do pilotow 302nd POLISH SQ -Poznanski-

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by arttii, Apr 4, 2006.

  1. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    Jak już pełna kultura, to ja powiem dlaczego ja Ciebie droga lamo mam głęboko w dupie:
    http://forum.wbfree.net/forums/showthread.php?t=26583
    sprawdź datę i prześledź wątek lamerska zarazo
    Sorrki za dosadność, ale z Tobą to jest jak z drzwiami od szkolnego kibla najwyraźniej- jak solidnie nie pierdolniesz, to się nie zamkną.
    Sam mi głąbie naskocz, bo możesz tyle co najwyżej.

    Co do 302 na HL to dawno sobie odpuściłem walkę o nasze pierwszeństwo (choć bezdyskusyjne, to rzeczywiście nie mamy czasu latać tyle co wy) i już od dawna nie latam pod nickiem 302_Frog. Latajcie sobie na zdrowie, byle bez kradzenia killi, chamskich odzywek i lekceważącego stosunku do początkujących pilotów na serwerze (za komplet tych zachowań miałem wątpliwą przyjemność kiedyś Ciebie wykopać [i zbanować na godzinkę do ochłonięcia] 302_Osh i to był ten "całokształt"). Jeżeli uważasz, że chamstwo i niewyparzony pysk nie są wystarczającym powodem, by polecieć z serwera, to sam załóż serwer i trzymaj tam takich ludzi, ja ich wywalam.

    Mam wielki szacunek do 302_Wietnam-a i kilku innych pilotów 302, dlatego też zaprzestałem działań mających na celu ustalenie, że "wam" się ten 302 nie należy. Ale chamstwo zawsze pozostanie chamstwem, niezależnie od tego, czy będzie to reprezentowane ze strony pilotów 302 czy jakiegokolwiek innego sq na HL. Co do wybaczania przewinień- raz zbanowałem jednego z was na godzinę. Dwóch kopnąłem po ostrzeżeniu... na całokształt działań administracyjnych związanych z utrzymaniem porządku na serwerze to zaledwie ułamek kicków/banów jakie zdjąłem/rozdałem a wy zachowujecie się, jakbym to ja był odpowiedzialny za całe zło, jakiego doświadcza wasz 302. Mam raczej listę osób, które zachowują się niegodnie i 302_Osh, 302_Armata i 302_Kidass na tej liście się znajdują. Ale to dzięki wam a nie mnie.

    Życzę udanych łowów, ale do kurwy nędzy przestańcie się powoływać na jakieś dziwne pierwszeństwo, bo latacie od pierwszego IŁ-ka... ważne było kto był pierwszy z 302_ ... a na pewno nie wy. Odpuściłem wam i latajcie sobie do woli z 302_ koniec tematu.
     
  2. piterk

    piterk Well-Known Member

    Joined:
    Feb 22, 2002
    Messages:
    378
    Location:
    Poznan / Poland
    chyba cos ci sie pomylilo kolego. prosze nie przypinac mi etykietek maciciela, spotkalismy sie bodajze raz na warclouds i niepamietam bym wam cokolwiek wypominal, powiedzialem tylko skad sie wzial moj nick i to wszystko. na tym forum nawet o was nie wspomnialem bo jak sami zauwazyliscie nikt z tego community nie udzielal sie na serwerach HL. cala sprawa zaczela sie dobre pol roku pozniej

    pzdr
     
  3. joohny

    joohny Well-Known Member

    Joined:
    Aug 31, 2005
    Messages:
    88
    Chyba sie ze śmiechu przez plecy wyp..........lę
     
  4. 302_Wietnam

    302_Wietnam New Member

    Joined:
    Apr 7, 2006
    Messages:
    4
    No hej zawodowcy :)
    Tak masz rację piterk to zaczęło się gdzieś pół roku później. Ale to nie od nas wyszły jakieś pretęsje :)
    Frog dobrze napisał dośc tej kłótni ,a co do gry to słyszałem ,że paru z Was zagrało w tą naszą III Ligę i coś za ciekawie nie wyszło wam :)
    Czy mam rozumieć ,że Wy macie dopiero zamiar zacząć wstępować do TRAMPKARZY , bo napewno o lidze jakiej kolwiek to na -ku musicie troszeczkę poczekać
    Dość tego Panowie dobrej zabawy na W&B i nie odajcie łatwo swojwej skóry. POWODZENIA
     
