Bye

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by pedzel, May 6, 2003.

  1. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    W zwiazku z zaistnialymi okolicznosciami robie withdraw.
    Tak bedzie lepiej dla 302.
    Nie ma co krecic. Zdarzalo mi sie uzywac kokpitu z czystym 6view. Nie wazne czy raz na miesiac czy caly czas. Glupota i tyle.
    Przepraszam.
    Dzieki za wszystko.
    EOT
     
    Last edited: May 6, 2003
  2. Beebee

    Beebee Well-Known Member

    Joined:
    Mar 6, 2003
    Messages:
    207
    Location:
    London / UK
    ej co to ma byc nie bylo mnie pzez 4dni a tu mi pedzelek odszedl ze sq :mad:
    Pedzel masz mi tu kurde natychmiast wrucic bo jak nie to pojade tam do ciebie i na sile do tego zmusze :dark:

    Ludzie macie darowac mu jego winy i postepki bo jak nie to najpierw was odwiedze :dark:

    A to ze uzywales czegos tam to wiesz kazdemu sie moze zdarzyc ja tam nic do tego nie mam wruc przestan uzywac i spoko bedzie co nie panowie???
     
  3. piterk

    piterk Well-Known Member

    Joined:
    Feb 22, 2002
    Messages:
    378
    Location:
    Poznan / Poland
    zaraz zaraz

    nie zauwazylem zadnego komunikatu ze zostales przylapany, widzilalem tylko ogolne ostrzezenie zeby go nie urzywac bez zadnych imiennych wskazan. zreszta twoje odejscie z 302 nic by nie zmienilo twoja ksywe i tak wszyscy kojaza z naszym sqd.
    nie wiem co ci sie tam znowu urodzilo pod sklepieniem ale dobrze by bylo zebys sie wyluzowal no wiesz :alc: :UU: itd. ;)
    oczywiscie miixch :@prayer: powinien wyciagnac odpowiednie konsekwencje :dark: :turret: ale o withdraw nie moze byc mowy.

    pozdrawiam
     
  4. oldwin

    oldwin Well-Known Member

    Joined:
    Dec 14, 2002
    Messages:
    50
    Location:
    Bialystok, Poland
    o dziwo tez jestem na tej liscie... a to jest bardzo ciekawe.. od zgola roku latam na 640x480 i nie posiadam zadnych pliczkow do rozdzialki 1024x768 xxx3.vew .. a z tego co mi wiadomo tylko dla f6f dla rodzialki 1024x768 takowy kokpit istnieje.. btw z relacji -blue- ... wiec jedynie moge zrobic wielki LOL i :UU: dla adminow RusFH... nawet nie bede staral sie tlumaczyc w tamtym watku.. szczerze to mam juz dosyc ciaglego oskarzania o jakikolwiek sposob czitowania..
     
  5. Lukass

    Lukass Well-Known Member

    Joined:
    Oct 11, 2001
    Messages:
    200
    Location:
    Poznan Polska
    czy ja cos przeoczylem? jakiej liscie?
    z nowinek na forum widzialem tylko announcement execa

    Pedzel wyluzuj, juz tyle razy wystepowales z enbijeja :(
     
  6. miixch

    miixch Well-Known Member

    Joined:
    May 11, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    Poznan, Poland
    Kurde Pedzel nie rub se jaj, bez ciebie 302 to jak ... grzyb bez kapelusza.
    WRACEJ MI TU NATYCHMIAST !!! :znaika:
    ... i nie przejmuj sie jakimiś gupotami, ... kto jak kto ale ty musisz być w naszym SQ ... wszyscy cie tu szanujom i kochajom, jesteś jedną z osób na której mi osobiście bardzo zależy żebyś był w squadzie.
    ... no i po co te wypisywania ... jakby co stoimy wszyscy za tobom murem, wszyscy jak jeden mąż, masz moje słowo honoru.
    ... PRZYZYWAM CIE ... WRACAJ !!!
     
