FAJNE GRY WSZELKIE - nowosci, zapowiedzi, opinie

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by pedzel, Jul 28, 2006.

  1. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    @lamer

    Z ciekawości uruchomiłem na średnich... no i dupa, bo gra mi się tnie w walce (normalnie jest ok, ale zwłaszcza miotacz płomieni daje rezultat w postaci pokazu slajdów).
    Co do różnic w poziomie graficznym, to na Medium wydaje się gra bardziej jaskrawa i cukierkowa, w niskich trzyma posępno-szary klimat. Chodzi pewnie o jakość tekstur, spróbuję ręcznie ustawić lepsze tekstury a gorsze efekty i tak pograć.
    Jak nic nie da, to ogłaszam, że poszukuję taniej GF8800m na PCI-e 2.0 :D
     
  2. kazan

    kazan Well-Known Member

    Joined:
    Dec 15, 2004
    Messages:
    1,074
    Location:
    Bremen (DE)
    Ktos gral moze w Farcry 2? Moim zdaniem o niebo lepsza od Crysis. Gra niepoprawna politycznie, strzelamy sobie do murzynow :p Jako najemnik ma sie rozumiec, oferujemy swoje uslugi dwom stronom konfliktu. Na plus dodam ze nie ma zadnych mutantow jak w jedynce. Aha w dodatku nasz bohater jest jakis chorowity, zlapal jakies paskudztwo zaraz po wyladowaniu. Musi dbac aby miec pod reka odpowiednie leki. Grafika super mam radeon1950 i chodzi plynnie na wysokich detalach. Na koniec rodzynek, tworcy gry umiescili realistyczne pozary. Mozna spalic kawal buszu i przeciwnika przy okazji, uwaga tylko w ktora strone wieje wiatr.
     
  3. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    @kazan
    heh- to u mnie by pewnie na średnich poszło...
     
  4. jata

    jata Well-Known Member

    Joined:
    Jul 24, 2001
    Messages:
    1,512
    Location:
    Poznan, Poland
    a ja przyuwazylem w Empiku "Company of Heroes" + "Na lini frontu" za cale 59,99.. a ze mam viste + GF 8600 to sie pobawie w DX10..:D

    ido tego przedwczorajszy Fallout za 99,90 oznacza koniec wydatkow na gry w tym miesiacu..:D

    a propos F3..
    przed chwila nawiedzilem Megatone, zeby sprzedac uzbierany na Pustkowia zlom i zapytac sie Moriartego, co z ojcem..
    przy okazji ukradlem mu klucz do szafki, potem wlamalem sie do terminala, a potem wyszedlem przed bar i..
    SZOK!!!!
    szeryf Lucas Slim [czy jak mu tam] lezy martwy!!!!!!!!
    chyba sie potknal i havoc mu leb skrecil, bo sladow po kulach nie zauwazylem...
    i komu mam zdac misje rozbrojenia bomby??
    :(
     
    Last edited: Nov 12, 2008
  5. rax

    rax Well-Known Member

    Joined:
    Aug 5, 2003
    Messages:
    291
    Location:
    Poland
    jak rozbroisz to sie dowiesz komu zameldowac:mafia:
     
  6. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    lepiej ja zdetonuj, na youtubie filmik z tego wyglada kozacko ;)
     
  7. rax

    rax Well-Known Member

    Joined:
    Aug 5, 2003
    Messages:
    291
    Location:
    Poland
    ja tez wybralem ta opcje zeby zobaczyc to dupniecie...jest zajefajne!:@popcorn:
     
  8. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    @jata

    O rozbrojeniu meldujesz synkowi szeryfa, nie warto szeryfa zostawiać przy życiu, bo taki rarytas jak Chińska Assault Rifle rzadko się zdarza w początkowych etapach gry.
    Co do filmiku, rzeczywiście kozacki :)

    Muszę zwrócić honor Stecowi. Mam w tej chwili small guns na 100, perk Sniper i rzeczywiście Hunting Rifle wreszcie się przydaje (i to jak!).

    Gram na średnich... ciągnie... problemem był padnięty RAM (nawet wcześniej nie zauważyłem)... wymieniłem jedną z 1GB na 2GB (więc łącznie mam teraz 3GB) i przestałem mieć jakiekolwiek kłopoty z cięciem się gry na średnich detalach.

