do pilotow 302nd POLISH SQ -Poznanski-

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by arttii, Apr 4, 2006.

  1. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    Kiedykolwiek watpiles??
     
  2. Ziomek

    Ziomek Well-Known Member

    Joined:
    Jan 26, 2004
    Messages:
    815
    Zdarzaly sie dolki ;)
     
  3. daedal

    daedal Well-Known Member

    Joined:
    Sep 21, 2001
    Messages:
    709
    Location:
    England
    Re: IL2

    Ja sobie niedawno na IL2 od niechcenia znalazlem serwer z 40 lataczami czy jakos tak, samolotow jak muchow, start to prawie jak wjazd na autostrade byl ;-).

    Re: TW

    Technicznie niedoscigniony a raczej technicznie potencjalnie niedoscigniony bo na dzien dzisiejszy to wszystko jest niedokonczone (choc nie powiem ze niefajne). Niech tylko te microwarpy zlikwiduja - przeciez w WB tego nawet nie ma.
     
  4. reggis

    reggis Well-Known Member

    Joined:
    Apr 7, 2004
    Messages:
    428
    A tak apropo tych panow z sq302 na WB wrzucajacych pietasowi. Gratulacje wykazaliscie sie niesamowita lojalnoscia do czlona sq!!!
    Brawo poprstu qrwa brawo.
     
  5. hrabia

    hrabia Well-Known Member

    Joined:
    Mar 20, 2003
    Messages:
    1,397
    Location:
    Legnica Poland
    A niech sobie wrzucają i tak nie są bez skazy :znaika: . Przynajmniej nie jest oszustem? Przynajmniej na razie?
    Wyzywa taki od &*%#$^%, wielki pan. A nie potrafi nawet odpowiedzieć na pytanie i ludzi olewa.
     
  6. pietas

    pietas Well-Known Member

    Joined:
    Apr 28, 2002
    Messages:
    1,301
    Location:
    Schweidnitz-Schlesien-Polen
    hrabia nie kapuje co napisales

    zasadniczo, jako ze aktualnie nie latam, to nie chce mi sie kwasow wylewac
     
  7. hrabia

    hrabia Well-Known Member

    Joined:
    Mar 20, 2003
    Messages:
    1,397
    Location:
    Legnica Poland
    Bo trzeba by temat przeczytać. Nie wiedziałem, o co chodzi reggisowi zanim tego nie przeczytałem.
    A ostatnia linijka była do tej osoby. Ona wie, o co chodzi.
     
  8. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    Puszcz, gównażerię to nie ja uprawiam, tylko Ty tym swoim głupim napominaniem i byciem "ponad podziałami".
    Jak chcesz mi jeszcze raz dać pacanie negatywną reputację, to pomyśl, że objeżdżałem pietasa za ten post na temat -stec-a i miixch-a, który po interwencji Arttii-ego wyedytował, ale który kilka osób dostało mailem jako odpowiedź na topic, ja tam czekam na powtórny negatyw, ale Pietasowi to jaja ktoś powinien odciąć za to:

     
  9. pietas

    pietas Well-Known Member

    Joined:
    Apr 28, 2002
    Messages:
    1,301
    Location:
    Schweidnitz-Schlesien-Polen
    Frog, Ty chyba za bardzo to wszystko przezywasz
     
  10. arttii

    arttii Well-Known Member

    Joined:
    Aug 16, 2002
    Messages:
    2,112
    Panowie pls skonczcie ta pyskowke
    basta
    amen :)
    topik uwazam za zamkniety

    bo zawolam Pedzla ;)
     
  11. ramzey

    ramzey Well-Known Member

    Joined:
    Jul 12, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    San Jose, CA
    Frog, prosze zrob sobie i innym przysluge i nie cytuj pietasa w zawiasach. Nie mam ochoty czytac jego wywodow.




    te, asie, a kto ci dupe obil miedzy f24-f25 na mapie z wysepkami? Pedzel, Mi, blue i jeszcze paru kolegow z 302, do dzis pamietam ten placz.Widac krotka masz pamiec.
     