  7. miixch

    miixch Well-Known Member

    Joined:
    May 11, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    Poznan, Poland
    zaraz zaraz, na jakiej liście, gdzie jąmożna znależć ???
     
  8. oldwin

    oldwin Well-Known Member

    Joined:
    Dec 14, 2002
    Messages:
    50
    Location:
    Bialystok, Poland
  9. BarT

    BarT Well-Known Member

    Joined:
    Mar 5, 2002
    Messages:
    634
    @pedzel daj spokoj!
    spoko z ciebie koles i tak naprawde mam w dupie czy na tym swoim laptopie miales przezroczysty kokpit czy nie... zreszta, na tych LCD i tak nic nie widac hehehe
    a ze miales, to wiesz, tak jak z narkotnikami :)
    gdyby nie blue, wtedy jeszcze moj guru, to pewnie do dzisiaj bym latal na tym cocpicie... a tak potestowalismy oboje rok ponad temu i spokoj:)

    WRACAJ

    podpisuje sie pod odzewem mix'a cala dusza :)

    @oldwin
    hackniety cocpit NAPEWNO istnieje takze dla wersji 640 bo przeciez mialem tego od blue i dzialal mi rok temu na bank (tyle pamietam!)

    a z ciekawostek - WB dziala mi na VOODOO2 (POJEDYNCZYM) w trybie 1024 co jest technicznie niemozliwe... ciekawe nie?
     
  10. -blue-

    -blue- Well-Known Member

    Joined:
    Mar 26, 2001
    Messages:
    395
    Location:
    i never know anymore %)
    Olej to Pedzel. Nie spinaj się tak :D
     
  11. piterk

    piterk Well-Known Member

    Joined:
    Feb 22, 2002
    Messages:
    378
    Location:
    Poznan / Poland
    poprostu smutek

    oblukalem sobie ta liste i po krotkiej analizie wyszla ze 1/3 nickow to Polacy, wstyd :shuffle:, jeszcze pamietam jak wysmiewalem sie z lolo ktory mowil ze nie wroci na FH bo tam jest jedna wielkie cziterstwo, a tu wyszlo ze to jednak ja bylem naiwny a nie on przewrazliwony.
    trzeba sobie zdac sprawe ze wykrycie takiego delikwenta szkdzi nie tylko jemu ale i calemu sqd i robienie withdraw niczego tu nie zmieni, latka i tak juz zostanie przyklejona, apeluje do was panowie wywalcie te kokpity i przestancie sie wyglupiac, jak ktos jest dobry to tego nie potrzebuje a jak ktos jest jeszcze cienki to taki kokpit i tak niewiele mu pomoze.

    pozdrawiam
     
  12. -mart-

    -mart- Well-Known Member

    Joined:
    Dec 20, 2000
    Messages:
    16,508
    Location:
    Russia
    Moderator: Jesli mart bedzie nalezal do 302sq to bedzie mogl pisac tu swoje bzdety.
     
    Last edited by a moderator: May 7, 2003
  13. Conrad

    Conrad Well-Known Member

    Joined:
    Jul 19, 2001
    Messages:
    995
    Location:
    Poznan, Poland
    ...

    Oczywistym jest ze wszedzie tam gdzie nastepuje rywalizacja, gdzie pojedynki toczy wielu (kilkuset) ludzi dochodzi czesto do mniejszych lub wiekszych prob ulatwiania sobie zycia za pomoca oszustw - czy to przezroczyste kokpity czy tez ew. inny soft. Admini powinni walczyc z takim procederem ale trzeba sobie zdac sprawe ze sa ludzie ktorzy radosc znajduja nie w walce wg zasad ale w ich lamaniu i dlatego IMHO nie da sie wyplenic do konca cheaterstwa z WB. Podobnie, mimo iz nigdy nie latalem w AH, nie sadze by swiat AH byl zupelnie pozbawiony oszustow. Z tego tez wzgledu mysle inaczej niz Lolo o WB. Zakladam ze skoro ja latam fair to i wiekszosc pilotow z ktorymi walcze lata rowniez fair; jesli spadam to nie dlatego ze koles cheatuje ale poniewaz byl lepszy/popelnilem blad/mialem pecha. Takie myslenie jest moze ciut naiwne ale zdrowsze i w sumie ma w sobie wiecej racji niz twierdzenie ze na WBFH wszyscy oszukują...