    Co do questów- właśnie oswobodziłem rangersów z dachu hotelu i odebrałem nagrodę (tyle, że trzeba mi teraz będzie podciągnąć Big Guns).
    Gdzie znaleźć Pentagon, żeby w końcu dostać możliwość ubrania Power Armor?
     
  9. jata

    jata Well-Known Member

    Joined:
    Jul 24, 2001
    Messages:
    1,512
    Location:
    Poznan, Poland
    no ale to nie ja go zabilem!!
    ;)
    naprawde bylem w szoku..

    a bomby nie wysadze, Burk sie zmyl, podkablowalem go na samym poczatku..:)
     
  10. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    Bombę wysadzisz, nawet jak się Burk zmył :)
    A szeryf leży, bo oberwał właśnie przy próbie aresztowania Burka... jak zakablowałeś Burka, trzeba było od razu iść za szeryfem do salonu, to byś wiedział dlaczego leży bez ducha na glebie :)
     
  11. arttii

    arttii Well-Known Member

    Joined:
    Aug 16, 2002
    Messages:
    2,112
    widze ze latanie na jakis czas mamy z glowy ;)
     
  12. jata

    jata Well-Known Member

    Joined:
    Jul 24, 2001
    Messages:
    1,512
    Location:
    Poznan, Poland
    joysticka nie mam w Poznaniu..
    a jak mam to latam najczesciej w ila, bo na serwerach WB posucha...
     
  13. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    Pentagon zlokalizowałem... tzn. jeszcze się quest z mrówkami trafił po drodze (a nawet dwa) :)
     
  14. rax

    rax Well-Known Member

    Joined:
    Aug 5, 2003
    Messages:
    291
    Location:
    Poland
    panowie od 4 dni zwiedzam mapke z poziomem 20 (to jest max) z 3 roznymi ubrankami wspomaganymi i powiem wam, ze zeby zalozyc pancerz wspomagany nalezy przejsc szkolenie :super: a zeby przejsc szkolenie to proponuje isc za questem w odszukiwaniu tatulka. Jeszcze jedno, zmartwie was ale pancerz to mozna zalozyc jak sie ma okolo 15 poziomu (chyba ze moja skleroza jest wieksza niz myslalem :eek: )

    pozdrawiam:mafia:
     
  15. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    Raxiorus scleroticus maximus... jak ktoś ma small guns na 100 tak jak ja, to zapewne znalazł już tatusia :D
    O tym nie pomyślał/zapomniał :D
    I chyba miałem coś koło 14-15lvl jak włożyłem.
     
  16. rax

    rax Well-Known Member

    Joined:
    Aug 5, 2003
    Messages:
    291
    Location:
    Poland
    Żabolusie maximusie gadusie...wcale nie twierdze ze nie znalazles...poprostu stwierdzilem fakt bo moze nie wszyscy juz biegaja po mapce uzbrojonymi po zeby w pancerzu Tesli i giwerka plazmowa na 100 ;) :D
     
  17. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    Skok ewolucyjny... kurcze gadem jestem :p
    Lineusz by się uśmiał raxiku :)
    A co do gry, to jestem bliski skończenia... ale nie chce mi się kończyć, więc robię wszystkie oboczne questy jakie się tylko da teraz :)

    OT: piwa mi się chce a nie mam z kim poleźć, do tego jutro z samego rana do Wawy muszę jechać... trzy dychy na karku i nagle stwierdzasz, że wszyscy znajomi od kufelka albo żonaci (i druga połowa nie pozwala) albo za bardzo zabiegani, by mieć czas na piwo :(
     
  18. rax

    rax Well-Known Member

    Joined:
    Aug 5, 2003
    Messages:
    291
    Location:
    Poland
    fakt Zabo, powinno byc płazusiea nie gadusie :super:

    ale nie martw sie zabo, ja juz skonczylem 21 i tez nie mam sie z kim napic...:znaika:
     
  19. Snakeye

    Snakeye Well-Known Member

    Joined:
    Jun 16, 2001
    Messages:
    3,232
    Location:
    EPWA
    no rówieśników do kielicha to Ty nie znajdziesz...
     
  20. kazan

    kazan Well-Known Member

    Joined:
    Dec 15, 2004
    Messages:
    1,074
    Location:
    Bremen (DE)
    Jestes pewien? :p