Wspólne latanie- reaktywacja ;-)

Discussion in 'Warbirds Polish' started by -frog-, Aug 27, 2004.

  1. avsdna

    avsdna Active Member

    Joined:
    Aug 6, 2002
    Messages:
    35
    Location:
    POLAND/BIALYSTOK
    Re: Wspólne latanie- reaktywacja ;-)

    Co do ilosci ludzi 25% reszta swiata 75 % polacy .Gram se i okazuje ze to pl i tu pl a i tamten to tez pl ,ze mysle gdzie to reszta sie podziewa?
    Inna sprawa ze jak my gramy to reszta spi i na odwrot.. :)
     
  2. hrabia

    hrabia Well-Known Member

    Joined:
    Mar 20, 2003
    Messages:
    1,397
    Location:
    Legnica Poland
    Re: Wspólne latanie- reaktywacja ;-)

    eee tam ostatnio raxowi podoba sie latanie poźno w nocy 3-6 A.M.
    Tedy kiedy jest bogiem in air. W weakendy zapraszam 2-6rano,
    Zamierzam troche pograć tedy... btw ci ludzie o tej porze latający nie wiedzą jak sie lata :D i większość zna polaków ino ze score.
    Postanowiłem ich troszke przetestować...
     
  3. rax

    rax Well-Known Member

    Joined:
    Aug 5, 2003
    Messages:
    291
    Location:
    Poland
    Re: Wspólne latanie- reaktywacja ;-)

    prawda...niechcacy znalazlem sie na arenie ok godz 1 w nocy i siedzialem chyba do 4 rano. Polecam wszystkim ten wspanialy i urokliwy sposob latania jaki reprezentuja wtedy piloci :mafia:

    dla przykladu : wyrolowalem z f24 w 190g6r6 z 100% fuelem...juz w momencie startu zabaczylem 2 doty nadlatujace wysoko nad f...ale mysle sobie sprobujemy. Po 5 sek zaczely mnie meczyc 2 cony LA i spit. Efektem 5 minutowej walki byly 2 kile dla mnie i zero trafien z ich strony !!! :znaika: :D

    wspomne tylko ze prawie caly czas krazylem 5 metrow nad ziemia w nieustajacym przeciagnieciu i krecilem sie na opuszczonych klapach.

    dodam ze smialem sie do lez !!! jednoczesnie thx dla tych pilotufff za doskonala zabawe :@prayer: :D
     
  4. yankee

    yankee Well-Known Member

    Joined:
    Dec 18, 2003
    Messages:
    201
    Location:
    Warsaw / Poland
    Re: Wspólne latanie- reaktywacja ;-)

    ehem... sam czasem latam koło świtania i kurde normalnie nie wiem czy przypadkiem nie powinienem sie obrazić :p
    (chociaz asem to ja nie jestem - assem juz bardziej ;) )
     
  5. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    Re: Wspólne latanie- reaktywacja ;-)

    Yankee- jako latający o tej porze czasami muszę przyznać że zarówno rax jak i Ty macie rację... jak sie trafia Brazylijska drobnica to giną jak muchy... ale wtedy lata tam Australia (helrza) U.S.A. (jochen, thefox z JG27, bullet czy buzz) traf na nich (lub na kilku niewyszczególnionych jeszcze) i masz twardy orzech do zgryzienia :znaika:
    A i Południowa Ameryka bywa nieźle przygotowana czasami... a jak nie to ma pingi po trzy sekundy i weź takiego traf :p
     
  6. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    Re: Wspólne latanie- reaktywacja ;-)

    Wchodze sobie dzisiaj na stronke III/3 i w newsach widze, ze lataja z NAMI !!! WTG nareszcie sie zdecydowaliscie, teraz mozna ladna ekipa na capy latac :D
     
  7. yivan

    yivan Well-Known Member

    Joined:
    Aug 30, 2003
    Messages:
    486
    Location:
    N 50°43' E 23°16'|Poland|Zamość
    Re: Wspólne latanie- reaktywacja ;-)

    z tego co wiem to spora zasługa froga :)
    co do kanału ... wybór od 1 do 100 hmm na trzy zero latalismy jakis czas imho jest dobry:D
    trzy dwa jest podsluchiwany przez orosco i israela, albo sobie brazylijczycy zrobili tez kanał :)

    kanał kanałem ale proponuję aby wszyscy z polskich sq wpisali sobie do autostartu
    .radio 1 (ustalona czestotliwosc)
    i przypominanie tego w sq bo samo wpisanie kanału po relogu skutkuje tym ze nie działa :), wtedy troszke łatwiej bedzie umawiac sie na akcje
     
    Last edited: Sep 15, 2004
  8. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    Re: Wspólne latanie- reaktywacja ;-)

    @yivan

    Z tymi lamami wierutnymi (orosco, israel) to tak było, że raz ich szymon niechcący zaprosił na wspólnego capa... no i od tamtej pory dziwią się jak nikogo na nim nie ma... lol.