    PS
    A w ogole to dobrze ze zaczeto walczyc z cheaterami

    Conrad
     
  14. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    "mimo iz nigdy nie latalem w AH, nie sadze by swiat AH byl zupelnie pozbawiony oszustow."

    Jest drobna roznica.... wynika ona z faktu ze za AcesHigh placi sie regularnie adminom (firmie) a Rus-WB jest bezplatne. Roznica tkwi w tym ze jak napiszesz o przypadku ktory wydal ci sie dziwny - to najdalej za 2-3 dni mosz szczegolowe wyjasnienie + logi od admina...

    Wiele takich przykaldow jest na forum AH

    Ludziska jak placa to czepiaja sie wielu rzeczy, takich, ktore w WB wydaja sie normalne....

    Tak juz jest na tym swiecie gdzie pieniadz stanowi prawo... - placisz - wymagasz....

    W zwiazku z powyzszym sadze ze bezpieczenstwo (anty-cheat) jest daleko bardziej posuniete na AH niz na Rus-WB.. gdzie juz rok temu nie mozna bylo podleciec od 666 z dolu do zadnego samolotu bez pewnosci/niepewnosci .... co za chwile zrobi...

    Po takich doswiadczeniach - po przejsciu na AH - nagle podejscie od 666 z dolu do cona w 99% przypadkow konczy sie jego smiercia - to chyba wsio wyjasnia.....

    Jestem pewny Conrad, ze przy Twoim stylu lotania - zestrzeliwanie w EF conow na AH wyda ci sie dziecinna zabawa... totalnym smiechem... bo te ludziska nie lotaja na "takich" kokpitach......

    Nie wiem jak Ramzey, Blue czy Piterk.. ale przez z gora rok na AH nie mialem wiecej niz 2-3 przypadkow , ktore wydaly mi sie dziwne... jednak z czasem wyjasnily sie (lag, energia atakujacego, miejsce trafienia, etc...)

    Z calego serca zycze takiego na Rus WB...

    aaaa... jeszcze jedno Conrad... czy nie sadzisz ze tak naprawde o bezpieczenstwie zabawy decyduje nie Admin tylko grupa graczy???

    Jesli grupa akceptuje gracza robiacego "inaczej" swoje osiagniecia.. to co mo zrobic Admin??? zmienic ksywe na Konrad Wallenrod???

    pozdro
    Lolo
     
    Last edited: May 7, 2003
  15. Conrad

    Conrad Well-Known Member

    Joined:
    Jul 19, 2001
    Messages:
    995
    Location:
    Poznan, Poland
    aaaa... jeszcze jedno Conrad... czy nie sadzisz ze tak naprawde o bezpieczenstwie zabawy decyduje nie Admin tylko grupa graczy???

    Gracze moga podejrzewac ze ktos cheatuje ale to Admin powinien miec narzedzia by to sprawidzic i ew. potwierdzic.

    A grupa nie akceptuje cheaterstwa ani nie bronia cheatera. Po prostu dajemy szanse dobremu koledze. Mowie wprost - Pedzel zrobil zle. Zostal napietnowany. Bedzie teraz potrzebowac czasu by oczyscic swe imie. Ale je oczysci. Bo nie krecil, nie kombinowal, ne wybielal tylko sie przyznal.

    A bladzic jest rzecza ludzka..

    PS
    Ludziska jak placa to czepiaja sie wielu rzeczy, takich, ktore w WB wydaja sie normalne....

    Z ciekawosci, gdyz nie latalem nigdy na AH, co masz na mysli?

