FAJNE GRY WSZELKIE - nowosci, zapowiedzi, opinie

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by pedzel, Jul 28, 2006.

  1. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    Nowy temat. Przyklejony. Piszcie, co fajnego w temacie gierek, bo trudno ogarnac. Screeny, opinie mile widziane. Buziaki - Pedzel :D.
     
  2. jata

    jata Well-Known Member

    Joined:
    Jul 24, 2001
    Messages:
    1,512
    Location:
    Poznan, Poland
    czekam na NWN2..:D

    bo na Witchera przyjdzie jeszcze dlugo czekac..

    screeny i linki powrzucam pozniej, zrobie edit..:D
     
  3. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    Za duzo za trudnych slow :).
     
  4. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    Nie całkiem nowość, ale niedługo ma wq PL wyjść - War in the Pacific. Dość gigantyczna strategia turowa. Gigantyczna jeśli chodzi o rozmach i czasożerność, jedna tura to jeden dzień, ra w głównej kampani zaczyna się 7.XII.1941 i trwa doputy, dopóki się nie skończy ;) Obszar gry - na podstawowej mapie od San Francisco na wschodzie po Pakistan za zachodzie i prawie od bieguna do bieguna po szerokości ;) (czy tam długości, nie pamiętam). Dowolność gry niemalże całkowita, można grając Japońcami zająć zachodnie wybrzeże, czy zaatakować ruskich w Mandżurii. na dodatek wyjdzie za jakieś grosze, więc warto mieć.

    Pozycja #2, też w sumie staroć. Ale też za 29zeta ;) Dangerous Waters - multisymulator Seahawka, Oriona< fregaty klasy Perry i paru puszek podwodnych. Pozycja obowiązkowa dla osób którym się "polowanie na czerwony październik" spodobało.
     
  5. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    no wlasnie jata nie wczyscy czaja te Twoje skroty ;) A jesli chodzi o gierki to rozumiem wszelakie nie tylko militarno- lotnicze? :)

    To jam propozycje dla wielbicieli TPP :
    Devil May Cry 3, jak dla mnie 100 razy lepsze od zachwalanego God of War. Jatka jakich malo i oczywiscie czasami tez nalezy troche pomyslec by przejsc dalej.

    Tutaj macie screeny i szerszy opis
    http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=7040
     
  6. andych

    andych Well-Known Member

    Joined:
    Aug 20, 2001
    Messages:
    294
    Location:
    Malbork Poland
  7. andych

    andych Well-Known Member

    Joined:
    Aug 20, 2001
    Messages:
    294
    Location:
    Malbork Poland
    Last edited: Jul 29, 2006
  8. andych

    andych Well-Known Member

    Joined:
    Aug 20, 2001
    Messages:
    294
    Location:
    Malbork Poland
    [Przeklejone]
    Właśnie pojawiły się wideoinstruktaże dla przyszłych członków załóg pojazdów oraz żołnierzy piechoty.
    Warte oglądnięcia, szczególnie dla tych co się szykują na 2 i 11 sierpnia.
     
  9. Szymon

    Szymon Well-Known Member

    Joined:
    May 4, 2004
    Messages:
    104
    Location:
    Pilica
    NWN2 jata to nadzieję że o NeverWinter Nights idzie :) ja czekam na GTA4, ale dopiero za jakieś 1,5 roku ma wyjść :(
     
  10. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
  11. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    Jakby ktos byl zainteresowany, to w MM jest LOCK ON za 20 zl.
     
  12. jata

    jata Well-Known Member

    Joined:
    Jul 24, 2001
    Messages:
    1,512
    Location:
    Poznan, Poland
    dla mnie hiciorem jest tez:

    "Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay. The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay"

    gra niedawno wyszla w taniej serii, kosztuje 20 zeta i jesli ma sie komputer spelniajacy dosyc wygorowane wymagania, to po prostu "must have"..

    http://www.gram.pl/gra.asp?id=475

    tak, NWN2 oznacza Newer Winter Nights 2..
    mam jedynke, nie przeszedlem, wlasnie naprawiam blad..
    i czekam na dwojke..:D

    http://dolina.phx.pl/index.php?show=nwn2

    The Witcher - Wiedzmin...
    mial byc na poczatku tego roku, moze bedzie za rok..

    http://www.thewitcher.com/witcher.asp
     
    Last edited: Jul 29, 2006
  13. Lesiu

    Lesiu Well-Known Member

    Joined:
    Nov 30, 2005
    Messages:
    1,242
    Location:
    Gdańsk
    Bylem w MM, ale lockon chyba mi uszedl uwagi. No ale mogl, bo juz mam od lat ten symulator ;-).
    Przy okazji, co wyjdzie z symulatorow samolotow (z okresu 2 Wojny Swiatowej) w najblizszym czasie?
     
  14. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    Microsoft Combat Flight Simulator w taniej serii ;) Lock-On od roku chyba kosztuje 20, tyle, że niedawno wersja PL wyszła za tyle samo.
    W planach Nicolas Games jest jeszcze wydanie Battle of Britain2, ale nie mam pojęcia co to ma być - http://www.nicolasgames.pl/?id=356&action=more
    "Wings of Honor" kojarzy mi się z tymi nawet śmiesznymi strzelankami lotniczymi, sam nie wiem co to ma być.
     
