Polskie statystyki (WB + AH)

Discussion in 'Warbirds Polish' started by 308_lolo, Aug 17, 2003.

  1. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    Mialem troszkie wolnego.. i zrobilem male zestawienie.

    4 dywizjony (3 z WB i jeden z AH) w statystykach za ostatni TOD

    [​IMG]

    Postaram sie robic takie zestawienia co TOD/miesiac

    pozdro
    Lolo

    PS
    Mile widziane sugestie, wszystko mozna w koncu przerobic...
    AH ma inne score.. wiec nie mogie tu dawac...
    Ewentualnie mozna inne elementy wstawic.
     
    Last edited: Aug 17, 2003
  2. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    Oooo ladnie Lolo.
    Przydaloby sie jeszcze land/sortie :D
     
  3. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    ooooo
    swietna rada - juz zrobione

    uuu... 308 najgorszy w tej stat......


    pozdro
    Lolo
     
    Last edited: Aug 17, 2003
  4. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    świetne! WTG!
     
  5. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    Lolo sry ale land/sortie nie ma prawa byc wieksze niz 1,00.
     
  6. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    upssss

    poprawione

    pozdro
    Lolo
     
  7. deey

    deey Well-Known Member

    Joined:
    Sep 1, 2002
    Messages:
    203
    Location:
    Lublin/Bialystok Poland
    :)

    Lolo zaloz 308 na wb i pewnie nie bedzie najgorszy ;) W sumie byl juz jeden 308... i juz jeden idiota w nim latal...
     
  8. ramzey

    ramzey Well-Known Member

    Joined:
    Jul 12, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    San Jose, CA
    lolo wspomniales ze ciagniesz scora w doł? :D

    lepiej zamiesc wzory na podstawie jakich to liczyles i konkretne daty z kiedy sa statsy

    ramzey

    ps. zmuszasz mnie zebym nie dawał trialowcom latac z nami?;)
     
  9. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    hehehe

    dokladnie Ramzey... staty zmuszaja do liczenia...

    wczoraj pierwszy raz dalem sobie klopot powrotu do bazy z tylko jednym kilem... i zmusilem sie do land a nie zrobilem typowego "kamikaze" na fuele lub przeciwnika:)

    Co do wzorow - pojawia sie w nastepnej wersji:) - beda pod tabela.

    Co do dat - dotycza one TOD (FhWB) ostatniego ukonczonego oraz statystyk lipcowych dla 308SQ na AH. - zaliczylem te staty jako sierpien - bo w sierpniu je robilem:) aczkolwiek powinny byc za miesiac lipiec.

    Ale - nie traktuje tego az tak powaznie narazie... sadze ze nastepne staty zrobione beda bardziej profesjonalnie.... o ile liczba odwiedzin i uwag w tym topicu da mi co do tego pewnosc, ze do czegos one sluza:)

    pozdro
    Lolo


    PS
    for Deey: sory ale po 3-4 latach lotania w WB.. przenioslem sie na AH. Czas poznac cos nowego. Normalna ewolucja. Sadze ze czeka to 20% pilotow lotajacych na FhWB. Ciekawe... kto z naszych znajdzie sie jako kolejny na AH....
     
    Last edited: Aug 18, 2003
  10. ramzey

    ramzey Well-Known Member

    Joined:
    Jul 12, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    San Jose, CA
    Powaznie lub nie, stat jest stat:)
    wiesz ze nigdy nie przywiazywalem zanczenia do score na MA;)

    wywal AAO bo od 20-go polowa squadronu przestaje latac i siedzi u mnie w chalupie, nie bedzie mial kto "killowac":D :cool: :D
     
  11. deey

    deey Well-Known Member

    Joined:
    Sep 1, 2002
    Messages:
    203
    Location:
    Lublin/Bialystok Poland
    Lolo a w tym AH mozna latać na myche i ściągnać (full ver) z neta? ;)
     
  12. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    Matko.... deey.... co za leniuch z ciebie... brrrrrrrr

    no dobra... - w dziale download sciagnij full wersje (38MB tylko)

    Co do myszki... hmmmm pojecia ni mom czy mozna lotac na myszce w AH... musisz zobaczyc sam... aczkolwiek.... pomimo ze PODZIWIAM hardcorowcow lotajacych na myszce w ogole.... to jednak uwazam ze w koncu nie maja oni zadnych szans w starciu z przeciwnikiem doswiadczonym, operujacym na joj'u z prawdziwego zdarzenia... poprostu technicznie zupelnie odpadaja niektore manewry niewykonalne bez rudera..... nie mowiac o precyzji wykonania petli, nozyc, hammerow, itp....

    W swoim czasie walczylem z niejednym "myszkowcem" i kilku oduczylem skutecznie myszki definitywnie.... przekonujac w HtH ze ten rodzaj lotania jest malo efektywny technicznie w walce z przeciwnikiem umiejacym lotac.

    Czytalem dyskusje na Szymikowym forum o zaletach i wadach myszek.. zgadzam sie z wieloma opiniami tam zamieszczonymi i rekoma i nogami bede za tym aby przekonywac profesjonalistow do uzywania profesjonalnego sprzetu.