    Co do kolegów z 3WP to głównie zasługa ich dowództwa... ja tylko katowałem na ch100 na Arenie :D
     
  9. suchyv

    suchyv Member

    Joined:
    Jun 1, 2003
    Messages:
    5
    Location:
    Toruń - Poland
    Re: Wspólne latanie- reaktywacja ;-)

    Sowieci zaczęli rozwalać nam wspólne latanie - dzis gungun zbanował Uechti`ego. Może to początek represji?
     
  10. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    Re: Wspólne latanie- reaktywacja ;-)

    zbanował czy wykopał?
     
  11. suchyv

    suchyv Member

    Joined:
    Jun 1, 2003
    Messages:
    5
    Location:
    Toruń - Poland
    Re: Wspólne latanie- reaktywacja ;-)

    Już Uechti może latać - łaskawca odblokował Mu IP. Pewnie zapomniał wczoraj łyknąć leków. Ciekawe co nas jeszcze czeka na WBrus.
     
  12. Holmes

    Holmes Well-Known Member

    Joined:
    Nov 18, 2002
    Messages:
    1,022
    Location:
    Krakow, Poland
    Re: Wspólne latanie- reaktywacja ;-)

    Witam,

    Wspólne latanie brzmi nieźle. Ja mam jeszcze jedną propozycję. Ustalmy jeden dzień i godzinę, kiedy każdy postara się być na arenie. Taka jedna godzina w tygodni, kiedy zbieramy się do kupy ;). Znając za wczasu termin można rodzinę/kolegów/kochankę/etc. odpowiednio w grafik wpisać. Są też piloci (np, ja :rolleyes: ), którzy nie mogą zbyt często pojawiać się on-line. Gdyby istniała taka "happy hour" raz w tygodniu, to są duże szanse, że się pojawią.

    W tej materii metoda faktów dokonanych sprawdza się najlepiej. Dlatego proponuję ustalić "Happy Polish Hour" na:

    <<< Niedziela od 19:00 >>>
     
  13. yivan

    yivan Well-Known Member

    Joined:
    Aug 30, 2003
    Messages:
    486
    Location:
    N 50°43' E 23°16'|Poland|Zamość
    Re: Wspólne latanie- reaktywacja ;-)

    całkiem dobry pomysl
     
  14. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    Re: Wspólne latanie- reaktywacja ;-)

    mogę być co drugą niedzielę od 19tej.. sign me in
     
  15. rax

    rax Well-Known Member

    Joined:
    Aug 5, 2003
    Messages:
    291
    Location:
    Poland
    Re: Wspólne latanie- reaktywacja ;-)

    ja tez bede sie staral byc !!!
     
  16. plushack

    plushack Well-Known Member

    Joined:
    Sep 23, 2001
    Messages:
    207
    Location:
    Chelm,Poland
    Re: Wspólne latanie- reaktywacja ;-)

    i tak nie bedziesz bo znowu gdzies ryja zalejesz...
     
  17. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    Re: Wspólne latanie- reaktywacja ;-)

    Pasi niedziela 19...
    ... nawet jak gdzieś zdołam ryja zalać :D
     
  18. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    Re: Wspólne latanie- reaktywacja ;-)

    dużo jeszcze napsuliście po tym nieszczęsnym F2? Początek był bardzo fajny i całkiem udany, 8/9 i F7 prawie bez strat za to szybko i sprawnie, niestety nad f23 zaczęła się jatka, a F2... no za wolno poszło :) Przy atakowaniu czegoś większego niż small trzeba jednak konkretnie wyznaczać cele, zwłaszcza acki i trzeba mieć spory zapas bomb i rakiet, po pudła się zdarzają, a od kiedy są czołgi trzeba miec jeszcze kilka rakiet w zapasie. Za to doskonale sprawdza się taktyka uderzania na lotniska far far away, zajęcie 1 lub dwóch i atak znów w innym miejscu, ładnie zmienia się sytuacja na mapie (przypominam, że reds mieli tylko 4 lotniska kiedy startowaliśmy: f11,13,25,31, a szybciorem zajęliśmy F8 i 9 tracać chyba tylko 1 maszynę, F7 też szybko padło, nie pamiętam czy ktoś zginął, za to poszły do piachu chyba ze 4 cony i tyleż jeepów/czołgów)
     
  19. hrabia

    hrabia Well-Known Member

    Joined:
    Mar 20, 2003
    Messages:
    1,397
    Location:
    Legnica Poland
    Re: Wspólne latanie- reaktywacja ;-)

    Z tego co widzialem troszke organizacja nawala. Jak to rozwiazac napisze jak wroce z fuchy :D
     
    Last edited: Sep 27, 2004