Współdziałanie

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by peenek, Jul 8, 2006.

  1. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    Re: Współdziałanie

    ee- ja klnę jak szewc zazwyczaj.. ale nic z tego nie jest skierowane zazwyczaj w kierunku pilotów sq... co najwyżej połajanki w stylu "****** co to kurwa miało być?"...
    ale takiego zachowania też bym nie tolerował i Kazanowi się nie dziwię.
     
  2. pietas

    pietas Well-Known Member

    Joined:
    Apr 28, 2002
    Messages:
    1,301
    Location:
    Schweidnitz-Schlesien-Polen
    Re: Współdziałanie

    wiesz peenek latanie p38 i p47 to zazwyczaj czyste samobojstwo, chociaz podobniez w p47 mozna wymiatac jak sie leci gesta kupa (a nie rzadka po biegunce)

    chcesz poprawic staty wez spita lub hurri 2, sam na nich uczylem sie latac wiele miesiecy, i chociaz dzis juz nie potrafie (powaga), to jednak jestem pewien ze po czasie k/s 1.0 zrobisz bez problemu, bo na tych hamerykanskich to sie bedziesz taplal jako rekaw w nieskonczonosc (ruskie bardzo tu nie lubia kolegow z USA, znaczy sie ich maszyn)

    a tak w ogole, w powietrzu zwycieza psychika, nawet najlepsza maszyna jak sie bezsensownie wpieprzysz w kociol to zywy z niego nie wyjdziesz, z drugiej strony, jesli latasz z pomyslem, to nawet na f4f mozna robic pokazne striki i trzaskac okrutnego scora (mnie sie raz udalo - pozniej juz bylem zbyt lekkomyslny i za malo skoncentrowany), psycha rzadzi psycha zwycieza psycha zapewnia powrot do bazy na obiadek, no chyba ze siekniesz kotlesia roxem lub dzialkami tuz nad pasem - moje ulubione akcje, gineli nawet najlepsi :p
     
  3. Conrad

    Conrad Well-Known Member

    Joined:
    Jul 19, 2001
    Messages:
    995
    Location:
    Poznan, Poland
    Re: Współdziałanie

    ...tak powstalo okreslenie "pietasić"

    ;)
     
  4. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    Re: Współdziałanie

    Halo???

    wracam z wakacji.... a tu.... hmmm swojski swadzik znowu...

    do rzeczy:

    Kazan
    daj se odboj chlopaku... PAMIETA WOL JAK CIELECIEM BOL ???
    Naprawde... jestes jednym z OSTATNICH kto moze kogokolwiek - lacznie z soba samym wywalac ze SQ za klniecie i odzywki "chwilowe".. bo na nerwach..
    Taki wieczny "wice" boszzzz..... popracuj na to zeby MOC COKOLWIEK... a dopiero na koncu wywalaj.

    For rest

    Temperatura w domu (przynajmniej u mnie) nie schodzi ponizej 30 stopni. Malo ze siedziec przy kompie sie ledwo da... a jeszcze jak adrenelina w czasie lotu dochodzi... to nic dziwnego ze ludziska glowe traca i czynia rozne dziwne rzeczy.

    Prysznica potrzeba - zimnego... a zaraz wroci rownowaga i spokojne myslenie.

    A na koniec wisienka:
    Kto to przetlumaczy (poza autorem) ten ma 2 loty dodatkowe :)

    pozdro
    Lolo
     
  5. daedal

    daedal Well-Known Member

    Joined:
    Sep 21, 2001
    Messages:
    709
    Location:
    England
    Re: Współdziałanie

    Psycha warbirdsowa ma duzo wspolnego z psycha drogowa. Tzn. jak jestes w stanie jechac 30 mph na drodze z takim ograniczeniem i bez radarow, ciagnac na szostej 40 gosci sliniacych sie tylko na najblizsza okazje do wyprzedzenia to sukcesy w WB same przyjda ;-)
     
  6. kazan

    kazan Well-Known Member

    Joined:
    Dec 15, 2004
    Messages:
    1,074
    Location:
    Bremen (DE)
    Re: Współdziałanie

    juz po sprawie lolo chlopak jest u airgema w sq

    to nie tak ze polecial za brzydkie wyrazy
    te pretensje do reszty sq zale, od poczatku cos nie bardzo pasowalismy do siebie. Moze u szarotek bedzie mu lepiej :)