  15. ramzey

    ramzey Well-Known Member

    Joined:
    Jul 12, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    San Jose, CA
    Czy BoB2 nie jest na rynku juz ponad rok?;-)
     
  16. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    Który BoB2 i na którym rynku? ;) O "jakimś" BoB2 wiem,ale kojarzyłem,że tamten jest z Rowan, a tu jakieś Shockwave Productions Zone.
     
  17. Ziomek

    Ziomek Well-Known Member

    Joined:
    Jan 26, 2004
    Messages:
    815
    Uzupelnienie do tego co Andy o RO zaczal :)




    Red orchestra..... mozna zakupic przez steama za 30 dolcow , ja jednak poczekam do sierpnia poniewaz wtedy w Polsce wyjdzie wersja pudelkowa za 29pln !

    Mozna powiedziec ze Red orchestra jest tym dla FPP czym sturmovik dla simow. Obie gry staraja sie oddac realizm . Przewaznie jest one shot one kill. . Dostaniesz w reke , wypada ci bron. Walka czolgami to tez sim a nie arcade, tutaj jest wazne nachylenie , kat , zly kat i kula sie odbije od pancerza. Tygrysow nawet nie ma co atakowac od przodu w t34 , najlepiej zajechac od tylu .Do wyboru mamy pociski penetracyjne i wybuchowe , trzeba wiedziec kiedy jakich uzywac :).
    Dynamiczna strzelanka pierwszoosobowa, z akcją osadzoną na froncie wschodnim II Wojny Światowej. Pomysł na opisywaną grę zrodził się z modyfikacji o nazwie Red Orchestra, która wygrała konkurs na najlepszy dodatek do Unreal Tournament 2003 oraz 2004, organizowany przez firmę Epic Games, tj. "$1,000,000 Make Something Unreal". Po tamtym sukcesie, pomysłodawcy RO założyli własne studio Tripwire Interactive i - dzięki posiadaniu m.in. licencji na używanie silnika Unreal 2.5, która była nagrodą w konkursie - ukończyli developing pełnoprawnego, komercyjnego produktu, o którym właśnie czytacie.

    W Red Orchestra: Ostfront 41-45 wirtualne zmagania koncentrują się głównie wokół trybu multiplayer (do 32 osób rywalizujących jednocześnie w sieci lokalnej lub Internecie). Twórcy programu oddali do dyspozycji graczy trzynaście zróżnicowanych lokacji (każda nawiązuje do jednej z większych bitew, znanych z kart podręczników do nauki historii).

    Generalnie, do wyboru mamy dwie ścieżki militarnej kariery. Pierwsza możliwość to przemierzanie wszystkich dostępnych poziomów jako jeden z piechurów, oczywiście używając przy tym arsenału 28 broni, między innymi Walther P38, Mauser 98K, MP 40, MP43/Stgw 44, MG42, Panzerfaust, Mosin-Nagant 1938G, PPS-43, czy Degtyarev DP/DT 1928. W trudnych sytuacjach można również wezwać wsparcie artyleryjskie. Z kolei druga opcja oznacza zostanie członkiem załogi jednego ze zmechanizowanych pojazdów. Nniemieckie: SPW 251/1, Pz IV Ausf F1 i F2, Pz V Ausf G ?Panther?, lub radzieckie: T-34 M41, T-34 85 czy KV-1s, to tylko kilka wybranych modeli z ogólnej liczby czternastu dostępnych w grze.

    Osoby siedzące przez komputerami walczą w kilku odmiennych środowiskach, począwszy od ulic większych miast, a skończywszy na otwartej przestrzeni. Autorzy programu dołożyli wszelkich starań, aby modele postaci, pojazdów czy uzbrojenia wyglądały realistycznie, podobnie zresztą jak postarali się też o świetnie brzmiące odgłosy prowadzonej walki (wystrzały, wybuchy itp.). W przypadku Red Orchestra: Ostfront 41-45 nie zapomniano również o możliwości głosowego porozumiewania się z członkami swojej drużyny (można np. używać headsetu).

    W Polsce gra wychodzi 11 sierpnia , dystrybutorem jest Cenega ktory wyda gre za sluszna cene 29.99pln :@prayer:

    http://www.youtube.com/watch?v=61xtIg45nq8&search=red orchestra

    filmik z gry dla tych ktorzy nie widizeli tego cudenka . IMO jeden z najlepszych FPP a wszystkie battlefieldy , csy , qwaki i arkadowe strzelaniny niech sie chowaja :p
     
  18. andych

    andych Well-Known Member

    Joined:
    Aug 20, 2001
    Messages:
    294
    Location:
    Malbork Poland
    Ja zamowilem u nas przedpremiera za 24,99 plus przesylka 10zl.
    Ale przez Steama mozna pobrac i za free grac od 2 do 11.08 czyli do naszej premiery:turret:
     
  19. Snakeye

    Snakeye Well-Known Member

    Joined:
    Jun 16, 2001
    Messages:
    3,232
    Location:
    EPWA
    Rowan to byl autor 1'ki. 2'ke robilo wlasnie Shockwave
     
  20. -stan-

    -stan- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 19, 2003
    Messages:
    517
    Location:
    Poland/Oman(desert)
    Probowalem zdoic toto przez Steama ale po kliknieciu na link wyswietla ze owa strona nie istnieje.Moze to tylko tak u mnie jest:-(Andy jak masz mozliwosc to moglbys zdoic toto i zapodac na ftp.Mozna byloby przez ow pierwszy tydziem potestowac to cudo i zorientowac czy warto sobie zawracac leb:duel: :zachot: