zlot

Discussion in '303rd Polish Fighter Squadron' started by beryl, Sep 12, 2004.

  1. plushack

    plushack Well-Known Member

    Joined:
    Sep 23, 2001
    Messages:
    207
    Location:
    Chelm,Poland
    Taaaa pociag relacji Chełm - Łask przez Zamość i Warszawę odjezdza 18 z samego rana :p :@drunk: :cheers:
     
  2. rax

    rax Well-Known Member

    Joined:
    Aug 5, 2003
    Messages:
    291
    Location:
    Poland
    ci co z pluszakiem jada uwazajcie na niego !!! nie schylajcie sie czasem po zadna mape itd ...bo moze byc :UU: :p
     
  3. plushack

    plushack Well-Known Member

    Joined:
    Sep 23, 2001
    Messages:
    207
    Location:
    Chelm,Poland
    oj Rax nie badz zazdrosny :p
     
  4. Szymon

    Szymon Well-Known Member

    Joined:
    May 4, 2004
    Messages:
    104
    Location:
    Pilica
    Heja

    Niestety nie mogę na 100% powiedzieć czy przyjadę, bo po ostatniej wywrotce (BTW dwie pętle na biku to łatwizna -> tylko czemu zaliczył mi ditched przy lądowaniu :) ) na rowerku mam, nazwijmy to problemy z kręgosłupem, ścięgnami, mieśniami i resztą tego zbytecznego człowiekowi balastu :) Ale postaram się mimo to być, a nawet jeśli mi się nie uda to choć wirtualnie z wami pochlam :) :cheers: :@drunk:

    BiBka
     
  5. SiD

    SiD Well-Known Member

    Joined:
    Jan 22, 2004
    Messages:
    304
    Location:
    Katowice/Tychy
    Ja zawsze woze gumki w portfelu, i joy'a w bagazniku.
    Pisalem juz: Taki nawyk.. :)
     
  6. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    znaczy się w razie czego gumka na joystick?:D
     
  7. rax

    rax Well-Known Member

    Joined:
    Aug 5, 2003
    Messages:
    291
    Location:
    Poland
    szymon nawet nie mysl o wycofaniu sie !!!! :znaika:
     
  8. plushack

    plushack Well-Known Member

    Joined:
    Sep 23, 2001
    Messages:
    207
    Location:
    Chelm,Poland
    ooo wlasnie banda - kto bedzie mial cos do spania? bo ja to chyba spie w aucie - i dlatego od razu bym przyparkowal na polu namiotowym zeby na pikniku browarka machnac :)
     
  9. vought

    vought Well-Known Member

    Joined:
    Oct 24, 2003
    Messages:
    115
    Location:
    Gdansk, Poland
    No co ty stary ja tez ostatnio wywinąłem ostry trick :D, niedokończony backflip z podbitej hopki przy 25kph :D a kurfa wydawała sie mniejsza niż była naprawde wiec se najechałem. I ditched to to nie był, zleciałem na łapy do gory nogami poczym jak te sie zgięły oderzyłem łbym o glebe (bogu dzieki ziemie bez kamieni) zaś szyja sie zgieła tak że widziałem sie już w szpitalu z kołnierzem w najleszym wypadku. Szyja mnied o dzisiaj boli a dokładnie tydzień temu sie to wydarzyło. Lekki wstrząs muzgu ale to trudno u mnie zauwarzyć, wiem że pół łba mi tak pulsowała i kopało jak po zalewaniu końca roku. Tego samego dnia znow sie wypierdoliłem bo jadąc niezauważłem że droga skreca .... (chociarz byłem pod wpływem jednego alkocholowego) Łączny bilans: Wybity palec, obite oba kolana, zdarte 1 kolano łokieć, porysowana macha, noi guz na lewą półkule naciągniete mięśnie szyi.
    Od tygodnia nie byłem na rowerze :D

    Do piątku wydobrzejesz, a jak nie to pojde testować śruty od wiatrówki w poblizu twojego domu. :turret:
    Niechce mi sie jechać samemu a fremen na bank niepojedzie...
     
  10. Szymon

    Szymon Well-Known Member

    Joined:
    May 4, 2004
    Messages:
    104
    Location:
    Pilica
    25km/h to jakbym w miejscu stał :)

    Ja najechałem na hopeczkę w kształcie co najmniej wielkiej krokwi :) jak lookałem na licznik stało tam 43km/h. Hopkę pokonywałem już 5-6 razy, a za tym razem odezwało się preludium do 13 (był to 11 wrześnie więc też jakaś znaczna data :) ) lądowanie na kamienistej łączce i rozpieprzenie kasku (coś mnie podkusiło żeby go wziąć, bo jakbym jechał bez hełmofonu to bym tego postu nie pisał, a zlot bym oglądał z pozycji "by chmurka"). Mam tylko lekkie zdarapanie na ręcę z ran powierzchownych :p a z wewnętrzych górne mieśnie grzbiety tzw. kaptur nieźle zjechany + prawdopodobnie ciut poprzestawiane kręgi.

    Ale teraz żałuję, że jeszcze do tych pętli nie udało mi się dołożyć beczki (najlepiej z rudderem) to bym ciut wyhamował i może nie pieprznął tak w te kamulce :p

    Ale od dziś jak się doturlam do baru zaczynam "Chmielową kurację cudami słynącą" :cheers:
     
  11. yivan

    yivan Well-Known Member

    Joined:
    Aug 30, 2003
    Messages:
    486
    Location:
    N 50°43' E 23°16'|Poland|Zamość
    chopaki macie okulary na plus? ze wam wszystko sie takie duze wydaje? ;)
     
  12. lepper

    lepper Well-Known Member

    Joined:
    Sep 17, 2002
    Messages:
    531
    Location:
    Poland
    Aaaa - czyli kolo Miga 15 jak sie na Lodzjedzie !!!
     
  13. Julius

    Julius Member

    Joined:
    Sep 15, 2004
    Messages:
    14
    Location:
    Poland, Tychy
    Ja tez wezme joya.. nigdy nie wiadomo czy rax o 4 rano nie zrobi zaprawy i bede musial biegac i sie prosic... albo grac myszka...
    Rozumiem, ze na polu jest siatka.. to mozna by zrobic maly sparing... bombery contra fightery...
    Pozdrawiam
     
  14. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    siatka jeszcze jest,ale czy będzie w weekend to nie wiem :/

    Lepper,to nie jest Mig15, to jest Lim-2 albo Lim-2bis ;) różnica jak między włoskim fiatem 126 a naszym 126p ;)

    Odezwał się Yano? Szymik się określił? Co z Vojtasem?
     
  15. lepper

    lepper Well-Known Member

    Joined:
    Sep 17, 2002
    Messages:
    531
    Location:
    Poland
    Z boku wyglada jak Mig15:)
    Za kazdym razem jak tamtedy przejezdzam sobie mysle "przelecialbym sie tym !"
     
  16. yivan

    yivan Well-Known Member

    Joined:
    Aug 30, 2003
    Messages:
    486
    Location:
    N 50°43' E 23°16'|Poland|Zamość
    ja nic nie wiem
     
  17. Snakeye

    Snakeye Well-Known Member

    Joined:
    Jun 16, 2001
    Messages:
    3,232
    Location:
    EPWA
    Bo zasadniczo to Lima 2 od Miga 15 ciezko odroznic. Z tym, ze my mieliscmy tylko te pierwsze, wiec jak ma szachownice to Lim :)

    Yaki jest numer do Yano na kom ?
     
  18. vojtas

    vojtas Well-Known Member

    Joined:
    Sep 4, 2002
    Messages:
    1,801
    Location:
    Ur anus
    jeszcze nie wiem , troche egzamow mi sie nalozylo w tym zasranym wrzesniu , sie zobaczy. Na grillka bym przyjechal i popic tez. Sie zobaczy, a jak z oplatami? bo ja to kompletnie nie w temacie


    P.S hyhy wlasnie teraz spieprzam na pierwsza czesc egzamu z C++ , qwa by to wziela :rolleyes:
     
  19. Snakeye

    Snakeye Well-Known Member

    Joined:
    Jun 16, 2001
    Messages:
    3,232
    Location:
    EPWA
    Yano ma przeprowadzke i na 80% go nie bedzie :(
    W razie czego sie odezwie jeszcze

    Ja przywioze jeszcze kolege freak'a :) Co prawda twierdzi, ze w sobote bedzie sie juz zmywal, ale sie zobaczy...
     
  20. vojtas

    vojtas Well-Known Member

    Joined:
    Sep 4, 2002
    Messages:
    1,801
    Location:
    Ur anus
    spoko, 3- z C++ , moga mi naskoczyc :D , moje szanse na przyjazd wzrosly do 75% ;)