    Conrad
     
  16. pietas

    pietas Well-Known Member

    Joined:
    Apr 28, 2002
    Messages:
    1,301
    Location:
    Schweidnitz-Schlesien-Polen
    hmm

    To ja napisze tak: na tej liscie jest np ---hal
    i tak sie sklada ze calkiem jeszcze niedawno go gonilem
    i gdy w koncu spadl to sie we mnie taki glos odezwal
    "no ten to kreci sukinkot" ale zaraz pozniej takie echo ze cos tu lekko nie tak , prawie polowe ammo stracilem zeby go spruc bo sie zrecznie z celownika wymykal , tez przez chwile pomyslalem jakie to sa katy widzenia w tym 6view ze on tak sobie zrecznie te slizgi robi uniemozliwiajac wladowanie skupionej serii itp itd
    oczywiscie nie panikowalem jak lolo , ale jak sie straci 1000conow w ten sam sposob powiedzmy to sie ma takie wewnetrzne czucie jak sie samolot goniony zachowuje zwykle , te granice tolerancji da sie wyczuc, i takie male przegiecia zapadaja w pamiec
    teraz juz wiem skad te jego "trafione" akrobacje ;)

    a co do AH no jak 99% podobno przypadkow podejscia do cona od dolu 6 konczy sie jego smiercia to chyba nie swiadczy o ludziach ktorzy tam graja najlepiej...

    @pedzel : wracaj

    @mart : STFU bitch ;) do u remember once u get my f6f six and my great escape , u flood my private channel as hard as i crash island.. damn u "transparent 6view expert" what will u say now muahaha ;) keep practice buddy ;)
     
  17. -mart-

    -mart- Well-Known Member

    Joined:
    Dec 20, 2000
    Messages:
    16,508
    Location:
    Russia
    Moderator: Jesli mart bedzie nalezal do 302sq to bedzie mogl pisac tu swoje bzdety.
     
    Last edited by a moderator: May 7, 2003
  18. ramzey

    ramzey Well-Known Member

    Joined:
    Jul 12, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    San Jose, CA
    @mart, be so kinde and stop hijack this thread, we not need more gasoline in this
    its now internal 302 case

    ty
    ramzey
     
  19. ramzey

    ramzey Well-Known Member

    Joined:
    Jul 12, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    San Jose, CA
    dlugo sie zbieralem , ale trudno sie ustosunkowac do tego.


    Uważam ze w tym wypadku nie dysponujesz swoja osoba.
    Jako ze jestem pewien ze nie przestaniesz latac, moim zdaniem powinienies zrobic co nastepuje, choć zapewne bedzie to cięzkie bo bije w poczucie wlasnej godności./a jak pamietam klucic to my sie lubimy;)/
    -przetlumaczyć swoje przeprosiny na angielski i przeprosic wszystkich za swoje postępowanie. Tak będzie z ujma na honorze, ale po męsku.
    -pozostac w squadronie do dyspozycji MI, on powinien dać ci popalić teraz /cokolwiek ma to oznaczać/. Zrobiles to co zrobiles latając pod barwami 302. Niech 302 HQ wyznaczy ci karę. Kara nie jest opuszczenie dywizjonu, wyrzucenie tak. Ale samodzielna ucieczka to prawie dezercja, zdecydownaie nie kara.

    Chcesz czy nie bedziesz widziany przez pryzmat dywizjonu nawet jesli do niego formalnie nie nalezysz. Więc Twoje odejscie dla innych graczy/nie 302/ nie ma znaczenia.

    Zrobisz jak zechcesz
    pozdr
    ramzey

    @MI, mam nadzieję ze skonczysz z HW raz na zawsze oraz pouczysz tych którzy nie potrafia wyslawiac sie poprawnie w jezyku polskim bez uzycia slów powszechnie uznawanych za wulgarne. Dla mnie rownie bolące jest czytanie takich postów jak czytanie o niedozwolonych metodach grania. Świadczy o poziomie jaki reprezentuje squad.
     
  20. miixch

    miixch Well-Known Member

    Joined:
    May 11, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    Poznan, Poland
    Re: Re: Bye

    ... tak, to ma sens