesne miejsce :)
    stad ostra reakcja niby wypowiadana zartem ale w tle pobrzekuje cos nieokreslonego :)

    a tak swoja droga przyszedl mi glowy pomysl :) ktory by rozladowal
    to nieokreslone iskrzenie miedzy nami ;)

    co byscie powiedzieli na wirtualny zlot na fhwb starych i nowych czlonkow 302sq?
    a potem w rewaznu podoby zlot na AH :)
    na ten dzien zalozylibysmy nowy sq ze stosowna nazwa i polatali trazem
    mysle ze byloby fajnie
    co wy na to :)?
     
  2. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    Re: No ladnie

    a ja mysle ze znowu byloby....
    kwa co za syf tu macie lekko skrecilem i w spina wpadlem, eeee do dupy macie kokpity, eee warpy macie tu takie ze smieszy mnie ta gra, wkurza mnie to ze latamy spitami i strzelamy do spitow itd. itp.
    z tego co od dluzszego czasu widze na forum to IMO takie by byly komentarze podczas lotu i juz na pewno nie bylyby to takie loty grupowe jak kiedys na rusku, tylko raczej zabawa i nabijanie sie z danego sima.
    Takie jest moje zdanie ale moge sie mylic :)
     
  3. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    Re: No ladnie

    coz vipe...

    jak zwykle sie mylisz

    Artii - fajny pomysla - jestem za :)

    pozdro
    Lolo
     
  4. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    jak zwykle???
    hmmm bardzo ciekawe choc nie rozumiem podstawy tego stwierdzenia. Zreszta z zalozenia jest bezsensu gdyz sie mylic nie moge bo takiego spotkania jeszcze nie bylo.
    Dopiero "po" bedzie mozna powiedziec czy sie myle czy nie.
    Chociaz powiem szczerze ze chcialbym sie mylic, dlatego zapraszam na ruska :)

    ps. aha ja natomiast mialem podstawy by napisac to co napisalem, (chociaz dodam ze z lekkim przymruzeniem oka, bo ktos rzeczywiscie drazliwy jest :) ) gdyz 90% rozmow z ludzmi z AH konczy sie na drwinach z danego sima, tak jak np ten topic :) Wiec dla mnie jak ktos ze starych wyjadaczy wejdzie na ruska to ok nie wejdzie to nie, mnie do AH nie ciagnie az tak by sie logowac na te 14 dni. Natomiast ja bym wolal by starzy wyjadacze przychodzili na jakies zloty, by np jakies spotkanie przy browcu zrobic czy cus :)
     
  5. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    łatwo mówić, jak sie mieszka w Poznaniu (jakieś 500 z hakiem ode mnie) i ma masę wolnego czasu :D
     
  6. arttii

    arttii Well-Known Member

    Joined:
    Aug 16, 2002
    Messages:
    2,112
    @Vipe oni dobrze wiedza czego sie spodziewac na fhwb :) bylo nie bylo troche lat tu
    wylatali :)
    choc trche sie zmienilo :) bo teraz warpia braziliany a nie polacy ;)
    no moze z paroma wyjatkami ;)
    ale jak do nas nie wpadna to sie nie przekonaja :)

    chcialbym zeby utarczki miedzy nami sie skonczyly bo przeciez kazdy lata gdzie mu pasuje i tyle , koniec kropka :)

    pls wypowiadajcie sie tu w temacie
    czy wam sie pomysl wirtualnych zlotow podaba , czy nie?
    i jak taki zlot miaby wygladac?

    zakaz dyskusji tutaj o wyzszosci jednego nad drugim ;)
     
  7. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    @vipe
    Wyjasniam - mylic sie to znaczy byc w bledzie, nieswiadomie przyjmowac rzeczywistosc w inny sposob niz widac na faktach. Bladzic.

    Vipe... nie moglo byc takiego spotkania... bo jak slusznie zauwazyl Artii... spotkania takie trwaly dzien w dzien ze trzy lata... Tyle na rusku wylatalem.. nie liczac 2 lat na Polskim WB.

    Byl tez czas kiedy lotalem i tu i "tam".

