Targetware: kto zalozyl 302sq i PFT?

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by --stec, Nov 16, 2006.

  1. --stec

    --stec Well-Known Member

    Joined:
    Dec 24, 2000
    Messages:
    1,944
    Location:
    Poznan, Poland
    Pytanie jak w temacie: kto jest szefem 302sq i Polish fighting Team w targetware? Opanowalem wreszcie latanie i strzelanie w TT i coraz czesciej moja ksywa pojawia sie w charakterze zwyciezcy w bufferze, chcialbym zeby za nia pojawiala sie nazwa squadu majaca w nazwie "Polish" - kto mnie przyjmie do jednego z tych squadow?
    A w ogole lata ktos z 302giego w TT? Jakby co, ja to Steinbrecher (a moze ktos kojarzy ktory z polskich pilotow mial taka ksywke po wojnie?) :).

    P.S.
    Jestem absolutnie oczarowany Target Tobruk - pod kazdym wzgledem. W stosunku do WB do zupelnie inna liga, jezeli ktos probowal i tak jak ja stwierdzil ze simek jest taki sobie - polecam spedzic w nim troche wiecej czasu i poznac lepiej, na prawde warto!
     
  2. kazan

    kazan Well-Known Member

    Joined:
    Dec 15, 2004
    Messages:
    1,074
    Location:
    Bremen (DE)
    Ciekawe z kim tam lata...z dronami? :p
     
  3. --stec

    --stec Well-Known Member

    Joined:
    Dec 24, 2000
    Messages:
    1,944
    Location:
    Poznan, Poland
    TT przez wiekszosc czasu przecietnie 2-5 lataczy - wystarczy zeby pocwiczyc sama walke, a wieczorami do kilkunastu graczy i zaczyna sie team play. Wiec kazdy znajdzie cos dla siebie :). Mapka to sycylia, chyba w skali 1:1, fieldy tak rozstawione ze da sie wyclimbowac ze spokojem, ale mozna tez prawie od razu pakowac sie w akcje.
    Mnie ta gierka wciagnela juz z butami, mimo ze musialem sie po WB nauczyc prawie wszystkiego od poczatku: startow, ladowan, najprostszych manewrow, tego ze spraye nie maja szans na trafienie i trzeba celowac dokladnie i z bliska czy wreszcie tego ze latanie samolotem na otwartej na maksa przepustnicy szybko konczy sie swadem palonego silnika i smutnym widokiem krecacego sie coraz wolniej smigla, i w koncu tego, ze samolot ktory traci predkosc na wznoszeniu po prostu spada z nieba, to samo zreszta z samolotem podchodzacym na sciagnietej przepustnicy i zaciaganym stallu do ladowania ;).
     
  4. jata

    jata Well-Known Member

    Joined:
    Jul 24, 2001
    Messages:
    1,512
    Location:
    Poznan, Poland
    TT niestety rzadko mi wchodzi.. mam problemy ze sciaganiem niektorych plikow..
    dotyczy beaifightera i foki..

    jakby co, jako jata, ale sporadycznie, bo jak na razie to zaden start mi nie wyszedl..:/
     
  5. Ziomek

    Ziomek Well-Known Member

    Joined:
    Jan 26, 2004
    Messages:
    815
    settings - > general - > network -> max download size -> czyscisz okienko i wpisujesz "0" (zero) i wszystko sciaga
     
  6. --stec

    --stec Well-Known Member

    Joined:
    Dec 24, 2000
    Messages:
    1,944
    Location:
    Poznan, Poland
    Jata, poczytaj poradniki na forum TW. Co do startow: ustawiasz bogata mieszanke (rich), najwiekszy skok smigla (obie rzeczy powinny byc tak ustawione defaultowo), ustawiasz sie w osi pasa i blokujesz kolko ogonowe (ctrl+g), mozesz dac pare stopni klap zwlaszcza jezeli lecisz z obciazeniem, stopniowo zwiekszasz gaz ale nie wiecej niz do t50 i starasz sie utrzymac delikatnymi ruchami ruddera w osi pasa bo kazdy zjazd na pobocze to kraksa. Jak juz poczujesz ze rudder sie "usztywnil" dajesz pelny gaz, podrywasz ogon i po osiagnieciu odpowiedniej predkosci idziesz do gory. Chowasz podwozie i klapy, zmniejszasz gaz i skok smigla, mieszanka na "lean", otwierasz klapy chlodzenia silnika, trymujesz samolot i lecisz gdzie chcesz obserwujac niebo i temperature silnika - z ich strony spodziewasz sie najwiekszego zagrozenia ;).
    Prawda ze troche inaczej niz w WB? :D Dlatego tak mi sie podoba ten simek.
     