    Prosta sprawa - chce byc dobry? lubie to?.... inwestuje...
    Nie?... szargam kolejny miesiac nerwy... i tlumacze sobie porazki w coraz wymyslniejszy sposob...

    pozdro
    Lolo
     
  13. deey

    deey Well-Known Member

    Joined:
    Sep 1, 2002
    Messages:
    203
    Location:
    Lublin/Bialystok Poland
    leniuch moi? ;)

    thx za info

    Hmm lolo na joyu nie latalem, ale jezeli chodzi o DF z mycha to raczej problemów nie mam (zapytaj sie sebka (sebpft) jakie boje toczylismy hth ;-) ) Ale z mila checia gdybys zechcial chcialbym zebys mnie oduczyl latania na mysce. Mowie serio.. bede mial motywacje zeby sobie joya kupic ;) Hmm fakt ze na myszce trudno bylo sie nauczyc, ale jak juz troche latasz to automatycznie wykonujesz juz poprawie manewry. Wiec lolo gdybys znalazl chwilke moj gg: 177670.

    P.S. Chyba napisze podrecznik "Jak latać na myszce ;-) ", bo widac ze jestem jednym z najdluzej latajacych na tym sprzecie :D
     
  14. HJM---

    HJM--- Well-Known Member

    Joined:
    Dec 8, 2002
    Messages:
    881
    Location:
    behind you
    inwestycja w zwykly,gowniany joystick arcade (logitechi, ms czy inne saiteki) to zadna inwestycja imo (tzn. cenowa i "mozliwosciowa") w porownaniu do tego, co kupuja prawdziwi pasjonaci-prfesjonalisci (komplety CH np. - okolo 350$ :eek: )...to tak btw.

    a myszkowcy to dla mnie rowna egzotyka, jak ludziki na marsie :)
     
    Last edited: Aug 18, 2003
  15. deey

    deey Well-Known Member

    Joined:
    Sep 1, 2002
    Messages:
    203
    Location:
    Lublin/Bialystok Poland
    Lesio przeciez widziales ze da sie na tym latac ;-)
     
  16. HJM---

    HJM--- Well-Known Member

    Joined:
    Dec 8, 2002
    Messages:
    881
    Location:
    behind you
    to fakt, ty akurat calkiem wprawnie sie tym poslugujesz...nawet sie specjalnie nie kapnalem, ze to mysz :) (ale nalezysz do sporej mniejszosci...kiedys widzialem jeszcze jednego lebka (ze stanow), ktory krecil mycha rowno...az ciezko bylo uwierzyc

    PS. pomimo tego i tak sadze, ze mysz vs. porzadny joystick (ew. zestaw) jest przegrana
     
  17. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    Deey - spokojnie przystapie dzis do oduczania Cie lotania na myszce... :super:
    Coprawda w WB nie lotalem dluzej niz pol godziny od 1,5 roku.... ale pierwsze piec pojedynkow zaliczymy do tzw treningu... nastepne piec bedzie ..... wazne:)

    Co do analizy - to jesli uda mi sie Ciebie ustrzelic - postaram sie wyjasnic, dlaczego mi sie to udalo i gdzie lezala przyczyna przegranej.
    Jesli przegram wszystkie pojedynki to zareczam publicznie - ze w WB bede staral sie lotac wylacznie na myszce:)

    Aaaaa.. drobna uwaga - bedziemy lotac na WB 2.70.. nie dziala mi HtH w wersji ruskiej... jesli nie mosz instalki do 2.70... to czeko mnie kombinowanie z reinstalacja.... a czasu u mnie jak na lekarstwo do tych czynnosci.

    Moje domowe GG: 1704534

    pozdro
    Lolo

    PS
    bede czynny po 21.00
     
  18. deey

    deey Well-Known Member

    Joined:
    Sep 1, 2002
    Messages:
    203
    Location:
    Lublin/Bialystok Poland
    ...

    Heh dzieki lolo. Spoko do 2.70 mi pasuje bo znam ta wersje jak wnetrze mojego tiffiego ;) Spoko twroche bede musial polatac zeby sie do niej przyzwyczaic bo imho to cos zupelnie innego niz rusek. Odezwe sie juz niedługo ;)
     
  19. HJM---

    HJM--- Well-Known Member

    Joined:
    Dec 8, 2002
    Messages:
    881
    Location:
    behind you
    lolo, a ja tez moge Ci sklepac tylna czesc? :D
     
  20. --stec

    --stec Well-Known Member

    Joined:
    Dec 24, 2000
    Messages:
    1,944
    Location:
    Poznan, Poland
    Tez bym na myszce wyskoczyl - poltora miecha raz na tym latalem i pod koniec walczylo mi sie tak samo jak na joyu :) kwestia przyzwyczajenia.
    A co do mozliwosc technicznych latania na myszce - spotkalem 2 kolesi, ktorzy w DF byli niesamowici latajac wlasnie mysza. Widzialem moze ze 3-4 osoby ktore tak samo potrafia krecic na joyu, nie wiecej. Brajo (ladder wally'ego i pozniej troche FH) i konrad z laddera wally'ego.