    "Bladzic rzecza ludzka"

    Nie drwinach Vipe... jesli mowisz o dyskusjach np u mnie w domu, w czasie spotkan - to przypominam, ze mowilismy o PLUSACH i MINUSACH kazdego z simow, w ktorych przyszlo nam sie BAWIC.
    Nie byly to drwiny.

    Abys mogl krytykowac cos - przynajmniej powinienes polotoc z rok - jak adamec. Jego uwagi traktowac bede naprawde serio.

    Z tego co ja sobie przypominam - to ostatnie spotkanie w Poznaniu ODWIEDZILEM - natomiast NIEWIELU lotaczy zgloszonych FAKTYCZNIE tam przybylo.

    Jesli chcesz uprawiac pisanine dla samego pisania - postaraj sie pisac zgodnie z FAKTAMI .

    pozdro
    Lolo

    PS

    Zlot wirtualny to fajna propozycja.
    ja sie pisze na takie spotkanko. Tylko czy do wspolnego lotania przeciwnikow starczy?
     
    Last edited: Nov 20, 2005
  8. reggis

    reggis Well-Known Member

    Joined:
    Apr 7, 2004
    Messages:
    428
    Socjotechnika?
     
  9. arttii

    arttii Well-Known Member

    Joined:
    Aug 16, 2002
    Messages:
    2,112
    pls jeszcze raz o wypowiedzi w temacie topika
     
  10. -stan-

    -stan- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 19, 2003
    Messages:
    517
    Location:
    Poland/Oman(desert)
    Ja tam jestem za,chocby dla tego iz na moje spotkanie w real szanse sa raczej nikle ze wzgledow odleglosciowych:-(Co do odwiedzenia AH to pewnikiem nie kazdy bedzie mogl wejsc ponownie (. :cheers:
     
  11. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    sry art ale nie moge sie powstrzymac :)

    prosze cie lolo nie rob ze mnie idioty lub jakiegos niedorozwoja, bo twoje encyklopedyczne regulki juz sa nudne. Zreszta jak chcesz odpowiadac to odpowiadaj konkretnie i na temat a nie dopasowywuj bezsensownie jakies regulki ktore kazdy zna. Myslac o podstawach mialem na mysli pokaz mi wszystkie rozmowy w ktorych cos powiedzialem i nie mialem racji. Nie twierdze ze mam racje zawsze, ale twoje stwierdzenie "jak zwykle" troche mnie zirytowalo i chcialem bys mi podal podstawe tego stwierdzenia.

    Zreszta z zalozenia jest bezsensu gdyz sie mylic nie moge bo takiego spotkania jeszcze nie bylo.



    zupelnie bezsensu i nie na temat. Po raz kolejny nie zrozumiales to co mowilem. Mnie nie obchodzi ze 3 lata temu sobie latales na WB. Teraz latasz na AH i przesiadka na WB moze byc dla ciebie zaskoczeniem. Zreszta ja nigdy nie twierdzilem ze akurat TY cos mowiles czy mowisz zlego o WB, bo akurat od ciebie nigdy krytyki nie slyszalem.
    Mi chodzilo ogolnie o ludziach, np taki Jefim wejdzie zobaczy jakis bishopow i zacznie jak to w szachach ruchem konia bic wieze ;P To wszystko oczywiscie wypowiedziane polzartem ale sadze ze podczas lotow moglybyc narzekania i to jest moje zdanie,moge sie mylic ale powtarzam dopiero po tym wirtualnym zlocie Wiec to ze ktos tam latal 3 dni wczesniej , 3 lata wczesniej, na innej planecie to nie ma znaczenia bo zlotu jeszcze nie bylo, wiec powtarzam dopiero wtedy zweryfikujemy czy mialem racje czy nie.


    Quote:
    gdyz 90% rozmow z ludzmi z AH konczy sie na drwinach z danego sima



    kolejnie juz standardowo zle zrozumiany post. Sry Lolo powinienem wyrazac sie dokladniej
    ja tu wogole nie mowie o jakis tam naszych spotkaniach w realu, bo akurat nie przypominam sobie by z ktoryms z was n realu sie klocil, czy wogole slyszal by ktos tam sie czepial drugiego sima.

    prosze cie lolo czy na prawe musze ci poszukac wszystkie teksty jakie juz padly na temat AH??? Przejrzyj sobie chociaz ten topic

    ???? A czy ja krytykuje AH bo nierozumiem....?? Poszukaj mi post w ktorym krytykuje AH. Zreszta nie rozumiem po co mam latac az rok by wypowiedziec sie na dany temat skoro, po kilku minutach latania stwierdzam ze jednak to mi nie odpowiada.
    Czy to ze stwierdzilem ze AH nie przypadl mi do gustu to az taka krytyka????

    Lolo jak zwykle robisz z igly widly, przeczytaj jeszcze raz to co napisalem a zrozumiesz ze niepotrzebnie sie bulwersujesz. Ja tylko odpowiedzialem na twoje "vipe jak zwykle sie mylisz" ktore mowi mi "tej sledze twoje wszystkie rozmowy i jak juz cos powiesz to kompletnie bredzisz" dlatego chcialem znac podstawy tego stwierdzenia to wszystko.

    PS. zeby Arti sie nie denerwowal.....Pomysl z wirtualnym zlotem na WB/AH jest dosc ciekawy :)
     
  12. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    ja jestem jak najbardziej za, bym mial okazje chociaz raz polatac z najstarszymi starowinkami ;)
     
  13. kazan

    kazan Well-Known Member

    Joined:
    Dec 15, 2004
    Messages:
    1,074
    Location:
    Bremen (DE)
    Re: No ladnie

    mam za slaby komp do AH :(
     
  14. jata

    jata Well-Known Member

    Joined:
    Jul 24, 2001
    Messages:
    1,512
    Location:
    Poznan, Poland
    wchodze na forum pierwszy raz od dwoch tygodni i jak czytam takie cos jak powyzej...
    to najdelikatniej mowiac - skreca mnie...

    wrzuccie na luz, chlopaki..

    ok???
     
  15. adamec

    adamec Well-Known Member

    Joined:
    May 5, 2003
    Messages:
    925
    Location:
    Warsaw, Poland
    Wuasnie, swiete slowa, nie ma co sie zapieklac:)

    @Zlot - b. fajna idea, tylko nie wiem jak bedzie z mozliwoscia wejscia na AH.
     
  16. arttii

    arttii Well-Known Member

    Joined:
    Aug 16, 2002
    Messages:
    2,112
    szczegoly beda do dyskutowania
    narazie czekamy na wypowiedzi naszych pilotow z AH :)
    no i mam nadzieje ze nasz wodz naczelny Miixch sie choc wtedy pojawi :)
     
  17. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    Wymagania MINIMALNE do AH2:

    procek 800 MHz
    ram 256
    karta od GF4 MX w gore
    200 MB na dysku (w tym swapfile)

    Ustawienia w setup video:
    800 x 600
    bitmapy 128
    powylaczac bajery

    chodzi 30-40 fps na ustawieniach 1/3 szczegolow - przetestowane - sprawdzone online

    lacze inetowe - starczy telefoniczne

    To standard z 2000/2001 wiec raczej powinien byc dostepny dla wielu pilotow latajacych na WBFH, dla ktorego te wymagania sa takze optymalne.

    pozdro
    Lolo
     
  18. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    A pójdzie u mnie na max?
    (A2200 [Barton], 1024MB (2x512, 400MHz ale nie na dualu), R9600Pro przemodowany na XT)
    Bo trial już kiedyś wykorzystałem ale od tamtej pory miałem Format c: już raz, więc może by poszedł (proszę kogoś zaznajomionego z tematem o odpowiedź).
     
  19. laxtsc

    laxtsc Well-Known Member

    Joined:
    Oct 15, 2004
    Messages:
    875
    Location:
    Poland
    Smaka panowie robicie :) Gdzie i co mialbym sciagnac, zeby na Piknik AH2 sie zalapac ? I czy gra chodzi tylko na joyu ? (na klawiaturce zostaja buffy i hmaki, o mysliwcach nawet mowy nie ma :))
     
  20. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    Odpowiedzi:

    @frog
    Pojdzie na max
    Jesli byl format mozesz sie pokusic o probe next rial.

    @laxtsc
    www.hitechcreations.com

    tam wszystko znajdziesz

    Na myszy teoretycznie mozna latac. Joj uwazam jednak za obowiazkowy.

    pozdro
    Lolo