zglupialem...

Discussion in 'Warbirds Polish' started by -kopi-, Jul 7, 2003.

  1. -kopi-

    -kopi- Well-Known Member

    Joined:
    Dec 3, 2002
    Messages:
    370
    Mam celerona 400 mhz 196 mb ram i nvidie vante na pokladzie. Dzis pozyczylem sobie od kumpla geforca 4 mx i....... nic!!!!!
    Warbirds nie dziala ani o jote lepiej !!
    Inne gry przyspieszyly np Aces High ,rozne inne na silniku Quake3 ale wb dalej chodzi tak samo zalosnie -640/480 3d 18- 22 fps !!! Ludzie pomocy bo mi rece opadaja
    :confused: :confused: :dunno: :dunno: :joystick: :joystick: :help: :help: :help: :help:
     
  2. miixch

    miixch Well-Known Member

    Joined:
    May 11, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    Poznan, Poland
    2D ROXX !!!
     
  3. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    geF4 mx to nic innego niz geF2 z podkrecona czestotliwoscia - technologicznie sa niemal identyczne! nie kupujcie tego g;
    jezeli chcesz kopi zmienic karte graficzna to kup geF2mx440 64ram (jezeli nie chcesz tracic kasy) - efekt ten sam prawie (no jednak czestotliwosc robi swoje, ale nei za taka kase!);
    jak juz chcesz geF4 to 4400 czy 4600;

    a prawda jest taka ze wb najlepiej chyba chodzilo mi na starym dobrym v3; podejrzewam ze v2 z dobra karta 2d tez lepiej niz gf2mx440 czy vante (to na bank :))
    starsze gry dobrze sie czuja na serii voodoo - w koncu byly pod nie pisane;
    a co do fps WB na kartach nviidii, to jest kiepsko :/ sam mam gef2mx440, cel300, 96ram i w wb mam max do 27 klatek (jak jest pusto) ale czasem mniej niz 18 (furballe i, szczegolnie, acki - cv z DD to juz wogole masakra);


    no ale jakos trzeba te wredne cony do piachu posylac ;)


    @miixch
    i powiedz jeszcze ze ludzie nie zbieraja na tobie manueverow to trzasne ci poklona :D
     
  4. lamer-

    lamer- Well-Known Member

    Joined:
    Apr 11, 2002
    Messages:
    92
    Location:
    EU
    to proste warbirds nie wykorzystuje T&L w przeciwienstwie np do ah :D
     
  5. hrabia

    hrabia Well-Known Member

    Joined:
    Mar 20, 2003
    Messages:
    1,397
    Location:
    Legnica Poland
    to można miec mniej niz 99fps?:)
    ja mam:
    -celeronka 633 (podkrecony do 710)
    >>>normalnie celeronka 633, da się podkręcic nawet do ok 900, ale ja mam lipna werje i moge max 710<<<
    -riveTNT2pro (też podkręcana)
    -256ram

    btw koleś ma mi podkręcić jeszcze (nie wiem jak)
    Jak na moją wiedze to i tak nieżle podkręciłem
     
  6. -kopi-

    -kopi- Well-Known Member

    Joined:
    Dec 3, 2002
    Messages:
    370
    No wiece jescze nic nie kupilem ;) ale i tak jestem wkurw....
    Jata mi jescze poleca Radeony 8500 lub 9100 wiec jak bede kupowal to raczej te bo tego padla geforca nie ma co brac.

    Btw kumpel ma jescze voodoo2 12 mb to jak wroci z praktyk pozycze sobie :D
     
  7. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    cc, zdaje mi sie ze w w produkty nviidii nie ma juz co inwestowac wogole, radeony to solidne karty, radze jednak troche potestowac zanim sie zdecyduje na zakup jezeli jest mozliwosc;
    ale o tychkartach nie wiem nic wiecej niz tylko opinie innych, sam jej nie sprawdzalem;
     
    Last edited: Jul 8, 2003
  8. vojtas

    vojtas Well-Known Member

    Joined:
    Sep 4, 2002
    Messages:
    1,801
    Location:
    Ur anus
    Ja mam athlona 850 , 256 ram i

    Radeona 7500/7800LE i od kiedy odinstalowalem voodoo wszystko dziala mi zajebiscie. 3D dziala jak marzenie , fps max mam 78 a minimum podczas furballi to spada do 24 , wiec chyba nie jest zle :)
     
  9. plushack

    plushack Well-Known Member

    Joined:
    Sep 23, 2001
    Messages:
    207
    Location:
    Chelm,Poland
    Hmm nie rozumiem problemu Kopi - jeszcze na jesieni mialem podobnego kompa jak Ty - cel 400 riva 128zx i 196 mb ram i nie narzekalem wcale - wb w 1024/768 w 3d smigalo jak marzenie - do tego stopnia ze po zmianie na cel 800 riva tnt 512 mb ram roznic prawie nie ma /no moze male :p /
     
  10. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736

    :( ciagle marne 21 fps...?








    ;)
     
  11. plushack

    plushack Well-Known Member

    Joined:
    Sep 23, 2001
    Messages:
    207
    Location:
    Chelm,Poland
    w sumie nawet nie wiem ile fps, ale napewno chodzi plynnie tak samo zreszta jak kiedys... zreszta 20 fps to wcale nie jest tak strasznie malo :D
     
  12. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    strzelanie przy 20 i 26 fps rozni sie znacznie;
    a jeszcze jak fps nie jest stabilny tylko masz 15fps, potem 25, 30, 20, etc i program ci szarpie; strzelanie wcale wtedy latwe nei jest :/