  7. jata

    jata Well-Known Member

    Joined:
    Jul 24, 2001
    Messages:
    1,512
    Location:
    Poznan, Poland
    @Ziomek:
    dzieki za porade..
    ale jak zapisac to na stale??

    po kazdym uruchomieniu TW nadpisuje mi configi..:/

    @Dot:
    jak mi sie uda uruchomic, wyprobuje..;)
     
    Last edited: Nov 17, 2006
  8. --stec

    --stec Well-Known Member

    Joined:
    Dec 24, 2000
    Messages:
    1,944
    Location:
    Poznan, Poland
    LOL wlasnie odkrylem ze oprocz latania mozna tez plywac okretami. Co prawda nie wiem jeszcze jak obslugiwac artylerie ale poplywalem sobie niszczycielem i tez bylo sympatycznie. Moze to przekona fanow NF do przeprowadzki? ;)
     
  9. --stec

    --stec Well-Known Member

    Joined:
    Dec 24, 2000
    Messages:
    1,944
    Location:
    Poznan, Poland
    aa, Jaton, pierwsza rzecz to wlacz sobie HUD'a - shift+f3, w mojej rozdzialce niektore przyrzady sa nieczytelne i HUD (chociaz szpetny) mocno ulatwia zabawe. Defaultowe ustawienia joya tez sa do dupy i trzeba je poprawic zanim cokolwiek zacznie sie robic.
     
  10. Ziomek

    Ziomek Well-Known Member

    Joined:
    Jan 26, 2004
    Messages:
    815
    Jak u ciebei z grafa stec? bo ja kombinuje z settingami i tak wyglada w1024x768:

    [​IMG]


    ps: za pierwszym razem jak lecialem w TT to myslalem ze joya mam rozkalibrowanego bo na th 100% ciagle na lewo mnie znosilo tak ze reke mozna sobie urwac , dopiero pozniej jak dalem th 50 % to wyrownalo lot , a z wylaczonym silnikiem sciaga na prawo . ;)
     
    Last edited: Nov 17, 2006
  11. miixch

    miixch Well-Known Member

    Joined:
    May 11, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    Poznan, Poland
    sie pytasz :D ... ten co zawsze ... bądź dziś o północy, poćwiczymy komende .invite
     
  12. andych

    andych Well-Known Member

    Joined:
    Aug 20, 2001
    Messages:
    294
    Location:
    Malbork Poland
    O kurka, to chyba i ja sie pojawie :)
     
  13. miixch

    miixch Well-Known Member

    Joined:
    May 11, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    Poznan, Poland
    Dot wysłałem invite z poziomu WWW, wejż na manage account na głównej stronie targetware i przyjmij invite.
    Jata78 zaakceptowałem twój invite request
    Andy podaj nicka to dam Ci invite
     
  14. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    tt jest fajne
    samo prowadzenie maszyny daje duzo frajdy
    i to uczucie, ze tyle jest jeszcze do nauczenia sie.. taka prawda, jak sie wroci po tt do wb to zal dupe sciska
    no i pierwsze samodzielne zestrzelenia.. na wb zaden strik nie dal mi tyle radochy ile jeden kill (wypracowany) na tt
    a jeszcze jak wyjdzie jakis deflection shot...

    tylko ludzi ciagle za malo ;/
     
  15. --stec

    --stec Well-Known Member

    Joined:
    Dec 24, 2000
    Messages:
    1,944
    Location:
    Poznan, Poland
    Mii, zrobione :)
    Ziomek, grafe mam defaultowa i wyglada to mniej wiecej tak samo jak na twoim obrazku. Zreszta nie grafa jest dla mnie w tej zabawie najwazniejsza (za to wazne ze po zmianie karty graficznej simek wreszcie chodzi u mnie super plynnie)

    Ludzi malo ale bedzie wiecej. A im bedzie wiecej tym wiecej bedzie przybywac nowych. TR moglo zniechecac bo bylo cholernie duzo latania i spora dysproporcja w osiagach samolotow. TT jest znaczenie bardziej atrakcyjne dla zwyklych lataczy - nie hardcorowcow.
     
  16. jata

    jata Well-Known Member

    Joined:
    Jul 24, 2001
    Messages:
    1,512
    Location:
    Poznan, Poland
    ni stad ni zowad TT po zaladowaniu wszystkiego zamyka program..

    TR zas bez problemu..

    dziwne..:/
     
  17. Snakeye

    Snakeye Well-Known Member

    Joined:
    Jun 16, 2001
    Messages:
    3,232
    Location:
    EPWA
    Latanie starszymi modelami tam jest masakra dla poczatkujacych ;) Smiglo sie "odkreca" przy chwili nieuwagi, a w czasie walki o to nietrudno - na takim hurku starym czy podobnym wynalazku samemu sie nie wyeliminowac to juz sztuka, nie mowiac o sciaganiu przeciwnikow :)
     
  18. kryzyf

    kryzyf Well-Known Member

    Joined:
    May 16, 2005
    Messages:
    82
    Location:
    Kedzierzyn-Kozle, Poland
    Qrde.. znowu to samo ;P Gadacie i gadacie, wszyscy wiedz? o co chodzi tylko ja nie wiem :p
    Mo?e by tak kto? ?askawie jakiegos linka zapoda??;)

    Pozdrawiam

    Kryzys
     
  19. miixch

    miixch Well-Known Member

    Joined:
    May 11, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    Poznan, Poland
    www.targetware.net
     
  20. andych

    andych Well-Known Member

    Joined:
    Aug 20, 2001
    Messages:
    294
    Location:
    Malbork Poland
    Ty sie tak nie dopominaj, bo jak juz sie wszystkiego dowiesz to dolaczysz do grona starych zgredow co to juz wszystko przezyli i widzieli, a napewno nic ich juz nie zaskoczy, chyba ze czas emerytury :)