  5. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    Cii zawodowiec klasy amatorskiej Pietas nie widział na oczy IŁ-a online (z resztą sam się do tego swego czasu na tym forum przyznał) i feruje od ponad roku "ekspertyzy" i "jedyne słuszne" wyroki :D

    Pietas, sprawdzałeś już, czy Ciebie przypadkiem o tej porze w pracy nie ma?
    Jak dorobisz się sprzętu, który pociągnie IŁa to pogadamy, na razie postaraj się mniej ośmieszać trochę... 6 dni temu miałeś okazję a nie wykorzystałeś... dziś jest już 7my.
     
  6. Mateus

    Mateus Well-Known Member

    Joined:
    Feb 16, 2003
    Messages:
    143
    Co do wcześniejszych "wojen wirtualnych" prowadzonych poprzez Il-2 fb i HL to niestety baza danych VEF (gdzie poraz pierwszy pojawil sie "WB" 302) jest juz nie dostepna według mojej wiedzy.
    Jeśli szukacie dat, to np. ten wątek dotyczy VWF ktory powtał/mial powstac już po powstaniu VEF:
    http://forum.wbfree.net/forums/showthread.php?t=22407
    (czerwiec 2004)

    Tak dla wyjasnienia pisze.
     
  7. 302_Wietnam

    302_Wietnam New Member

    Joined:
    Apr 7, 2006
    Messages:
    4
    No hej zawodowcy :)
    Tak masz rację piterk to zaczęło się gdzieś pół roku później. Ale to nie od nas wyszły jakieś pretęsje :)
    Frog dobrze napisał dośc tej kłótni ,a co do gry to słyszałem ,że paru z Was zagrało w tą naszą III Ligę i coś za ciekawie nie wyszło wam :)
    Czy mam rozumieć ,że Wy macie dopiero zamiar zacząć wstępować do TRAMPKARZY , bo napewno o lidze jakiej kolwiek to na -ku musicie troszeczkę poczekać
    Dość tego Panowie dobrej zabawy na W&B i nie oddajcie łatwo swojwej skóry. POWODZENIA
     
  8. joohny

    joohny Well-Known Member

    Joined:
    Aug 31, 2005
    Messages:
    88
    Aleś się pietas wygłupił
    :mafia:
     
    Last edited: Apr 7, 2006
  9. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    @Wietnam

    Ja jestem IIga liga w WB... gdzie mi do ekspertów w spieprzaniu długodystansowym, takich jak imć Pietia ;)
    A tak całkiem serio- zawsze byłem przeciętny w WB, może ze wskazaniem "lepiej niż przeciętny ale nadal nie as" (czyli tak jak Pietas, ale on podchodzi do tej gry religijnie i ma cierpliwość do strugania długich streaków).
    Nie sądzę, żebym w IL2 latał tak fatalnie. Poza Tobą i Tomaszem chyba każdego z waszego SQ "położę" 1na1... inna sprawa, że wy bardzo sprawnie latacie w formacjach i pojedyńczy pilot rzadko wam krzywdę jest w stanie zrobić (chociaż widziałem jak 7BP_Rob_75 raz wam 4ch pod rząd w jednej walce 4na1 spuścił, mi wyszło raz 3na1 takiej sztuki dokonać na Afrykańskiej mapce). Dlatego też podoba mi się wasz sq też tak bardzo- dzięki dyscyplinie i pilnowanie sobie wzajemnie tyłków jesteście bardzo skuteczni czegokolwiek się nie podejmiecie.

    Nie miejsce to na wzajemne nabijanie się, a pietas-a możesz sobie od razu odpuścić... tak jak to pisałem w poprzednim poście- chłopak po prostu na oczy rozgrywki online w IL2 nie widział (śmiem wątpić, że mówił prawdę twierdząc, że w ogóle IŁa na oczy widział- napisał "oj kiedyś chwilkę u brata" indagowany przeze mnie w tej kwestii).
     
  10. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    lol jakis error chyba :)

    a co do listu to ogolnie ja mam to w d... czy na il2 jest inny 302, czy nie. Natomiast jesli juz probujecie cos wyjasniac, ze cos sprawdzaliscie, ze to wy pierwszi itd.
    To chyba cos slabo sprawdziliscie czy istnieje jakis 302 bo byl on zakladany chyba ze 2 razy przez pilotow z WB. Co dowodza daty na postach, ktore wczesniej podano. I fakt ze latacie dluzej w il2 nie ma ŻADNEGO ZNACZENIA.

    A co do Froga, to po czesci go rozumiem, bo on i Mateus zaczeli jako pierwsi od nas latac na il2, zalozyli 302 z sympatii dla tego SQ, a tu ktos im podjeb*l nazwe. Obecnie coraz wiecej osob z WB zaczelo latac w ila, a serw Andego sie do tego przyczynil. I pewnie dlatego wogole zaczela sie ta rozmowa o nazwie.
    Ja na jego miejscu bym sie bardzo wqrwil

    a jesli chodzi o rozmowy typu to jest lepsze od tego to Pietas daj sobie spokoj.
     
  11. 302_Osh

    302_Osh Member

    Joined:
    Apr 2, 2006
    Messages:
    10
    O rany.. ale zadyma.

    Troche mnie poniosło, Frog. Ale Ty to już pojechałeś po całości. Jakby co, to przepraszam, nie pisałem, żeby trollować, raczej chciałem się jakoś dogadać. Jakoś ze wszystkimi, z którymi do tej pory gadałem na TS'ie udawało się. Tylko z Tobą jakiś problem występuje. Jeżeli to moja wina, sorry.

    Co do dzieciaka, to jestem pół roku starszy od Ciebie.

    Co do nazwy, na Atari kiedyś grałem i wpisywałem sie 302_Osh, tylko nie dałem rady wstawić tego do netu, ale byłem pierwszy. :) Do tego dochodzimy, Panowie. Czy to ważne? Chodzi głównie o to, zeby razem latać. Im więcej ludzi w grupie, tym lepiej. Pomyślmy o jakimś kompromisie.

    O asach i cieniasach się nie wypowiadam, nigdy z Wami nie latałem na Warbirds, nigdy nie latałem po sieci w WB. A Wy nie lataliście w Iła, niektórzy przez przekonania, inni problemy sprzętowe, a jeszcze inni po prostu z przekonania. I dobrze, to tak jak ja w WB. A ci co latają, są nieźli.

    To jak Frog, pokój, czy dalej będziesz usiłował pokazać swoją wyższość nade mną? "odpuszczam wam" , to jest śmieszne, Frog... I jak Ty to widzisz, tylko tak na spokojnie, pomiń akcję "nazwa 302", "wkurwiający pacan Osh" i "bo ja Frog jestem dłużej, to wiem lepiej". Napisz, jak Ty to widzisz, ale wyluzuj. Powtarzam, im nas więcej, tym szybciej skopiemy im dupy na frontach.

    302_Osh
     
  12. --stec

    --stec Well-Known Member

    Joined:
    Dec 24, 2000
    Messages:
    1,944
    Location:
    Poznan, Poland
    Przepraszam za lekki (ale nie do konca) off topic ale nie moge sie powstrzymac... boszzz pietas jakim ty jestes KRETYNEM!!!!!!!!
     
  13. 302_Osh

    302_Osh Member

    Joined:
    Apr 2, 2006
    Messages:
    10
    Kurde, chyba Wam nakłamałem troche...

    Nie pamiętam, czy na Atari był taki znak "_"...

    ;)
    Pokój :)

    302_Osh
     
  14. arttii

    arttii Well-Known Member

    Joined:
    Aug 16, 2002
    Messages:
    2,112
    widze ze idzie dosc ostro
    ale pls o wiecej luzu i bez epitetow

    z tego co widze obecnosc bylych i aktualnych pilotow 302sq z wb
    jest raczej okazjonalna(poza frogiem ofkors ;) )
    byc moze to sie zmieni gdy server Andiego okrzepnie
    a gdy pojawi sie tam nasza wieksza grupa
    pomyslimy o zorganizowaniu tam dywizjonu
    tym bardziej ze wykluwa sie tam nam zorganizowny naturalny przeciwnik :)
    mnie nie interesuja indywidualne pojedynki na serverze ala quake
    bawi mnie zespolowe latanie
    czyli przekujmy ostre gadki na wirtualne pociski co bedzie mialo wiecej sensu
    a nazwa to sprawa drugorzedna
    choc szkoda ze ktos nas ubiegl z nazwa
    ale sami jestesmy sobie winni ze idea 302sq na il2 sie nie przyjela