  12. --stec

    --stec Well-Known Member

    Joined:
    Dec 24, 2000
    Messages:
    1,944
    Location:
    Poznan, Poland
    pietas ma jakis straszny problem zwiazany z moja osoba, podejrzewam ze musi sie moczyc w nocy albo mu sie siusiak nie prostuje albo jeszcze jakas inna straszna tragedia go spotyka z mojego powodu. Nie mam pojecia dlaczego i musze powiedziec ze niespecjalnie mnie to nawet interesuje, ale...
    pietas, biedne dziecko, nie bede komentowal twoich opinii na temat moich umiejetnosci bo twoje zdanie na ten temat nie ma dla mnie zadnego znaczenia, nie tobie to oceniac, jestes o wiele za cienki zeby brac sie za ocenianie innych. Jeszcze mniej obchodzi mnie twoje w 100% bezpodstawne samouwielbienie, moze poza tym ze jestem szczerze ubawiony za kazdym razem kiedy czytam debilizmy podobne do tych zacytowanych przez Froga.
    Ale jezeli piszesz ze mnie "sprules w jakiejs ciekawej sytuacji" (rozumiem ze chodzi w tym wypadku o walke a nie o vulch na pasie albo gangbang nad bronionym fieldem) to jednak naleglabym zebys zamiescil track bo takiej sytuacji sobie nie przypominam (a raczej bym pamietal gdyby taka lama mnie upokorzyla) a bajkopisarstwa z udzialem mojej osoby sobie nie zycze. Tak szczerze mowiac w ogole nie pamietam zebym widzial ciebie walczacego - jedyne co widzialem z twojej strony kiedy zdarzalo mi sie ciebie znalezc na arenie i sprowokowac do walki to byl ogon twojego samolotu kiedy zaczynales spierdalac w kierunku najblizszego fielda - jezeli sobie zyczysz mam tracki.
    Zycze szybkiego rozwiazania problemu (z tym ze leki ziolowe moga juz na tym etapie nie pomagac, spobowalbym jednak na twoim miejscu poszukac pomocy u specjalisty).
     
  13. reggis

    reggis Well-Known Member

    Joined:
    Apr 7, 2004
    Messages:
    428
    Nie wiem czy wy mnie wogole zrozumieliscie frog z hrabia.
    Poprostu napisalem ze oczernianie czlonkow sq302 to porostu jakies nieporozumienie i wyzwanie ich na ogolnym forum to jest dziecinada.
    Frog nad jakim i podzialami o co Ci chodzi,nie wypowiedzialem sie wogle o il2 bo wogole nie latalem,a wypoeidzialem sie o kulturze wiec o co Ci chodzi?!
    I jezeli piszesz Frog cos takiego to sie znizasz do poziomu Pietasa.

    Hrabia:
    JA olewam ludzi na glowe ci padlo?!
     
  14. hrabia

    hrabia Well-Known Member

    Joined:
    Mar 20, 2003
    Messages:
    1,397
    Location:
    Legnica Poland
    Nie reggis nie ty. Nie wymieniam tej osoby. Bo ona wie, że o nią mi chodzi.

    :znaika:
    A tak btw do wszystkich: Czy te gadki na temat, kto, kogo, kiedy zestrzelił, kto lepszy itp. Mają jakikolwiek sens? Bo przecież to od wielu czynników zależy. Tak czy siak to tylko gra? A rekordy też można o kant dupy rozbić, jeśli niema się na to dowodu latając w 302.
    Ja Np: SCORE IN ONE SORTIE (FIGHTER): 2.750mln miałem. Co prawda latając w 302, ale bez dowodu po prostu go sobie darowałem?
    Tak, więc pokój panowie!
     
    Last edited: Apr 10, 2006
  15. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    Dot

    lekow ziolowych na to co cierpi ta osoba NIE MA!!
    Gdyby byly - dawno bym doradzil.

    Ale istnieje jeszcze duuuza grupa czynnosci, ktore moga pomoc. Wymienie je w kolejnosci od najprostrzych do najtrudniejszych - ale jednak przy duzym samozaparciu pacjenta - do zrealizowania:

    1. Wylaczanie pradu w domu od "po kolacji" do "poranka".
    2. Automatyczne wylaczanie monitora po wlaczeniu komputera (i na odwrot).
    3. Kupno specjalnego siedzenia do komputera, ktorego siedzisko posiada zaostrzone metalowe igly o "fi" 10 i dlugosci 20 cm. Ilos igiel do negocjacji. Umiejscowienie igiel - nie do negocjacji - maja byc zawsze w centrum siedziska.
    4. Oduczenie sie pisania na jakimkolwiek forum. Nauka czytania.
    5. Zmadrzenie.

    pozdro
    Lolo
     
  16. joohny

    joohny Well-Known Member

    Joined:
    Aug 31, 2005
    Messages:
    88
    a ja mam najdłuższego ....

    :mafia:
     
  17. kazan

    kazan Well-Known Member

    Joined:
    Dec 15, 2004
    Messages:
    1,074
    Location:
    Bremen (DE)

    podpisuje sie pod tym rekami i nogami
    pewne posty czytalem juz z pewna doza niesmaku...

    BTW: wrocilem do sq :mafia:
     
  18. arttii

    arttii Well-Known Member

    Joined:
    Aug 16, 2002
    Messages:
    2,112
    Pedzel ratuj!!! ;)
     
  19. Lesiu

    Lesiu Well-Known Member

    Joined:
    Nov 30, 2005
    Messages:
    1,242
    Location:
    Gdańsk
    Ale mam ubaw. I najwiecej dymu robia osoby ktore absolutnie nie lataja. Emeryci sie bija laskami o to kto byl lepszy. Iles-tam lat temu. Ale podobno na starosc sie dziecinnieje ;-)
     
  20. kazan

    kazan Well-Known Member

    Joined:
    Dec 15, 2004
    Messages:
    1,074
    Location:
    Bremen (DE)

    to sie nazywa, wsadzic kij w mrowisko....
    teraz sie zacznie :)