Wniosek KS 1/2004 ;-)

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by Mateus, Apr 7, 2004.

?

Czy potrzebne jest zamkniete forum dla czlonkow 302sq

Poll closed Apr 14, 2004.
  1. Tak

    83.3%
  2. Nie

    16.7%
  1. Mateus

    Mateus Well-Known Member

    Joined:
    Feb 16, 2003
    Messages:
    143
    Chciałem zgłosić wniosek o utworzenie zamkniętego forum tylko dla członków 302sq (albo całe takie zrobić albo jakieś podforum zamknięte)
    Potrzebne to jest imo nie tylko do tego aby wewnętrzne sprawy 302sq pozostały wewnętrznymi ale także np. aby obgadać jakieś taktyki i inne pierdołki.
     
  2. hrabia

    hrabia Well-Known Member

    Joined:
    Mar 20, 2003
    Messages:
    1,397
    Location:
    Legnica Poland
    A ja mogę głosować??? Bo ostatnio jakoś dziwne rzeczy się tu dzieją. Ostatnio głosować mogą osoby, które maja większy staż , a nie ci co częściej latają. Dla czego tylko seniorzy? Przecie my szare myszki też należymy do sq i też nam na nim zależy... Czujmy się pominięci.
     
  3. Mateus

    Mateus Well-Known Member

    Joined:
    Feb 16, 2003
    Messages:
    143
    A głosuj, narazie nie wiadomo (ja nie wiem?) na jakich zasadach miałby działać ten konwent seniorów, jak będzie trzeba to się zobaczy kto gdzie głosował i się oddzieli ;-p chociaż wątpie żeby to było potrzebne. (to raczej nie jest sprawa jakichś wielkich zmian)
     
  4. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    Celem wczorajszego posta o KS nie bylo tworzenie jakichkolwiek ugrupowan czy jak to zwac, wewnatrz SQ. Celem bylo zmobilizowanie i zwrocenie uwagi dluzej latajacych pilotow na sprawy biezace. Bo sie po prostu zaczyna olewac pewne sprawy. Sam nie jestem bez winy. Zlo widzialem i nie reagowalem.
     
  5. hrabia

    hrabia Well-Known Member

    Joined:
    Mar 20, 2003
    Messages:
    1,397
    Location:
    Legnica Poland
    Ulżyło mi, już się bałem, że jestem pilotem drugiej kategorii.
     
  6. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    Ja glosuje na YES
     
  7. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    Mimo skromnego stażu (czyli prawdopodobnie głos i tak się nie liczy)- ZA
     
  8. arttii

    arttii Well-Known Member

    Joined:
    Aug 16, 2002
    Messages:
    2,112
    jestem za jezeli chodzi o zamkniete pod forum dla dyskusji na tematy taktyczne
    i strategiczne 302sq
    ale reszta powinna byc otwarta dla gosci ktorzy zawsze mysle byli tu mile widziani

    Arttii
     
  9. Conrad

    Conrad Well-Known Member

    Joined:
    Jul 19, 2001
    Messages:
    995
    Location:
    Poznan, Poland
    Uwazam podobnie jakj Artii - czesc ogolna FH dostepna dla wszystkich natomiast czesc taktyczna poswiecona planowanym akcjom 302 zastrzezona. Goscie z innych SQ udzielajacy sie na forum pomagaja nam nie ugotowac sie we wlasnym sosie :)

    Conrad