    JEZELI NAPRAWDE JEST CHEC TWORZENIA SQ NA IL2 Z PILOTOW SWIATA WARBIRDS
    TO TO ROBMY A NIE TOCZMY WOJNE O NAZWE
     
  15. 302_Korzen

    302_Korzen New Member

    Joined:
    Apr 7, 2006
    Messages:
    2
    Jezus maria jak ja to wszystko widze co tu się wypisuje to mnie kurwica za przeproszeniem bierze! Sorry ( :turret: najpierw napisałem przez jedno r ale znając kolegę FROGA to napisałem poprawnie bo mi by pewnie wytknął ten straszliwy bład :rtfm: ) za wyrażenia ale co tu wypisują co poniektórzy o symulatorze ił2 tosz to czysty idiotyzm.Wiem że w WB jest bardzo łatwo zestrzelić samolot wroga, bo to czyste arcade gierka ale nie przyrównujmy jej do iłka bo to zupełnie inna para kaloszy i nie chodzi tu o grafike bo dla mnie też jest mniej ważna ale o sam model lotu, zachowanie się podczas uszkodzenia samolotu itd itp. Przestańcie się w końcu kłucić i wyjdzmy na ulicę z pałami i ponapirdalajmy się bo do tego to prowadzi kurwa jego mać! :turret: .A my znad morza wiecie ARKA GDYNIA I TE SPRAWY hehehe!
    Nie no dobra nabijam się tylko tylko mnie za to nie zbanujcie!Narazie chyba wystarczy moich wywodów bo nie chce mi się mysleć ide na :@drunk:
     
  16. vojtas

    vojtas Well-Known Member

    Joined:
    Sep 4, 2002
    Messages:
    1,801
    Location:
    Ur anus
    no nie byly to wyzyny inteligentnej riposty Panie Korzen ;) Zaraz sie tu zacznie klotnia o to czyj "symulator" jest lepszy... ;)
     
  17. Conrad

    Conrad Well-Known Member

    Joined:
    Jul 19, 2001
    Messages:
    995
    Location:
    Poznan, Poland
    Wejdz. Sprobuj.

    Nie powinno byc ciezko bo to przeciez czysto arcadowa gierka ;)
     
    Last edited: Apr 7, 2006
  18. 302_Korzen

    302_Korzen New Member

    Joined:
    Apr 7, 2006
    Messages:
    2
    No wiem że nie jestem tak inteligentny jak Pan ale co tam mam to głeboko w ....Ne teraski to ja so leze polatac z memi mniej inteligentnymi kolesiami, bo znowu zaczyna się wywód wyzszej sfery. Może powrócimy do średniowicza i podzielimy się na chłopów i panów włości.My oczywiście jak zawsze będziemy tymi gorszymi (gówniażami z łysymi głowami, gdzieś taka wypowiedz była na tym forum ale nie chce mi się szperać i sukac tego gówna bo nie mam czasu na takie idiotyzmy)Bawta się dobrze rebiata.Doh jo.Chwała wszystkim burakom i sledziom :cheers: :super: :mafia: .Skończcie wkońcu ten pojebany temat bo innaczej do coponiektórych nie dociera że to do nieczego konstruktywnego nie prowadzi.HEIL HITLER! (chyba się to tak pisze a jeżeli nie tak to proszę kolegę FROGA o poprawki) Żegnam ozięble i z domieszką ironii.
    Pa całusy 102! :super:
     
  19. vojtas

    vojtas Well-Known Member

    Joined:
    Sep 4, 2002
    Messages:
    1,801
    Location:
    Ur anus
    a ja bym prosil o odrobine kultury osobistej ;)
     
  20. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    LOL, troche sie dziwie ze przyjmujecie do SQ takich ludzi jak Korzen, ale na szczescie to nie moj problem.

    mam nadzieje ze ten koles nie tylko dostanie bana na serw Andego, ale rowniez na to forum.